HBS 7
4e in poule 4e klasse 01
2e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
1
Sporting Leiden 2
3
HBS 7
0
Quick 5
3
KDO sv 3
4
ESTO 2
4
Alphense Boys 2
Zondag 7 april
12
Alphense Boys 2
5
Foreholte 3
4
HBS 7
0
ESTO 2
Wedstrijdschema
HBS 7
Ouwe Schoen 2
Thuis
21-04-2024
14:30
Veld 1
Nr. 12925CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 4.
Uit: Kleedkamer 9.
Scheidsrechters: T. (Thomas) van der Lans
HBS 7
ASC 2
Thuis
12-05-2024
14:00
Veld 1
Nr. 10534CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 4.
Uit: Kleedkamer 9.
Scheidsrechters: P. (Pieter) Hogeweg
Quick 5
HBS 7
Uit
19-05-2024
14:00
veld 1
Nr. 12194CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ASC 2 | 13 | 12 | 0 | 1 | 68 | 16 | 0 | 36 |
2. | KDO sv 3 | 14 | 12 | 0 | 2 | 54 | 14 | 0 | 36 |
3. | Alphense Boys 2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 63 | 22 | 0 | 31 |
4. | HBS 7 | 15 | 7 | 0 | 8 | 36 | 38 | 0 | 21 |
5. | ESTO 2 | 16 | 6 | 3 | 7 | 44 | 54 | 0 | 21 |
6. | Sporting Leiden 2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 26 | 44 | 0 | 15 |
7. | Quick 5 | 15 | 5 | 0 | 10 | 36 | 54 | 0 | 15 |
8. | Foreholte 3 | 13 | 4 | 0 | 9 | 39 | 69 | 0 | 12 |
9. | Ouwe Schoen 2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 23 | 41 | 0 | 7 |
10. | SVO Buytenpark 2 | 13 | 2 | 1 | 10 | 23 | 60 | 0 | 7 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 0 | 7 |
2. | HBS 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 12 | 7 | 0 | 5 |
3. | Quick 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11 | 8 | 0 | 4 |
4. | HVV 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 17 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
E Treffers
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 2 (A)
Max Balm
do
19:30
-
20:30
Boardingveld (AB)
Max Balm
Team resultaten
ASC | Alp | EST | For | Gra | HBS | KDO | Ouw | Qui | SVO | Spo | |
ASC 2 | 4 - 3 | 6 - 2 | 10 - 2 | 4 - 2 | 6 - 0 | 15 - 1 | 0 - 2 | ||||
Alphense Boys 2 | 1 - 2 | 5 - 1 | 12 - 5 | 4 - 3 | 4 - 0 | 4 - 1 | |||||
ESTO 2 | 0 - 11 | 4 - 4 | 4 - 3 | 4 - 3 | 1 - 3 | 5 - 2 | 4 - 2 | 9 - 2 | |||
Foreholte 3 | 1 - 8 | 3 - 5 | 1 - 3 | 3 - 1 | 5 - 3 | 7 - 2 | |||||
Graaf W II VAC 3 | 5 - 16 | 1 - 10 | |||||||||
HBS 7 | 0 - 4 | 4 - 0 | 2 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 3 - 1 | |||
KDO sv 3 | 3 - 1 | 5 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 10 - 0 | 5 - 0 | |||||
Ouwe Schoen 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 11 - 5 | 1 - 3 | 2 - 7 | 4 - 3 | 1 - 3 | ||||
Quick 5 | 0 - 1 | 2 - 7 | 1 - 3 | 7 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 5 - 2 | 1 - 3 | |||
SVO Buytenpark 2 | 1 - 5 | 2 - 6 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 4 | |||||
Sporting Leiden 2 | 2 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 5 | 2 - 7 | 3 - 4 |
Gra | HBS | HVV | Qui | |
Graaf W II VAC 4 | 3 - 1 | 6 - 3 | ||
HBS 7 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
HVV 4 | 3 - 8 | |||
Quick 5 | 6 - 0 |