HBS 9

9e in poule 5e klasse 5
4e in poule Groep 5 10
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 februari
Full Speed Delfia 6
Football Factory 4
4
HBS 9
1
VELO 6
0
NOCKralingen 5
4
SEP 4
2
REMO 7
1
DHC 3
2
AGE-GGK 2
2
GLZ Delfshaven, rvv 6
4
Taurus 3
0
Quick 8
Zondag 17 februari
2
GLZ Delfshaven, rvv 6
5
Den Hoorn 6
3
VELO 6
1
Taurus 3
2
SEP 4
1
AGE-GGK 2
2
DHC 3
1
Full Speed Delfia 6
4
Quick 8
2
HBS 9
0
Football Factory 4
0
NOCKralingen 5

Wedstrijdschema

HBS 9
Den Hoorn 6
Thuis
24-02-2019 12:30
Nr. 13079346CO
Ouwe Schoen 2
HBS 9
Uit
03-03-2019 12:00
Nr. 13079413CO
Sportpark: Mekelweg 8, 2628 CD DELFT
HBS 9
GLZ Delfshaven, rvv 6
Thuis
10-03-2019 10:30
Nr. 13079353CO
LVV Football Factory
HBS 9
Uit
17-03-2019 14:00
Nr. 13079465CO
Sportpark: Houtrustlaan 5, 2566 ZW 'S-GRAVENHAGE
HBS 9
SEP 4
Thuis
24-03-2019 10:30
Nr. 13079351CO
HBS 9
NOCKralingen 5
Thuis
31-03-2019 10:30
Nr. 13079344CO
Scheidsrechter: T. (Tycho) Vermeire, Vermeire, Tycho (Scheidsrechter)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SEP 41512037425036
2.DHC 31410135229031
3.Den Hoorn 6138144231025
4.Ouwe Schoen 2127144430022
5.REMO 7137153837022
6.Football Factory 4126155635019
7.Quick 8145363245018
8.AGE-GGK 2125253330017
9.HBS 9135262942017
10.VELO 61550103872015
11.Full Speed Delfia 6134273037014
12.NOCKralingen 594142427013
13.Taurus 3133010314109
14.GLZ Delfshaven, rvv 6142111256707
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Football Factory 2330014509
2.DoCoS 232017506
3.Quick 93102111003
4.HBS 9300351700

Spelers (3)

Trainingen

wo
20:45
-
22:30
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 24 februari
16:00 – 19:00
Bardienst 4 zondag: HBS 9

Team resultaten

AGEDenDHCFooFulGLZHBSNOCOuwQuiREMSEPTauVEL
AGE-GGK 2 - 2 - 2 - 5 - 2
Den Hoorn 6 - -
DHC 32 - 1 -
Football Factory 45 - 30 - 0
Full Speed Delfia 6 -
GLZ Delfshaven, rvv 62 - 52 - 1
HBS 9 - 4 - 1
NOCKralingen 5 - - 0 - 4
Ouwe Schoen 21 - 2
Quick 81 - 14 - 24 - 1
REMO 72 - 1 -
SEP 42 - 15 - 19 - 2
Taurus 3 - 4 - 0
VELO 64 - 63 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 10".