HBS 9

5e in poule 5e klasse 5
1e in poule Groep 4 19
1e in poule Groep 4 06
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 6 oktober
Full Speed 5
VELO 6
2
HBS 9
2
Ouwe Schoen 2
2
Steeds Hooger 3
1
Oliveo 5
3
Den Hoorn 6
2
RKDEO 6
1
Taurus 3
2
DHC 3
Zondag 13 oktober
3
VELO 6
3
Den Hoorn 6
5
Ouwe Schoen 2
3
Taurus 3
2
Oliveo 5
6
VELO 7
7
DHC 3
2
HBS 9

Wedstrijdschema

HBS 9
Quick 10
Thuis
20-10-2019 10:30
Nr. 14168641BE
Wilhelmus 5
HBS 9
Uit
27-10-2019 11:00
Nr. 13962495CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
HBS 9
Taurus 3
Thuis
03-11-2019 10:30
Nr. 13962890CO
RKDEO 6
HBS 9
Uit
10-11-2019 14:00
Nr. 13962060CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
HBS 9
VELO 6
Thuis
17-11-2019 10:30
Nr. 14138892CO
HBS 9
Den Hoorn 6
Thuis
24-11-2019 10:30
Nr. 13962887CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ouwe Schoen 24310238010
2.Den Hoorn 632109707
3.DHC 3421110507
4.Wilhelmus 522005206
5.HBS 9311171004
6.VELO 711006203
7.Steeds Hooger 331025703
8.Oliveo 531026903
9.VELO 6302151702
10.Full Speed 510011300
11.RKDEO 620023500
12.Taurus 3300351000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 922006106
2.Quick 921016203
3.Toofan 220020900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 900000000
2.Quick 1000000000

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Boardingveld (AB)
Frank Post en Kim Hermus
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 20 oktober
13:00 – 15:00
Bardienst 2 zondag: HBS 9

Team resultaten

DenDHCFulHBSOliOuwRKDSteTauVELWil
Den Hoorn 63 - 2
DHC 37 - 21 - 2
Full Speed 51 - 3 -
HBS 92 - 23 - 1
Oliveo 52 - 6
Ouwe Schoen 25 - 314 - 2
RKDEO 61 - 2
Steeds Hooger 32 - 32 - 1
Taurus 31 - 2
VELO 73 - 30 - 0
Wilhelmus 53 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 19".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 06".