Dames 1

4e in poule Landelijk - Poule B
53e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 5
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 november
2
Craeyenhout D1
0
Alphen D1
2
Reigers D1
2
Alecto D1
1
Groen-Geel D1
1
Forescate D1
0
Rijswijk D1
1
Haarlem D1
2
Westerpark D1
0
Overbos D1
2
Zoetermeer D1
0
Qui Vive D1
Donderdag 24 november
2
Alphen D1
6
Zoetermeer D1
1
Forescate D1
3
Rijswijk D1
2
Qui Vive D1
1
Reigers D1
Zondag 20 november
1
Overbos D1
1
Craeyenhout D1
2
Haarlem D1
1
Westerpark D1
0
Alecto D1
0
Groen-Geel D1
Zondag 13 november
6
Craeyenhout D1
3
Haarlem D1
1
Alphen D1
1
Overbos D1
2
Reigers D1
2
Zoetermeer D1
2
Groen-Geel D1
3
Qui Vive D1
1
Rijswijk D1
2
Alecto D1
1
Westerpark D1
2
Forescate D1

Wedstrijdschema

Zoetermeer D1
Craeyenhout D1
Uit
05-03-2023
Nr. 788731
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
DSHC D1
Craeyenhout D1
Uit
10-03-2023
Nr. 1007228
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
Craeyenhout D1
Westerpark D1
Thuis
12-03-2023
Nr. 788732
Rijswijk D1
Craeyenhout D1
Uit
19-03-2023
Nr. 788742
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Craeyenhout D1
Groen-Geel D1
Thuis
26-03-2023
Nr. 788744
Reigers D1
Craeyenhout D1
Uit
02-04-2023 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 788753
Locatie: Sportpark Arnolduspark, Hoofddorp

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer D1117312310024
2.Haarlem D1116231518020
3.Alphen D1115422122019
4.Craeyenhout D1115332216018
5.Qui Vive D1114341616015
6.Reigers D1114251716014
7.Rijswijk D1114251413014
8.Forescate D1114161618013
9.Groen-Geel D1113351413012
10.Alecto D1113351317012
11.Westerpark D1113261718011
12.Overbos D1112451021010
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkmaar D100000000
2.Amersfoort D100000000
3.DSHC D100000000
4.MEP D100000000
5.VVV D100000000
6.Shinty D100000000
7.Westland D100000000
8.Alecto D100000000
9.Roomburg D100000000
10.HCAS D100000000
11.Hopbel D100000000
12.Nuenen D100000000
13.GHBS D100000000
14.HCM D100000000
15.Upward D100000000
16.Alphen D100000000
17.IJssel D100000000
18.IJsseloever D100000000
19.Leusden D100000000
20.Nieuwegein D100000000
21.USHC D100000000
22.Warande D100000000
23.Forescate D100000000
24.Haarlem D100000000
25.Overbos D100000000
26.Zoetermeer D100000000
27.Best D100000000
28.Geldrop D100000000
29.Goirle D100000000
30.Maastricht D100000000
31.Weert D100000000
32.Deventer D100000000
33.Kromhouters D100000000
34.Wijchen D100000000
35.Barendrecht D100000000
36.Liberty D100000000
37.Castricum D100000000
38.Lelystad D100000000
39.Bemmel D100000000
40.Beuningen D100000000
41.Civicum D100000000
42.Houten D100000000
43.Phoenix D100000000
44.Oirschot D100000000
45.Hoorn (WFHC) D100000000
46.Noordwijk D100000000
47.Fletiomare D100000000
48.Naarden D100000000
49.Heesch D100000000
50.Venray D100000000
51.Apeliotes D100000000
52.Berkel-Enschot D100000000
53.Craeyenhout D100000000
54.Etten-Leur D100000000
55.Geel-Zwart D100000000
56.Groen-Geel D100000000
57.QZ D100000000
58.Qui Vive D100000000
59.AthenA D100000000
60.DES D100000000
61.EHV D100000000
62.Westerpark D100000000
63.Zwaluwen D100000000
64.Delta Venlo D100000000

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

di
19:30
-
21:15
WK-veld (AB)
Arthur
do
19:30
-
21:30
WK-veld (B)
Arthur
Volledig schema

Team resultaten

WesteQui VGroenCraeyRijswZoeteReigeOverbHaarlForesAlpheAlect
Westerpark D12 - 21 - 23 - 11 - 22 - 01 - 2
Qui Vive D10 - 12 - 02 - 12 - 21 - 0
Groen-Geel D12 - 33 - 01 - 10 - 10 - 11 - 1
Craeyenhout D11 - 12 - 23 - 16 - 32 - 05 - 0
Rijswijk D12 - 11 - 00 - 10 - 11 - 21 - 2
Zoetermeer D12 - 03 - 01 - 12 - 02 - 1
Reigers D12 - 12 - 02 - 23 - 02 - 32 - 2
Overbos D11 - 11 - 42 - 11 - 20 - 0
Haarlem D12 - 12 - 11 - 41 - 00 - 0
Forescate D12 - 01 - 31 - 05 - 11 - 4
Alphen D13 - 32 - 22 - 12 - 61 - 14 - 3
Alecto D10 - 12 - 10 - 01 - 21 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 5".