JO15-1

4e in poule 3e divisie C
2e in poule Groep 1 07
12e in poule Groep 1 1e KO ronde
19e in poule Groep 1 2e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
0
Voorschoten`97 JO15-1
5
TOGB JO15-1
2
VELO JO15-1
1
Barendrecht JO15-1
0
Excelsior M. JO15-1
2
HBS JO15-1
4
HVV JO15-1
1
Capelle JO15-1
4
XerxesDZB JO15-1
1
ARC JO15-1
Zaterdag 16 februari
3
ARC JO15-1
0
HVV JO15-1
1
Barendrecht JO15-1
2
Voorschoten`97 JO15-1
0
Capelle JO15-1
6
Excelsior M. JO15-1
1
HBS JO15-1
0
VELO JO15-1
0
Meern De JO15-1
1
XerxesDZB JO15-1
0
TOGB JO15-1
1
Westlandia JO15-1

Wedstrijdschema

Barendrecht JO15-1
JO15-1
Uit
09-03-2019 10:15
Nr. 13049733CO
Sportpark: Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT
JO15-1
Voorschoten`97 JO15-1
Thuis
16-03-2019 12:15
Nr. 13049671CO
HVV JO15-1
JO15-1
Uit
23-03-2019 11:30
Nr. 13049722CO
Sportpark: Van Hogenhoucklaan 37, 2596 TA 'S-GRAVENHAGE
JO15-1
Thuis
27-03-2019 19:30
Nr.
winnaar DWO JO15 OLIVEO JO15. 2e ronde HVT
Meern De JO15-1
JO15-1
Uit
06-04-2019 12:15
Nr. 13049700CO
Sportpark: Loenenseboslaan 2, 3454 NT DE MEERN
JO15-1
Capelle JO15-1
Thuis
13-04-2019 12:15
Nr. 13049666CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO15-11311025312033
2.XerxesDZB JO15-11311023913033
3.Westlandia JO15-1131012318031
4.HBS JO15-1137331414024
5.VELO JO15-1135262431017
6.ARC JO15-1135171923016
7.Meern De JO15-1134361216015
8.Barendrecht JO15-1134271923014
9.HVV JO15-1133371934012
10.Excelsior M. JO15-1133281623011
11.Voorschoten`97 JO15-11323882909
12.Capelle JO15-113229144208
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO15-1321010407
2.HBS JO15-1320117606
3.FC 's-Gravenzande JO15-131115504
4.GDA JO15-1300321900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO15-1110010203
2.DHC JO15-111008003
3.TOGB JO15-111007003
4.DHL JO15-111007103
5.VVSB JO15-111006003
6.Quick JO15-111007203
7.Alexandria'66 JO15-211006103
8.Jodan Boys, de JO15-111005003
9.LYRA JO15-111005003
10.UVS JO15-111004003
11.Westlandia JO15-111004003
12.HBS JO15-111004103
13.Excelsior M. JO15-111004203
14.Smitshoek JO15-111003103
15.Spartaan'20 JO15-311003103
16.Alexandria'66 JO15-111002003
17.Quick Boys JO15-111002003
18.VELO JO15-111002003
19.Capelle JO15-111002103
20.Feyenoord, sc JO15-111002103
21.HVV Hercules Den Haag JO15-111002103
22.Kethel Spaland, vv JO15-111002103
23.Nootdorp JO15-111003303
24.KMD JO15-110013300
25.Nieuwerkerk JO15-110011200
26.sv Poortugaal JO15-110011200
27.RAS JO15-110011200
28.SVH JO15-110011200
29.Ter Leede JO15-110012400
30.Hellevoetsluis JO15-110011300
31.Hillegersberg, vv JO15-110011300
32.DSVP JO15-110010200
33.Sparta (AV) JO15-110010200
34.Voorschoten`97 JO15-110010200
35.FC Lisse JO15-110011400
36.DWO JO15-110010400
37.Zoetermeer, fc JO15-110010400
38.HVV JO15-110012700
39.Excelsior R. JO15-110011600
40.Leonidas JO15-110010500
41.Vredenburch JO15-110010500
42.Verburch JO15-110011700
43.SVV JO15-110010600
44.ESTO JO15-110010700
45.Olympia JO15-1100121000
46.Feyenoord, sc JO15-210010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC JO15-111006003
2.DHL JO15-111006203
3.Westlandia JO15-111004103
4.Quick JO15-111004203
5.Smitshoek JO15-111002003
6.UVS JO15-111001003
7.VELO JO15-111004403
8.Alexandria'66 JO15-200000000
9.Feyenoord, sc JO15-100000000
10.HVV Hercules Den Haag JO15-100000000
11.Jodan Boys, de JO15-100000000
12.Kethel Spaland, vv JO15-100000000
13.Quick Boys JO15-100000000
14.TOGB JO15-100000000
15.Alexandria'66 JO15-110014400
16.Excelsior M. JO15-110010100
17.Spartaan'20 JO15-310012400
18.VVSB JO15-110010200
19.HBS JO15-110011400
20.LYRA JO15-110012600
21.Capelle JO15-110010600

Trainingen

ma
18:15
-
19:30
Veld 1 (A)
Tayeb Chaudhry
wo
18:00
-
19:30
Veld 1 (A)
Tayeb Chaudhry
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (A)
Tayeb Chaudhry
Volledig schema

Team resultaten

ARCBarCapExcHBSHVVMeeTOGVELVooWesXer
ARC JO15-13 - 0
Barendrecht JO15-11 - 2
Capelle JO15-10 - 6
Excelsior M. JO15-10 - 2
HBS JO15-11 - 0
HVV JO15-14 - 1
Meern De JO15-10 - 1
TOGB JO15-10 - 1
VELO JO15-12 - 1
Voorschoten`97 JO15-10 - 5
Westlandia JO15-11 - 0
XerxesDZB JO15-14 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".