JO19-3
9e in poule 2e klasse (3e fase) 04
6e in poule 2e klasse (2e fase) 04
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Maandag 22 april
3
VFC JO19-2
1
Quintus JO19-1
Zaterdag 20 april
1
Maense, FC JO19-1
4
LYRA JO19-2
0
Hermes DVS JO19-1
4
FC 's-Gravenzande JO19-1
Wedstrijdschema
FC 's-Gravenzande JO19-1
JO19-3
Uit
04-05-2024
12:30
veld 4
Nr. 104596CO
Scheidsrechters: B. (Bart) Immerzeel, Juliana Sportpark
Loosduinen JO19-1
JO19-3
Uit
11-05-2024
14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 104621CO
Sportpark Madestein
Quintus JO19-1
JO19-3
Uit
18-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 104625CO
Sportpark Federatie Quintus
VELO JO19-2
JO19-3
Uit
01-06-2024
12:30
veld 4
Nr. 104630CO
Scheidsrechters: T. (Timo) v. Zuijlen, Sportpark VELO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Loosduinen JO19-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 28 | 6 | 0 | 21 |
2. | VELO JO19-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 | 11 | 0 | 15 |
3. | FC 's-Gravenzande JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | 11 | 0 | 12 |
4. | VFC JO19-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 26 | 20 | 0 | 12 |
5. | vv Smitshoek JO19-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23 | 26 | 0 | 12 |
6. | Quintus JO19-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 15 | 0 | 6 |
7. | Maense, FC JO19-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | 0 | 6 |
8. | LYRA JO19-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 15 | 0 | 6 |
9. | HBS JO19-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 21 | 0 | 3 |
10. | Hermes DVS JO19-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 25 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC 's-Gravenzande JO19-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 32 | 15 | 0 | 18 |
2. | TOGB JO19-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 | 18 | 0 | 16 |
3. | Loosduinen JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 8 | 0 | 13 |
4. | Quintus JO19-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | 0 | 9 |
5. | LYRA JO19-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 13 | 0 | 9 |
6. | HBS JO19-3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 18 | 0 | 5 |
7. | Wippolder JO19-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 31 | 0 | 4 |
8. | Verburch JO19-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | S.V. Den Hoorn JO19-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 3 | 0 | 13 |
2. | LYRA JO19-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 9 | 0 | 9 |
3. | FC 's-Gravenzande JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 7 |
4. | Quintus JO19-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 6 |
5. | Loosduinen JO19-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 11 | 0 | 6 |
6. | HBS JO19-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 19 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
O. Stevens
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
W.M. Boom
R.A. Dekker
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 3 (B)
Tom van Dijk
wo
19:00
-
20:00
Veld 3 (B)
Tom van Dijk
Team resultaten
CWO | FC' | HBS | Her | LYR | Loo | Mae | Qui | VEL | VFC | vvS | |
CWO JO19-1 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO19-1 | 4 - 1 | 8 - 3 | |||||||||
HBS JO19-3 | 0 - 2 | 1 - 5 | 2 - 4 | ||||||||
Hermes DVS JO19-1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 3 - 4 | ||||||||
LYRA JO19-2 | 1 - 2 | 0 - 5 | 1 - 3 | ||||||||
Loosduinen JO19-1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 8 - 2 | |||||||
Maense, FC JO19-1 | 1 - 4 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | |||||||
Quintus JO19-1 | 4 - 2 | ||||||||||
VELO JO19-2 | 4 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||||||||
VFC JO19-2 | 9 - 1 | 5 - 0 | 3 - 1 | 7 - 3 | |||||||
vv Smitshoek JO19-1 | 3 - 1 | 0 - 4 | 4 - 0 | 6 - 4 |
FC' | HBS | LYR | Loo | Qui | TOG | Ver | Wip | |
FC 's-Gravenzande JO19-3 | 7 - 1 | 0 - 2 | 4 - 3 | 10 - 1 | ||||
HBS JO19-3 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | |||||
LYRA JO19-2 | 1 - 0 | 1 - 5 | 0 - 1 | 3 - 6 | ||||
Loosduinen JO19-1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | ||||
Quintus JO19-1 | 2 - 3 | 3 - 3 | 4 - 0 | |||||
TOGB JO19-2 | 5 - 6 | 3 - 2 | 6 - 2 | |||||
Verburch JO19-2 | 1 - 3 | |||||||
Wippolder JO19-2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 |
FC' | HBS | LYR | Loo | Qui | SVD | |
FC 's-Gravenzande JO19-1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
HBS JO19-3 | 1 - 0 | 0 - 6 | 0 - 4 | |||
LYRA JO19-2 | 5 - 2 | 7 - 1 | ||||
Loosduinen JO19-1 | 3 - 1 | 1 - 5 | ||||
Quintus JO19-1 | 3 - 1 | 0 - 4 | 2 - 3 | |||
S.V. Den Hoorn JO19-2 | 3 - 0 | 4 - 1 |