JO15-1

4e in poule 3e divisie C
2e in poule Groep 1 07
12e in poule Groep 1 1e KO ronde
19e in poule Groep 1 2e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
7
Westlandia JO15-1
1
Excelsior M. JO15-1
6
XerxesDZB JO15-1
3
HVV JO15-1
0
ARC JO15-1
1
Voorschoten`97 JO15-1
1
Capelle JO15-1
5
Barendrecht JO15-1
1
TOGB JO15-1
0
VELO JO15-1
1
Meern De JO15-1
0
HBS JO15-1
Zaterdag 13 april
2
Barendrecht JO15-1
0
ARC JO15-1
0
Voorschoten`97 JO15-1
7
XerxesDZB JO15-1
2
HVV JO15-1
3
Westlandia JO15-1
1
VELO JO15-1
2
Meern De JO15-1
1
Excelsior M. JO15-1
4
TOGB JO15-1
3
HBS JO15-1
1
Capelle JO15-1

Wedstrijdschema

TOGB JO15-1
JO15-1
Uit
04-05-2019 13:00
Nr. 13049766CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
JO15-1
ARC JO15-1
Thuis
11-05-2019 12:15
Nr. 13049670CO
XerxesDZB JO15-1
JO15-1
Uit
18-05-2019 10:15
Nr. 13049711CO
Sportpark: Igor Stravinskisingel 5, 3069 MA ROTTERDAM
JO15-1
Westlandia JO15-1
Thuis
25-05-2019 12:15
Nr. 13049676CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO15-11815126314046
2.Westlandia JO15-11814225117044
3.XerxesDZB JO15-11814135819043
4.HBS JO15-11810442216034
5.Meern De JO15-1198471919028
6.ARC JO15-1187292831023
7.Barendrecht JO15-1186392628021
8.VELO JO15-1186393238021
9.HVV JO15-11945102748017
10.Voorschoten`97 JO15-11843111039015
11.Excelsior M. JO15-11832131843011
12.Capelle JO15-1182214186008
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO15-1321010407
2.HBS JO15-1320117606
3.FC 's-Gravenzande JO15-131115504
4.GDA JO15-1300321900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO15-1110010203
2.DHC JO15-111008003
3.TOGB JO15-111007003
4.DHL JO15-111007103
5.VVSB JO15-111006003
6.Quick JO15-111007203
7.Alexandria'66 JO15-211006103
8.Jodan Boys, de JO15-111005003
9.LYRA JO15-111005003
10.UVS JO15-111004003
11.Westlandia JO15-111004003
12.HBS JO15-111004103
13.Excelsior M. JO15-111004203
14.Smitshoek JO15-111003103
15.Spartaan'20 JO15-311003103
16.Alexandria'66 JO15-111002003
17.Quick Boys JO15-111002003
18.VELO JO15-111002003
19.Capelle JO15-111002103
20.Feyenoord, sc JO15-111002103
21.HVV Hercules Den Haag JO15-111002103
22.Kethel Spaland, vv JO15-111002103
23.Nootdorp JO15-111003303
24.KMD JO15-110013300
25.Nieuwerkerk JO15-110011200
26.sv Poortugaal JO15-110011200
27.RAS JO15-110011200
28.SVH JO15-110011200
29.Ter Leede JO15-110012400
30.Hellevoetsluis JO15-110011300
31.Hillegersberg, vv JO15-110011300
32.DSVP JO15-110010200
33.Sparta (AV) JO15-110010200
34.Voorschoten`97 JO15-110010200
35.FC Lisse JO15-110011400
36.DWO JO15-110010400
37.Zoetermeer, fc JO15-110010400
38.HVV JO15-110012700
39.Excelsior R. JO15-110011600
40.Leonidas JO15-110010500
41.Vredenburch JO15-110010500
42.Verburch JO15-110011700
43.SVV JO15-110010600
44.ESTO JO15-110010700
45.Olympia JO15-1100121000
46.Feyenoord, sc JO15-210010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC JO15-111006003
2.DHL JO15-111006203
3.Westlandia JO15-111004103
4.Quick JO15-111004203
5.Smitshoek JO15-111002003
6.UVS JO15-111001003
7.VELO JO15-111004403
8.Alexandria'66 JO15-200000000
9.Feyenoord, sc JO15-100000000
10.HVV Hercules Den Haag JO15-100000000
11.Jodan Boys, de JO15-100000000
12.Kethel Spaland, vv JO15-100000000
13.Quick Boys JO15-100000000
14.TOGB JO15-100000000
15.Alexandria'66 JO15-110014400
16.Excelsior M. JO15-110010100
17.Spartaan'20 JO15-310012400
18.VVSB JO15-110010200
19.HBS JO15-110011400
20.LYRA JO15-110012600
21.Capelle JO15-110010600

Trainingen

ma
18:15
-
19:30
Veld 1 (A)
Tayeb Chaudhry
wo
18:00
-
19:30
Veld 1 (A)
Tayeb Chaudhry
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (A)
Tayeb Chaudhry
Volledig schema

Team resultaten

ARCBarCapExcHBSHVVMeeTOGVELVooWesXer
ARC JO15-13 - 03 - 20 - 1
Barendrecht JO15-12 - 00 - 00 - 31 - 2
Capelle JO15-11 - 50 - 62 - 5
Excelsior M. JO15-10 - 30 - 20 - 21 - 4
HBS JO15-13 - 11 - 02 - 0
HVV JO15-11 - 04 - 10 - 32 - 3
Meern De JO15-11 - 01 - 10 - 10 - 1
TOGB JO15-11 - 00 - 11 - 1
VELO JO15-12 - 14 - 01 - 11 - 2
Voorschoten`97 JO15-11 - 00 - 10 - 50 - 7
Westlandia JO15-13 - 37 - 11 - 02 - 1
XerxesDZB JO15-14 - 14 - 06 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".