JO19-1

5e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ
7e in poule Divisie 2 A
7e in poule Divisie 1 A
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 3
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

JO19-1
Thuis
10-08-2024 10:30
Veld 1
Nr.
Trainen 1,5 uur
JO19-1
Thuis
24-08-2024
Nr.
reservering oefenwedstrijd
JO19-1
Thuis
11-09-2024 20:00
Veld 1
Nr.
Reservering Oefenwedstrijd

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO19-100000000
2.BVCB JO19-100000000
3.SC Feyenoord JO19-100000000
4.Forum Sport JO19-100000000
5.HBS JO19-100000000
6.Jodan Boys, de JO19-100000000
7.Quick JO19-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spirit JO19-1129033617027
2.Kozakken Boys JO19-1127233615023
3.Forum Sport JO19-1115332317018
4.BVCB JO19-1124442120016
5.Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1123452426013
6.Olympia JO19-1113261628011
7.HBS JO19-112219144716
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO19-11413107312040
2.JEKA JO19-1148153928025
3.Kolping Boys JO19-1147343030024
4.SC Feyenoord JO19-1146262826020
5.Kloetinge JO19-1146262725020
6.UNA JO19-1145362636018
7.HBS JO19-1142481936010
8.Forum Sport JO19-1140212146302
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-111000003
2.HBS JO19-110010000

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:00
-
21:30
Veld 2 (B)
Wesley Plugge
di
19:30
-
21:00
Veld 2 (B)
Wesley Plugge
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (B)
Wesley Plugge
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ".

BVCBlaForHBSKozOJCOlySpi
BVCB JO19-13 - 31 - 12 - 10 - 04 - 11 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-11 - 10 - 010 - 11 - 12 - 10 - 5
Forum Sport JO19-12 - 01 - 05 - 03 - 21 - 14 - 1
HBS JO19-11 - 51 - 23 - 21 - 44 - 21 - 11 - 2
Kozakken Boys JO19-13 - 06 - 24 - 27 - 03 - 36 - 10 - 2
OJC ROSMALEN JO19-11 - 33 - 20 - 00 - 3
Olympia JO19-11 - 43 - 21 - 22 - 11 - 04 - 3
Spirit JO19-14 - 03 - 15 - 26 - 21 - 22 - 0
BarForHBSJEKKloKolSCFUNA
Barendrecht JO19-17 - 06 - 17 - 22 - 14 - 06 - 19 - 0
Forum Sport JO19-10 - 81 - 41 - 71 - 62 - 22 - 31 - 2
HBS JO19-11 - 11 - 10 - 22 - 30 - 31 - 03 - 3
JEKA JO19-13 - 54 - 26 - 23 - 02 - 22 - 03 - 1
Kloetinge JO19-10 - 41 - 03 - 04 - 11 - 12 - 31 - 2
Kolping Boys JO19-12 - 44 - 14 - 32 - 11 - 33 - 12 - 6
SC Feyenoord JO19-11 - 410 - 10 - 02 - 14 - 10 - 11 - 1
UNA JO19-10 - 64 - 13 - 10 - 21 - 12 - 31 - 2
HBSQui
HBS JO19-1
Quick JO19-10 - 0 (5