JO11-1

3e in poule Hoofdklasse 2
1e in poule Groep 1 12
1e in poule Groep 1 06
1e in poule Groep 1 2 (tussenronde)
3e in poule Hoofdklasse B
6e in poule Groep 1 1/8 finales
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
Die Haghe JO11-1
5
Quick JO11-1
1
Concordia JO11-1
7
VELO JO11-1
5
Den Hoorn JO11-1
1
Wilhelmus JO11-1
1
Vredenburch JO11-1
4
GSC ESDO JO11-1
1
SVH JO11-1
0
FC 's-Gravenzande JO11-1
1
HMC JO11-1
1
HBS JO11-1
Maandag 11 februari
4
Verburch JO11-1
1
Zestienhoven JO11-1
Zaterdag 16 februari
2
Vredenburch JO11-1
8
Quick JO11-1
1
HMC JO11-1
2
Die Haghe JO11-1
5
HBS JO11-1
1
SVH JO11-1
6
VELO JO11-1
0
Wilhelmus JO11-1
3
GSC ESDO JO11-1
2
FC 's-Gravenzande JO11-1

Wedstrijdschema

Berkel JO11-1
JO11-1
Uit
20-02-2019 19:00
Nr. 13534697BE
1/8 finale beker. Sportpark: Het Hoge Land 25, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
Den Hoorn JO11-1
JO11-1
Uit
09-03-2019 08:30
Nr. 13362195CO
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
JO11-1
VELO JO11-1
Thuis
16-03-2019 09:30
Nr. 13362185CO
JO11-1
Uit
20-03-2019
Nr.
winnaarHVV Hercules JO11 - DUNO JO11. 2e ronde HVT
Concordia JO11-1
JO11-1
Uit
23-03-2019 08:30
Nr. 13362207CO
Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
Quick JO11-1
JO11-1
Uit
30-03-2019 10:00
Nr. 13362178CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Verburch JO11-1109016312027
2.Westlandia JO11-1108113815025
3.HBS JO11-1108113214025
4.Quick JO11-1106225528020
5.VELO JO11-1105055334015
6.FC 's-Gravenzande JO11-1104063331012
7.Den Hoorn JO11-1104063142012
8.GSC ESDO JO11-19306233209
9.Vredenburch JO11-110307284209
10.LYRA JO11-19207225006
11.HVV Hercules Den Haag JO11-1100010159300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-1330018309
2.HVV JO11-1320116906
3.Katwijk JO11-13102161303
4.Zoetermeer, fc JO11-1300332800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-111003103
2.HMC JO11-110011300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-111003203
2.Quick Boys JO11-110012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-1330022309
2.VELO JO11-1330021309
3.HBS JO11-132108207
4.GSC ESDO JO11-122007306
5.Den Hoorn JO11-121017703
6.SVH JO11-121012503
7.FC 's-Gravenzande JO11-131028603
8.Wilhelmus JO11-1310281103
9.Die Haghe JO11-1310231303
10.HMC JO11-1301241101
11.Concordia JO11-1200211600
12.Vredenburch JO11-1300331400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Verburch JO11-111004103
2.ARC JO11-100000000
3.Berkel JO11-100000000
4.DSO JO11-100000000
5.Feyenoord JO10-200000000
6.HBS JO11-100000000
7.Hillegersberg, vv JO11-100000000
8.Nieuwenhoorn JO11-100000000
9.FC Oudewater JO11-100000000
10.PPSC JO11-100000000
11.Quick Boys JO11-200000000
12.Spartaan'20 JO11-100000000
13.SVV JO11-100000000
14.Westlandia JO11-100000000
15.CVV Zwervers JO11-100000000
16.Zestienhoven JO11-110011400

Begeleiders (1)

Trainingen

di
16:45
-
18:00
Veld 3 (B)
Yoran Bos
do
16:45
-
18:00
Veld 1 (B)
Yoran Bos
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse 2".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2 (tussenronde)".

ConDenDieFC'GSCHBSHMCQuiSVHVELVreWil
Concordia JO11-11 - 7
Den Hoorn JO11-1 - 5 - 1
Die Haghe JO11-11 - 5
FC 's-Gravenzande JO11-16 - 2
GSC ESDO JO11-13 - 2 -
HBS JO11-15 - 12 - 0
HMC JO11-11 - 21 - 1
Quick JO11-19 - 0
SVH JO11-11 - 0
VELO JO11-18 - 26 - 0
Vredenburch JO11-11 - 42 - 8
Wilhelmus JO11-17 - 0
VerZes
Verburch JO11-14 - 1
Zestienhoven JO11-1