JO12-3

5e in poule 3e klasse 8
3e in poule Groep 4 07
8e in poule 3e klasse 5
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
2
Verburch JO12-2
6
DUNO JO12-1
0
Westlandia JO12-2
1
SVC'08 JO12-2
3
Scheveningen JO12-2
3
HVV JO12-3
5
SVH JO12-2
1
Voorschoten`97 JO12-4
3
HBS JO12-3
5
DHL JO12-2
12
TAC'90 JO12-1
0
Vredenburch JO12-3
Zaterdag 16 februari
2
Westlandia JO12-2
0
TAC'90 JO12-1
8
Verburch JO12-2
5
Vredenburch JO12-3
4
HBS JO12-3
0
Scheveningen JO12-2
5
DUNO JO12-1
2
Voorschoten`97 JO12-4
4
HVV JO12-3
4
DHL JO12-2

Wedstrijdschema

JO12-3
TAC'90 JO12-1
Thuis
23-02-2019 10:30
Veld 2-AB
Nr. 13341135CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1. Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechter: R. (Rene) Struijs, Struijs, Rene (Scheidsrechter)
JO12-3
SVC'08 JO12-2
Thuis
09-03-2019 09:30
Nr. 13341132CO
Verburch JO12-2
JO12-3
Uit
16-03-2019 08:30
Nr. 13341153CO
Sportpark: Arckelweg 20, 2685 SM POELDIJK
JO12-3
DUNO JO12-1
Thuis
23-03-2019 09:30
Nr. 13341133CO
Voorschoten`97 JO12-4
JO12-3
Uit
30-03-2019 10:00
Nr. 13341169CO
Sportpark: Weddeloop 6, 2253 ST VOORSCHOTEN
Westlandia JO12-2
JO12-3
Uit
06-04-2019 08:30
Nr. 13341180CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC 's-Gravenzande JO12-2109018119027
2.Quick JO12-298015021024
3.Westlandia JO12-1106136528019
4.Verburch JO12-2106043949018
5.HBS JO12-3105143727016
6.SVH JO12-2105143128016
7.MVV '27 JO12-194142015013
8.WIK JO12-210217284807
9.VELO JO12-310217256207
10.VCS JO12-27106156003
11.Die Haghe JO12-49027114502
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VCS JO12-2330023609
2.Quick JO12-2320118706
3.HBS JO12-3310210903
4.Die Haghe JO12-4300333200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO12-222008306
2.TAC'90 JO12-1320117306
3.DUNO JO12-1320113706
4.Verburch JO12-23201121206
5.HVV JO12-3312011905
6.Scheveningen JO12-2311113804
7.DHL JO12-23111101204
8.HBS JO12-321017503
9.SVC'08 JO12-221012203
10.Westlandia JO12-231024503
11.Voorschoten`97 JO12-4200231000
12.Vredenburch JO12-3300363000

Spelers (1)

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 2 (B)
Volgt (Afh. schoolroosters)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (B)
Volgt (Afh. schoolroosters)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 23 februari
13:00 – 15:30
Bardienst 3 zaterdag: HBS JO12-3

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 8".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 07".

DHLDUNHBSHVVSchSVCSVHTACVerVooVreWes
DHL JO12-21 - 5
DUNO JO12-12 - 35 - 2
HBS JO12-33 - 54 - 0
HVV JO12-34 - 44 - 2
Scheveningen JO12-23 - 3
SVC'08 JO12-2 - 1 - 2
SVH JO12-25 - 1
TAC'90 JO12-112 - 0
Verburch JO12-22 - 68 - 5
Voorschoten`97 JO12-4
Vredenburch JO12-31 - 10
Westlandia JO12-20 - 12 - 0