JO15-2

3e in poule 2e klasse 3
1e in poule Groep 2 17
1e in poule Groep 2 04
2e in poule Groep 2 06
3e in poule 2e klasse 03
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
3
Full Speed JO15-1
3
Den Hoorn JO15-4
3
Excelsior M. JO15-2
3
Honselersdijk JO15-1
5
Schipluiden JO15-1
2
HVC'10 JO15-1
0
Quintus JO15-1
1
Maasdijk JO15-1
2
HBS JO15-2
0
LYRA JO15-2
Zaterdag 16 februari
3
Full Speed JO15-1
2
Excelsior M. JO15-2
2
Honselersdijk JO15-1
1
Den Hoorn JO15-4
3
Schipluiden JO15-1
1
LYRA JO15-2
5
Westlandia JO15-2
1
Quintus JO15-1

Wedstrijdschema

JO15-2
Quintus JO15-1
Thuis
09-03-2019 10:45
Nr. 13489545CO
HVC'10 JO15-1
JO15-2
Uit
16-03-2019 09:30
Nr. 13489817CO
Sportpark: Rondgang 10, 3151 BP HOEK VAN HOLLAND
JO15-2
Maasdijk JO15-1
Thuis
23-03-2019 10:45
Nr. 13489544CO
JO15-2
Excelsior M. JO15-2
Thuis
30-03-2019 13:00
Nr. 13489543CO
Honselersdijk JO15-1
JO15-2
Uit
06-04-2019 10:15
Nr. 13489785CO
Sportpark: Strijphorst 2, 2675 WN HONSELERSDIJK
JO15-2
Westlandia JO15-2
Thuis
13-04-2019 10:45
Nr. 13489547CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO15-210901459027
2.REMO JO15-1118124722025
3.HBS JO15-2107213311023
4.VELO JO15-2115243334017
5.VCS JO15-195042128015
6.Loosduinen JO15-1104333030015
7.Quintus JO15-1115062535015
8.ODB JO15-194142624013
9.Laakkwartier JO15-2103163139010
10.Sportclub Monster JO15-211308213409
11.Die Haghe JO15-210127143305
12.Semper Altius JO15-110109184503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO15-233004009
2.VEP JO15-132018106
3.Graaf W II VAC JO15-2310210603
4.Quick Boys JO15-3300311600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO15-211002003
2.Houtwijk sv JO15-110010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Verburch JO15-211000003
2.HBS JO15-210010000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schipluiden JO15-1330014409
2.Maasdijk JO15-122005206
3.HBS JO15-221103104
4.Honselersdijk JO15-121105404
5.Full Speed JO15-131118904
6.Westlandia JO15-221016703
7.HVC'10 JO15-121014603
8.LYRA JO15-231024703
9.Den Hoorn JO15-430215602
10.Excelsior M. JO15-230127901
11.Quintus JO15-130032800

Spelers (4)

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 1 (B)
Erik Rietveld
do
17:00
-
18:00
Veld 1 (A)
Erik Rietveld
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 3".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 17".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 06".

DenExcFulHBSHonHVCLYRMaaQuiSchWes
Den Hoorn JO15-41 - 1
Excelsior M. JO15-23 - 3
Full Speed JO15-13 - 33 - 2
HBS JO15-22 - 0
Honselersdijk JO15-12 - 1
HVC'10 JO15-1 - 2 - 1
LYRA JO15-23 - 2
Maasdijk JO15-14 - 2
Quintus JO15-10 - 1
Schipluiden JO15-15 - 23 - 1
Westlandia JO15-25 - 11 - 6