JO16-4
6e in poule 2e klasse (3e fase) 04
7e in poule 2e klasse (2e fase) 06
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
5
Erasmus JO16-1
7
SVH JO16-2
4
HVC'10 JO16-1
0
Die Haghe JO16-2
Wedstrijdschema
JO16-4
S.V. Den Hoorn JO16-2
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 4
Nr. 117251CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 4.
VELO JO16-2
JO16-4
Uit
28-05-2024
19:45
veld 3
Nr. 117294CO
Scheidsrechters: P. (Pieter) Cloo, Sportpark VELO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVC'10 JO16-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 35 | 11 | 0 | 24 |
2. | SVH JO16-2 | 8 | 6 | 2 | 0 | 33 | 16 | 0 | 20 |
3. | Quick JO16-3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 25 | 13 | 0 | 15 |
4. | Westlandia JO16-3 | 8 | 4 | 0 | 4 | 23 | 17 | 0 | 12 |
5. | FC 's-Gravenzande JO16-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | 19 | 0 | 9 |
6. | HBS JO16-4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 26 | 0 | 9 |
7. | Erasmus JO16-1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 28 | 35 | 0 | 9 |
8. | VELO JO16-2 | 8 | 1 | 3 | 4 | 15 | 28 | 0 | 6 |
9. | S.V. Den Hoorn JO16-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 25 | 0 | 5 |
10. | Die Haghe JO16-2 | 9 | 1 | 1 | 7 | 10 | 24 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Erasmus JO16-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 15 | 0 | 15 |
2. | Quick JO16-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 11 |
3. | REMO JO16-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 30 | 0 | 9 |
4. | HVV JO16-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 8 |
5. | Die Haghe JO16-2 | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 | 13 | 0 | 7 |
6. | SVH JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 16 | 0 | 6 |
7. | HBS JO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 18 | 21 | 0 | 4 |
8. | Forum Sport JO16-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 18 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO16-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 9 | 0 | 9 |
2. | Die Haghe JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 0 | 6 |
3. | Erasmus JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 17 | 0 | 6 |
4. | HBS JO16-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 16 | 0 | 6 |
5. | SVH JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 12 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (A)
Richard Rommers
wo
19:00
-
20:00
Veld 3 (A)
Richard Rommers
Overige activiteiten
Zaterdag 25 mei
12:30 – 14:30
Bardienst clubhuis 3: HBS JO16-4
Team resultaten
Die | Era | FC' | HBS | HVC | Qui | RKD | SVD | SVH | VEL | Wes | |
Die Haghe JO16-2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | |||||||
Erasmus JO16-1 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 7 | 5 - 2 | 5 - 7 | 3 - 5 | |||||
FC 's-Gravenzande JO16-3 | 5 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
HBS JO16-4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 5 - 3 | 1 - 5 | |||||||
HVC'10 JO16-1 | 4 - 0 | 4 - 0 | 3 - 2 | 5 - 2 | |||||||
Quick JO16-3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 0 - 2 | |||||||
RKDEO JO16-5 | 0 - 7 | 1 - 2 | |||||||||
S.V. Den Hoorn JO16-2 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||||||
SVH JO16-2 | 3 - 1 | 7 - 1 | 6 - 3 | 6 - 2 | 3 - 1 | ||||||
VELO JO16-2 | 4 - 6 | 1 - 6 | 0 - 5 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||||
Westlandia JO16-3 | 1 - 3 | 2 - 4 | 5 - 1 |
Die | Era | For | HBS | HVV | Qui | REM | SVH | |
Die Haghe JO16-2 | 1 - 0 | 4 - 4 | 2 - 2 | |||||
Erasmus JO16-1 | 6 - 5 | 4 - 3 | 9 - 2 | |||||
Forum Sport JO16-3 | 1 - 1 | 3 - 4 | 2 - 1 | |||||
HBS JO16-4 | 2 - 1 | 2 - 3 | ||||||
HVV JO16-1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 10 - 1 | |||||
Quick JO16-3 | 2 - 2 | 0 - 0 | 6 - 0 | |||||
REMO JO16-1 | 4 - 1 | 7 - 5 | 2 - 1 | |||||
SVH JO16-2 | 7 - 1 | 0 - 2 | 8 - 3 |
Die | Era | HBS | Qui | SVH | VUC | |
Die Haghe JO16-2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | |||
Erasmus JO16-1 | 1 - 4 | 4 - 3 | 2 - 6 | |||
HBS JO16-4 | 2 - 6 | 3 - 1 | ||||
Quick JO16-3 | 3 - 1 | 9 - 1 | ||||
SVH JO16-2 | 8 - 1 | 3 - 5 | 0 - 8 | |||
VUC JO16-1 | 16 - 1 | 5 - 0 |