JO11-5

6e in poule 7e klasse 02
1e in poule Groep 8 37
1e in poule Groep 4 29
1e in poule Groep 4 05
1e in poule 7e klasse 03
13e in poule Groep 4 1/8 finales
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 6 april
9
HBS JO11-5
0
Forum Sport JO11-6
1
Wilhelmus JO11-6
1
Semper Altius JO11-2
9
WIK JO11-3
5
SV Leidschenveen JO11-4
5
RKDEO JO11-5
5
Schipluiden JO11-3
Maandag 8 april
3
Scheveningen JO11-4
8
Vredenburch JO11-5
Woensdag 10 april
0
TAC'90 JO11-3
7
Verburch JO11-5
Zaterdag 13 april
Vredenburch JO11-5
TAC'90 JO11-3
0
SV Leidschenveen JO11-4
5
HBS JO11-5
0
Verburch JO11-5
4
RKDEO JO11-5
4
Schipluiden JO11-3
5
Wilhelmus JO11-6
4
Semper Altius JO11-2
9
WIK JO11-3
8
Forum Sport JO11-6
3
Scheveningen JO11-4

Wedstrijdschema

Scheveningen JO11-4
JO11-5
Uit
11-05-2019 11:00
Nr. 13350305CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE
Vredenburch JO11-5
JO11-5
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13350299CO
Sportpark: Julialaantje 15 B, 2282 NW RIJSWIJK ZH

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WIK JO11-2108029021024
2.VELO JO11-497116216022
3.HVV JO11-5107038631021
4.VUC JO11-2106226142020
5.Duindorp sv JO11-195313625018
6.HBS JO11-585125321016
7.Loosduinen JO11-39306355209
8.Ster, De JO11-29207316706
9.ODB JO11-29117187404
10.Honselersdijk JO11-310118278404
11.Sportclub Monster JO11-39036178303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-5110014003
2.ODB JO11-2100101400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-511007103
2.RAS JO11-210011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-511006203
2.Verburch JO11-410012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-599007511027
2.Vredenburch JO11-576013323018
3.WIK JO11-386025124018
4.SV Leidschenveen JO11-485034924015
5.Semper Altius JO11-284224828014
6.Wilhelmus JO11-684133035013
7.Schipluiden JO11-38215394107
8.TAC'90 JO11-38215245707
9.Forum Sport JO11-67205184606
10.RKDEO JO11-58134213506
11.Verburch JO11-57106153903
12.Scheveningen JO11-48107236303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Olympia JO11-311008103
2.BVCB JO11-611009303
3.Roodenburg JO11-211008203
4.Brielle JO11-4G11007203
5.WIK JO11-211005103
6.Spartaan'20 JO11-1011007503
7.Steeds Hooger JO11-111003203
8.Voorschoten`97 JO11-711001003
9.Rohda '76 JO11-200000000
10.Alexandria'66 JO11-510012300
11.Foreholte JO11-310010100
12.Linschoten JO11-110015700
13.HBS JO11-510011500
14.Oud-Beijerland JO11-210012700
15.Spirit JO11-310013900
16.Forum Sport JO11-510012800
17.Alphia JO11-410011800

Spelers (1)

Trainingen

di
16:00
-
17:00
Veld 2 (AB)
Renzo & Lode (11-5)
do
16:00
-
17:00
Veld 3 (AB)
Renzo & Lode (11-5)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "7e klasse 02".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 8 37".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 29".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 05".

ForHBSRKDSchSchSemSVLTACVerVreWIKWil
Forum Sport JO11-68 - 32 - 1 -
HBS JO11-59 - 012 - 17 - 415 - 02 - 1
RKDEO JO11-55 - 52 - 21 - 12 - 7
Scheveningen JO11-42 - 133 - 84 - 11
Schipluiden JO11-35 - 38 - 23 - 44 - 5
Semper Altius JO11-210 - 03 - 87 - 48 - 24 - 9
SV Leidschenveen JO11-40 - 55 - 27 - 38 - 0
TAC'90 JO11-37 - 08 - 72 - 150 - 7
Verburch JO11-51 - 120 - 43 - 71 - 6
Vredenburch JO11-57 - 3 - 2 - 15 - 3
WIK JO11-311 - 24 - 39 - 58 - 2
Wilhelmus JO11-61 - 54 - 31 - 11 - 85 - 2
AleAlpBriBVCForForHBSLinOlyOudRohRooSpaSpiSteVooWIK
Alexandria'66 JO11-52 - 3
Alphia JO11-41 - 80 - 2
Brielle JO11-4G7 - 2
BVCB JO11-69 - 3
Foreholte JO11-3
Forum Sport JO11-52 - 8
HBS JO11-5
Linschoten JO11-1
Olympia JO11-3
Oud-Beijerland JO11-2
Rohda '76 JO11-2
Roodenburg JO11-2
Spartaan'20 JO11-107 - 5
Spirit JO11-3
Steeds Hooger JO11-1
Voorschoten`97 JO11-71 - 0
WIK JO11-25 - 1