JO19-3

4e in poule 3e klasse 5
1e in poule Groep 3 08
1e in poule Groep 2 08
1e in poule Groep 2 05
1e in poule Groep 2 VRIJ 04
5e in poule 3e klasse 5
10e in poule Groep 2 1/8 finale
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
2
Sportclub Monster JO19-2
2
VELO JO19-3
2
Verburch JO19-2
2
HBS JO19-3
3
HVV JO19-4
2
RVC Celeritas JO19-1
3
DUNO JO19-2
0
WIK JO19-1
0
Quick JO19-4
4
KMD JO19-2
Zaterdag 13 april
1
WIK JO19-1
4
Sportclub Monster JO19-2
2
HBS JO19-3
2
FC 's-Gravenzande JO19-3
1
VELO JO19-3
1
Quick JO19-4
3
RVC Celeritas JO19-1
2
Verburch JO19-2
5
KMD JO19-2
1
HVV JO19-4

Wedstrijdschema

JO19-3
DUNO JO19-2
Thuis
11-05-2019 16:00
Nr. 13349073CO
Sportclub Monster JO19-2
JO19-3
Uit
18-05-2019 12:30
Nr. 13349080CO
Sportpark: Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN MONSTER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Honselersdijk JO19-2118215723026
2.Den Hoorn JO19-3118215220026
3.Loosduinen JO19-1118213211026
4.HBS JO19-395222213017
5.HVV JO19-5115153424016
6.FC 's-Gravenzande JO19-2104242926014
7.VELO JO19-3103253131011
8.KMD JO19-2103253031011
9.Verburch JO19-2113174146010
10.Sportclub Monster JO19-28305213009
11.LYRA JO19-211308154109
12.Westlandia JO19-311101077503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-3330012209
2.Teylingen JO19-231116504
3.Rijnsburgse Boys JO19-231115804
4.HVV JO19-2300351300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-311005403
2.HVV JO19-410014500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-311003203
2.Forum Sport JO19-310012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-300000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.KMD JO19-28701259021
2.DUNO JO19-27601244018
3.HVV JO19-475022016015
4.Sportclub Monster JO19-274122511013
5.HBS JO19-383322014012
6.Verburch JO19-283142825010
7.RVC Celeritas JO19-17304181909
8.FC 's-Gravenzande JO19-36213101207
9.WIK JO19-17115132904
10.Quick JO19-48116113404
11.VELO JO19-3702582902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder JO19-2110010003
2.Warmunda, sv JO19-111005103
3.Alexandria'66 JO19-311005203
4.GHVV'13 JO19-111004103
5.Valken'68 JO19-111004203
6.Ommoord, sv JO19-111003103
7.Floreant JO19-211004303
8.Ter Leede JO19-211004303
9.Gouda JO19-110013400
10.HBS JO19-310013400
11.RVC Celeritas JO19-110012400
12.Excelsior R. JO19-210011300
13.Rijnmond Hoogvliet Sport JO19-110012500
14.Flakkee JO19-110011400
15.ARC JO19-510011500
16.Victoria'04 JO19-2100101000

Begeleiders (1)

Spelers (3)

Trainingen

ma
20:00
-
21:00
Veld 3 (AB)
John Boerema
wo
20:00
-
21:00
Veld 3 (AB)
John Boerema
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 05".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 VRIJ 04".

DUNFC'HBSHVVKMDQuiRVCSpoVELVerWIK
DUNO JO19-24 - 03 - 27 - 03 - 0
FC 's-Gravenzande JO19-30 - 1 -
HBS JO19-32 - 23 - 15 - 21 - 1
HVV JO19-43 - 22 - 13 - 22 - 1
KMD JO19-22 - 12 - 15 - 14 - 26 - 2
Quick JO19-40 - 50 - 45 - 41 - 102 - 5
RVC Celeritas JO19-12 - 03 - 13 - 2
Sportclub Monster JO19-20 - 12 - 12 - 2
VELO JO19-30 - 41 - 41 - 1
Verburch JO19-22 - 23 - 13 - 68 - 3
WIK JO19-13 - 42 - 81 - 44 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1/8 finale".