HBS 5

7e in poule 3e klasse A
2e in poule Groep 2 03
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 6 oktober
2
HMSH 3
2
REMO 3
0
sv Madestein 2
9
GSC ESDO 3
2
Zoetermeer, fc 3
2
RKDEO 4
4
Alphen 2
2
Van Nispen 2
2
Laakkwartier 4
2
Altior 2
3
Foreholte 4
2
HBS 5
1
ASC 2
0
HVV 3
Zondag 13 oktober
Altior 2
sv Madestein 2
5
GSC ESDO 3
2
ASC 2
2
Van Nispen 2
2
HBS 5
1
Laakkwartier 4
4
Alphen 2
1
HVV 3
1
Foreholte 4
1
RKDEO 4
2
HMSH 3
1
REMO 3
2
Zoetermeer, fc 3

Wedstrijdschema

HBS 5
GSC ESDO 3
Thuis
20-10-2019 12:30
Veld 1
Nr. 13966919CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: M.H. (Rien) Parlevliet, Parlevliet, Rien (Scheidsrechter)
RKDEO 4
HBS 5
Uit
27-10-2019 13:00
Nr. 13966372CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
HBS 5
HVV 3
Thuis
03-11-2019 12:30
Nr. 13966912CO
HBS 5
Zoetermeer 3
Thuis
10-11-2019 12:30
Nr. 13966916CO
REMO 3
HBS 5
Uit
24-11-2019 11:30
Nr. 13966335CO
Sportpark: Asmansweg 104, 2571 DC 'S-GRAVENHAGE
HBS 5
Altior 2
Thuis
01-12-2019 12:30
Nr. 13966915CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 44310104010
2.Alphen 2330014709
3.GSC ESDO 3430120809
4.HVV 3421114407
5.ASC 2320110806
6.RKDEO 441217705
7.HBS 531119704
8.Zoetermeer, fc 3411291104
9.HMSH 3411261104
10.REMO 3402251402
11.Altior 220113501
12.Laakkwartier 4301261001
13.Van Nispen 2301251001
14.sv Madestein 2310251730
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 5330012509
2.HBS 532019706
3.HVV 430124801
4.HWD 2301261101

Begeleiders (6)

Spelers (21)

Trainingen

di
21:00
-
22:30
Veld 2 (AB)
Ruben Pols en Christian Theos
do
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Ruben Pols en Christian Theos
Volledig schema

Team resultaten

AlpAltASCForGSCHBSHMSHVVLaaREMRKDsvMVanZoe
Alphen 24 - 26 - 4
Altior 21 - 3 -
ASC 2 - 1 - 0
Foreholte 43 - 23 - 0
GSC ESDO 35 - 22 - 3
HBS 51 - 1
HMSH 32 - 52 - 2
HVV 31 - 14 - 1
Laakkwartier 41 - 42 - 23 - 4
REMO 31 - 91 - 2
RKDEO 41 - 21 - 1
sv Madestein 23 - 70 - 9
Van Nispen 2 - 2 - 2
Zoetermeer, fc 32 - 21 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".