Dames 1

2e in poule Dames senioren 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
4
DSHC D1
5
IJsseloever D1
0
Rijswijk D1
2
HUDITO D1
1
Westland D1
3
Etten-Leur D1
6
Zoetermeer D1
1
Alphen D1
1
Zwart-Wit D1
1
Warande D1
Zondag 10 oktober
5
Craeyenhout D1
0
Westland D1
3
Etten-Leur D1
3
Zoetermeer D1
7
HUDITO D1
3
DSHC D1
0
IJsseloever D1
3
Zwart-Wit D1
2
Alphen D1
1
Rijswijk D1
1
Warande D1
6
DES D1
Zondag 3 oktober
3
DES D1
1
IJsseloever D1
2
Rijswijk D1
1
DSHC D1
2
Zoetermeer D1
3
Craeyenhout D1
0
Zwart-Wit D1
2
HUDITO D1
2
Alphen D1
0
Etten-Leur D1
0
Westland D1
3
Warande D1
Zondag 26 september
2
DSHC D1
2
Zwart-Wit D1
6
HUDITO D1
1
DES D1
5
Etten-Leur D1
1
Rijswijk D1
2
IJsseloever D1
0
Westland D1
1
Warande D1
0
Zoetermeer D1

Wedstrijdschema

Dames 1
Zwart-Wit D1
Thuis
24-10-2021 12:45
WK-veld
Nr. 513078
DSHC D1
Dames 1
Uit
31-10-2021 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 513084
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Dames 1
HUDITO D1
Thuis
07-11-2021 12:45
WK-veld
Nr. 513091
IJsseloever D1
Dames 1
Uit
14-11-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 513097
Locatie: Sportp. IJsseloever, IJSSELSTEIN UT
Dames 1
Warande D1
Thuis
21-11-2021 12:45
WK-veld
Nr. 576414
Rijswijk D1
Dames 1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 513109
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH

Poule stand (2e in poule Dames senioren 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO D16600297018
2.Craeyenhout D16501177015
3.Etten-Leur D16411159013
4.Alphen D164021010012
5.Zwart-Wit D1632195011
6.DES D16303171709
7.IJsseloever D16213111407
8.Warande D1621391307
9.Zoetermeer D16123151305
10.Rijswijk D1610541403
11.Westland D1610532203
12.DSHC D16015122001

Spelers (13)

Trainingen

di
19:30
-
21:30
WK-veld (AB)
Maurits Fresen
do
19:30
-
21:30
WK-veld (B)
Maurits Fresen
Volledig schema

Team resultaten

DES DEttenCraeyRijswZoeteWaranIJsseAlpheZwartWestlDSHC HUDIT
DES D13 - 1
Etten-Leur D15 - 13 - 3
Craeyenhout D15 - 0
Rijswijk D10 - 12 - 10 - 2
Zoetermeer D12 - 32 - 26 - 1
Warande D11 - 62 - 31 - 0
IJsseloever D11 - 20 - 32 - 0
Alphen D12 - 02 - 13 - 1
Zwart-Wit D12 - 01 - 10 - 2
Westland D11 - 30 - 31 - 9
DSHC D14 - 52 - 2
HUDITO D16 - 13 - 27 - 3