HBS 6

6e in poule 3e klasse 2
4e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 07
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 juni
1
TOGB 2
5
Antibarbari 6
Donderdag 13 juni
1
Antibarbari 6
1
Groeneweg 2
Zondag 9 juni
2
Antibarbari 5
2
DRL 2
5
Wippolder 3
1
CWO 2
4
Moordrecht 2
10
Slikkerveer 2
6
Antibarbari 6
0
VOC 4
Woensdag 5 juni
2
VOC 3
1
Moordrecht 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder 32420049943060
2.CWO 223172411463053
3.Antibarbari 52214537131047
4.Antibarbari 62412757555043
5.Groeneweg 2238696967030
6.HBS 62492135475029
7.Moordrecht 22484129695028
8.VOC 32483135274027
9.Bolnes 22374127091025
10.DRL 22474136591025
11.Slikkerveer 22373135468024
12.VOC 42456135483021
13.TOGB 22456135390021
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 4330012209
2.Wanica Star 321014503
3.BMT 4310251103
4.HBS 620023600

Teambegeleiders (4)

Spelers (19)

Trainingen

di
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Tom van Dijk
do
21:00
-
22:30
Veld 3 (A)
Tom van Dijk
Volledig schema

Team resultaten

AntAntBolCWODRLGroHBSMooSliTOGVOCVOCWip
Antibarbari 53 - 36 - 02 - 21 - 15 - 12 - 25 - 06 - 15 - 01 - 2
Antibarbari 61 - 15 - 32 - 33 - 21 - 13 - 15 - 13 - 13 - 32 - 26 - 01 - 4
Bolnes 25 - 22 - 12 - 59 - 27 - 02 - 96 - 22 - 51 - 14 - 44 - 2
CWO 23 - 43 - 54 - 48 - 16 - 45 - 46 - 55 - 04 - 44 - 04 - 04 - 6
DRL 21 - 41 - 45 - 22 - 61 - 12 - 44 - 74 - 25 - 22 - 74 - 46 - 1
Groeneweg 20 - 52 - 35 - 13 - 114 - 12 - 22 - 23 - 07 - 16 - 28 - 33 - 4
HBS 61 - 31 - 46 - 10 - 32 - 04 - 22 - 61 - 45 - 23 - 05 - 11 - 2
Moordrecht 20 - 14 - 65 - 53 - 73 - 34 - 25 - 24 - 102 - 311 - 33 - 75 - 7
Slikkerveer 21 - 32 - 21 - 41 - 28 - 32 - 54 - 24 - 34 - 02 - 01 - 30 - 5
TOGB 21 - 41 - 53 - 22 - 52 - 83 - 33 - 35 - 62 - 23 - 01 - 31 - 2
VOC 31 - 45 - 35 - 33 - 70 - 23 - 10 - 22 - 13 - 05 - 03 - 32 - 3
VOC 41 - 41 - 18 - 13 - 81 - 41 - 21 - 22 - 42 - 22 - 22 - 32 - 1
Wippolder 34 - 08 - 35 - 05 - 15 - 06 - 210 - 03 - 13 - 13 - 43 - 15 - 0
BMTHBSQuiWan
BMT 43 - 21 - 5
HBS 61 - 3
Quick 44 - 0
Wanica Star 34 - 1