HBS 7

4e in poule 4e klasse 01
2e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 06
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 mei
5
Sporting Leiden 2
4
Foreholte 3
Maandag 20 mei
2
KDO sv 3
4
ASC 2
Zondag 19 mei
8
Alphense Boys 2
0
Ouwe Schoen 2
1
Quick 5
6
HBS 7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASC 21715029224045
2.KDO sv 31815037220045
3.Alphense Boys 21512127823037
4.HBS 7189094548027
5.ESTO 2188375256027
6.Sporting Leiden 21770103451021
7.Foreholte 31760115784018
8.Quick 51850133770015
9.SVO Buytenpark 21731133287010
10.Ouwe Schoen 2152112235907
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 4321011607
2.HBS 7312012705
3.Quick 5311111804
4.HVV 4300341700

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Trainingen

di
21:00
-
22:30
Veld 2 (A)
Max Balm
do
19:30
-
20:30
Boardingveld (AB)
Max Balm
Volledig schema

Team resultaten

ASCAlpESTForGraHBSKDOOuwQuiSVOSpo
ASC 24 - 36 - 210 - 24 - 26 - 015 - 18 - 20 - 2
Alphense Boys 21 - 25 - 112 - 54 - 34 - 08 - 07 - 04 - 1
ESTO 20 - 114 - 44 - 34 - 31 - 35 - 24 - 29 - 23 - 0
Foreholte 34 - 31 - 82 - 53 - 51 - 33 - 15 - 37 - 2
Graaf W II VAC 35 - 161 - 10
HBS 70 - 90 - 44 - 02 - 33 - 10 - 13 - 02 - 34 - 13 - 1
KDO sv 32 - 41 - 03 - 15 - 12 - 04 - 05 - 010 - 05 - 0
Ouwe Schoen 20 - 12 - 211 - 51 - 32 - 74 - 31 - 3
Quick 50 - 12 - 71 - 37 - 01 - 60 - 33 - 05 - 21 - 3
SVO Buytenpark 21 - 52 - 63 - 32 - 80 - 22 - 113 - 03 - 01 - 4
Sporting Leiden 22 - 31 - 42 - 05 - 41 - 30 - 53 - 02 - 73 - 4
GraHBSHVVQui
Graaf W II VAC 43 - 16 - 3
HBS 72 - 22 - 2
HVV 43 - 8
Quick 56 - 0