JO17-1

6e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 7 30
32e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 6 april
3
Noordwijk JO17-1
1
Foreholte JO17-1
7
Wilhelmus JO17-1
0
Vredenburch JO17-1
1
Rijnsburgse Boys JO17-1
1
Voorschoten`97 JO17-1
0
Scheveningen JO17-1
8
HBS JO17-1
4
Ter Leede JO17-1
1
RCL JO17-1
Zaterdag 13 april
0
Vredenburch JO17-1
7
Rijnsburgse Boys JO17-1
Foreholte JO17-1
Scheveningen JO17-1
1
VVSB JO17-1
1
Wilhelmus JO17-1
0
Voorschoten`97 JO17-1
2
Noordwijk JO17-1
4
HBS JO17-1
5
Ter Leede JO17-1

Wedstrijdschema

JO17-1
Voorschoten`97 JO17-1
Thuis
04-05-2019 12:15
Nr. 13021029CO
Vredenburch JO17-1
JO17-1
Uit
11-05-2019 10:15
Nr. 13021082CO
Sportpark: Julialaantje 15 B, 2282 NW RIJSWIJK ZH
JO17-1
RCL JO17-1
Thuis
18-05-2019 12:15
Nr. 13021028CO
Foreholte JO17-1
JO17-1
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 13021004CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorschoten`97 JO17-11612224015038
2.Ter Leede JO17-11610245528032
3.Rijnsburgse Boys JO17-1179444917031
4.Wilhelmus JO17-1179354224030
5.RCL JO17-1169255021029
6.HBS JO17-1166644420024
7.Foreholte JO17-1166373941021
8.VVSB JO17-1165471824019
9.Noordwijk JO17-11650113344015
10.Vredenburch JO17-11732122461011
11.Scheveningen JO17-1151014910830
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO17-1321011107
2.Sportclub Monster JO17-132015706
3.Quick JO17-231112404
4.Blauw-Zwart JO17-130033900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ter Leede JO17-111007103
2.Groeneweg JO17-111005003
3.Quick JO17-111005003
4.DHC JO17-111005103
5.FC Lisse JO17-111004003
6.LYRA JO17-111004003
7.Jodan Boys, de JO17-111005203
8.Excelsior M. JO17-111004103
9.Spartaan'20 JO17-211004103
10.VOC JO17-111004103
11.Rijnsburgse Boys JO17-111005303
12.Alexandria'66 JO17-111003103
13.Spijkenisse JO17-111002003
14.VVSB JO17-111004303
15.Spartaan'20 O1711003203
16.Die Haghe JO17-111002103
17.Hellevoetsluis JO17-111002103
18.Excelsior R. JO17-111001003
19.Jodan Boys, de JO17-211001003
20.Noordwijk JO17-111001003
21.CVV Zwervers JO17-111003303
22.DSO JO17-111001103
23.Wilhelmus JO17-111001103
24.Excelsior M. JO17-210013300
25.Quick Boys JO17-210011100
26.Quick Boys JO17-110011100
27.Forum Sport JO17-110013400
28.Nieuwenhoorn JO17-110012300
29.DCV JO17-110011200
30.VELO JO17-110011200
31.Barendrecht JO17-210010100
32.HBS JO17-110010100
33.Olympia JO17-110010100
34.ARC JO17-110013500
35.sv Poortugaal JO17-110011300
36.Feyenoord, sc JO17-110010200
37.RCL JO17-110012500
38.MVV '27 JO17-110011400
39.Smitshoek JO17-210011400
40.Voorschoten`97 JO17-110011400
41.VFC JO17-110011500
42.DSVP JO17-110010400
43.Haastrecht JO17-110010400
44.BVCB JO17-110010500
45.Wippolder JO17-110010500
46.RKAVV JO17-110011700

Spelers (6)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 1 (A)
Levi Risamasu
di
18:00
-
19:30
Veld 1 (A)
Levi Risamasu
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (A)
Levi Risamasu
Volledig schema

Team resultaten

ForHBSNooRCLRijSchTerVooVreVVSWil
Foreholte JO17-1 - 7 - 02 - 13 - 5
HBS JO17-11 - 14 - 51 - 1
Noordwijk JO17-13 - 11 - 50 - 2
RCL JO17-19 - 25 - 13 - 4
Rijnsburgse Boys JO17-12 - 11 - 01 - 1
Scheveningen JO17-10 - 81 - 60 - 16
Ter Leede JO17-13 - 24 - 110 - 0
Voorschoten`97 JO17-10 - 25 - 02 - 1
Vredenburch JO17-10 - 72 - 31 - 20 - 2
VVSB JO17-10 - 00 - 21 - 1
Wilhelmus JO17-11 - 17 - 00 - 17 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 30".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".