JO12-1
2e in poule 2e klasse (3e fase) 05
3e in poule 2e klasse (2e fase) 04
5e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
1
sv Zuid West DH JO12-1
2
REMO JO12-1
5
Semper Altius JO12-2
2
Verburch JO12-2
2
Vredenburch JO12-3
5
Die Haghe JO12-2
9
RVC Celeritas JO12-1
1
HBS JO12-1
Zaterdag 9 maart
3
Die Haghe JO12-2
7
Semper Altius JO12-2
2
Verburch JO12-2
3
sv Zuid West DH JO12-1
3
REMO JO12-1
7
RVC Celeritas JO12-1
2
HBS JO12-1
2
Vredenburch JO12-3
Wedstrijdschema
VELO O12-1
JO12-1
Uit
20-03-2024
17:15
Nr.
Haaglanden Cup 2024 1/8e finale
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RVC Celeritas JO12-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 38 | 12 | 0 | 18 |
2. | HBS JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 21 | 0 | 10 |
3. | REMO JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 21 | 27 | 0 | 10 |
4. | sv Zuid West DH JO12-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 16 | 0 | 8 |
5. | Semper Altius JO12-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 | 18 | 0 | 7 |
6. | Die Haghe JO12-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 | 20 | 0 | 6 |
7. | Verburch JO12-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 20 | 0 | 6 |
8. | Vredenburch JO12-3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 13 | 21 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ODB JO12-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 34 | 8 | 0 | 21 |
2. | Quick JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 47 | 20 | 0 | 15 |
3. | HBS JO12-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 25 | 18 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe JO12-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 15 | 0 | 9 |
5. | REMO JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 30 | 28 | 0 | 9 |
6. | Duindorp sv JO12-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 33 | 0 | 7 |
7. | Scheveningen JO12-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 33 | 0 | 4 |
8. | HMSH JO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 36 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Sportclub Monster JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 33 | 7 | 0 | 12 |
2. | Die Haghe JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 17 | 0 | 12 |
3. | GDA JO12-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 36 | 24 | 0 | 9 |
4. | sv Zuid West DH JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 18 | 0 | 6 |
5. | HBS JO12-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 13 | 19 | 0 | 3 |
6. | GSC ESDO JO12-1JM | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
L.F Schagen
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (AB)
Bart/Djordi
wo
15:30
-
16:30
Veld 1 (AB)
Bart/Djordi
Overige activiteiten
Zaterdag 30 maart
14:00 – 16:00
GKET Clubhuis 5: HBS JO12-2, HBS JO12-1
Team resultaten
Die | HBS | REM | RVC | Sem | Ver | Vre | svZ | |
Die Haghe JO12-2 | 6 - 2 | 3 - 4 | 3 - 7 | |||||
HBS JO12-1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 9 - 3 | |||||
REMO JO12-1 | 4 - 3 | 3 - 7 | 2 - 1 | 4 - 5 | ||||
RVC Celeritas JO12-1 | 9 - 1 | 6 - 2 | 7 - 2 | |||||
Semper Altius JO12-2 | 2 - 3 | 5 - 2 | 0 - 0 | |||||
Verburch JO12-2 | 1 - 5 | 1 - 0 | 2 - 3 | |||||
Vredenburch JO12-3 | 2 - 5 | 4 - 4 | 2 - 1 | |||||
sv Zuid West DH JO12-1 | 5 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 |
Die | Dui | HBS | HMS | ODB | Qui | REM | Sch | |
Die Haghe JO12-2 | 6 - 2 | 0 - 8 | 4 - 1 | 5 - 0 | ||||
Duindorp sv JO12-1 | 1 - 6 | 5 - 4 | ||||||
HBS JO12-1 | 2 - 1 | 3 - 4 | 3 - 1 | |||||
HMSH JO12-2 | 1 - 7 | 4 - 9 | 2 - 3 | |||||
ODB JO12-1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 6 - 1 | 8 - 0 | ||||
Quick JO12-1 | 10 - 3 | 3 - 5 | 10 - 4 | 6 - 1 | ||||
REMO JO12-1 | 6 - 4 | 11 - 1 | 1 - 3 | |||||
Scheveningen JO12-2 | 4 - 4 | 1 - 5 | 1 - 3 |
Die | GDA | GSC | HBS | Spo | svZ | |
Die Haghe JO12-1 | 4 - 2 | 0 - 8 | 5 - 2 | |||
GDA JO12-1 | 14 - 2 | 7 - 3 | 4 - 9 | |||
GSC ESDO JO12-1JM | 3 - 5 | |||||
HBS JO12-1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 0 - 2 | |||
Sportclub Monster JO12-1 | 13 - 1 | 1 - 2 | ||||
sv Zuid West DH JO12-1 | 6 - 9 | 6 - 3 |