JO13-2

5e in poule 1e klasse 1
3e in poule Groep 8 12
6e in poule 1e klasse 7
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
0
Concordia JO13-2
2
DSVP JO13-2M
1
CWO JO13-1
1
Laakkwartier JO13-1
2
Schipluiden JO13-1
4
Quintus JO13-1
2
VELO JO13-2
1
Zwaluwen JO13-2
3
HBS JO13-2
2
GSC ESDO JO13-1
0
SVH JO13-1
1
Westlandia JO13-2
Zaterdag 16 februari
0
Concordia JO13-2
1
VELO JO13-2
1
Quintus JO13-1
4
Westlandia JO13-2
10
DSVP JO13-2M
1
CWO JO13-1
4
SVH JO13-1
1
Schipluiden JO13-1
1
GSC ESDO JO13-1
1
Laakkwartier JO13-1
2
HBS JO13-2
2
Zwaluwen JO13-2

Wedstrijdschema

Quintus JO13-1
JO13-2
Uit
09-03-2019 09:45
Nr. 13518262CO
Sportpark: Leeuwerik 1, 2295 PE KWINTSHEUL
JO13-2
SVH JO13-1
Thuis
16-03-2019 10:45
Nr. 13518263CO
Concordia JO13-2
JO13-2
Uit
23-03-2019 08:30
Nr. 13518264CO
Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
JO13-2
CWO JO13-1
Thuis
06-04-2019 13:30
Nr. 13518265CO
Schipluiden JO13-1
JO13-2
Uit
13-04-2019 10:00
Nr. 13518266CO
Sportpark: Tiendweg 3, 2636 HH SCHIPLUIDEN
VELO JO13-2
JO13-2
Uit
11-05-2019 12:00
Nr. 13518267CO
Sportpark: Noordweg 26, 2291 EE WATERINGEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Die Haghe JO13-110811446025
2.Verburch JO13-19711196022
3.RAS JO13-1107033727021
4.Quintus JO13-1104331818015
5.HBS JO13-2105052225015
6.GSC ESDO JO13-184131513013
7.DUNO JO13-1104061825012
8.Sportclub Monster JO13-110235101809
9.Honselersdijk JO13-110307163309
10.KMD JO13-110217142707
11.Excelsior M. JO13-29207122706
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Be Fair JO13-1330019809
2.SVC'08 JO13-131118904
3.HBS JO13-2302171002
4.DoCoS JO13-1301241101

Er zijn geen standen bekend voor de pool "1e klasse 3".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSVP JO13-2M330015109
2.VELO JO13-233007309
3.Westlandia JO13-232017506
4.Quintus JO13-132018806
5.Laakkwartier JO13-131208205
6.HBS JO13-231115704
7.Schipluiden JO13-13102101003
8.SVH JO13-131024803
9.GSC ESDO JO13-120113401
10.CWO JO13-1201121101
11.Zwaluwen JO13-2301251101
12.Concordia JO13-230032600

Spelers (3)

Trainingen

ma
17:15
-
18:15
Veld 1 (B)
Jarmo Hoff
wo
19:00
-
20:00
Veld 3 (A)
Jarmo Hoff
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (B)
Jarmo Hoff
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 8 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 3".

ConCWODSVGSCHBSLaaQuiSchSVHVELWesZwa
Concordia JO13-20 - 20 - 1
CWO JO13-11 - 1
DSVP JO13-2M10 - 13 - 0
GSC ESDO JO13-11 - 1
HBS JO13-23 - 22 - 2
Laakkwartier JO13-16 - 0
Quintus JO13-13 - 21 - 4
Schipluiden JO13-12 - 4
SVH JO13-14 - 10 - 1
VELO JO13-22 - 1
Westlandia JO13-22 - 4
Zwaluwen JO13-22 - 7