JO13-2
12e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
3e in poule Hoofdklasse (2e fase) D
2e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) F
Bekijk spelers en teambegeleiders
Wedstrijdschema
GSC ESDO JO13-1
JO13-2
Uit
11-05-2024
11:00
veld 1
Nr. 127227CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
JO13-2
TOGB JO13-1
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld 2
Nr. 127182CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GSC ESDO JO13-1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 26 | 7 | 0 | 23 |
2. | Die Haghe JO13-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 27 | 9 | 0 | 22 |
3. | FC Skillz JO13-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 37 | 14 | 0 | 20 |
4. | TOGB JO13-1 | 9 | 5 | 3 | 1 | 32 | 15 | 0 | 18 |
5. | FC 's-Gravenzande JO13-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | 18 | 0 | 13 |
6. | Verburch JO13-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 20 | 18 | 0 | 12 |
7. | Concordia JO13-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 22 | 0 | 10 |
8. | RKAVV JO13-1JM | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 13 | 0 | 9 |
9. | S.V. Den Hoorn JO13-1 | 9 | 3 | 0 | 6 | 21 | 29 | 0 | 9 |
10. | Quick JO13-2 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 23 | 0 | 6 |
11. | Excelsior M. JO13-2 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 27 | 0 | 6 |
12. | HBS JO13-2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 10 | 32 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VELO JO13-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 29 | 7 | 0 | 18 |
2. | FC Skillz JO13-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 20 | 9 | 0 | 18 |
3. | HBS JO13-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 14 | 0 | 12 |
4. | FC 's-Gravenzande JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 15 | 0 | 12 |
5. | Verburch JO13-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 27 | 16 | 0 | 9 |
6. | Quick JO13-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 | 18 | 0 | 9 |
7. | GSC ESDO JO13-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 15 | 22 | 0 | 6 |
8. | HVV JO13-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | 44 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO13-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 5 | 0 | 13 |
2. | HBS JO13-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 0 | 11 |
3. | Concordia JO13-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 6 | 0 | 9 |
4. | Wilhelmus JO13-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 6 |
5. | DHC JO13-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 23 | 0 | 3 |
6. | HVV JO13-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 17 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (15)
H El Khattouti
C.D. Schregardus
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:00
-
19:30
Veld 4 (B)
Djordi Huisman
di
18:00
-
19:00
Veld 1 (B)
Djordi Huisman
do
18:00
-
19:00
Veld 1 (B)
Djordi Huisman
Team resultaten
Con | Die | Exc | FC' | FCS | GSC | HBS | Qui | RKA | SVD | TOG | Ver | |
Concordia JO13-1 | 1 - 1 | 2 - 5 | 2 - 0 | 1 - 4 | ||||||||
Die Haghe JO13-1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | ||||||||
Excelsior M. JO13-2 | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | |||||||
FC 's-Gravenzande JO13-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | |||||||
FC Skillz JO13-1 | 7 - 1 | 2 - 2 | 9 - 0 | 6 - 0 | ||||||||
GSC ESDO JO13-1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | |||||||
HBS JO13-2 | 2 - 6 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||||||
Quick JO13-2 | 1 - 1 | 0 - 6 | 1 - 1 | 0 - 3 | ||||||||
RKAVV JO13-1JM | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||||
S.V. Den Hoorn JO13-1 | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 4 | 3 - 0 | 2 - 6 | |||||||
TOGB JO13-1 | 3 - 0 | 9 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||||||
Verburch JO13-1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 6 - 1 | 2 - 2 |
FC' | FCS | GSC | HBS | HVV | Qui | VEL | Ver | |
FC 's-Gravenzande JO13-1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | 0 - 4 | ||||
FC Skillz JO13-1 | 5 - 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
GSC ESDO JO13-1 | 0 - 2 | 7 - 2 | 2 - 1 | |||||
HBS JO13-2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | |||||
HVV JO13-2 | 1 - 4 | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 10 | ||||
Quick JO13-2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||
VELO JO13-1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
Verburch JO13-1 | 3 - 0 | 10 - 2 | 8 - 2 | 2 - 4 |
Con | DHC | HBS | HVV | Qui | Wil | |
Concordia JO13-1 | 3 - 2 | 0 - 2 | ||||
DHC JO13-1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 3 - 5 | |||
HBS JO13-2 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
HVV JO13-3 | 4 - 5 | 2 - 5 | ||||
Quick JO13-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Wilhelmus JO13-2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 2 - 4 |