HBS 2
5e in poule Hoofdklasse A
5e in poule Hoofdklasse A (periode 1)
3e in poule Hoofdklasse A (periode 2)
2e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 4
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 17 maart
0
HBS 2
0
Sporting '70 2
5
S.V. Den Hoorn 2
2
HVV 2
2
Quick 2
2
Concordia 2
5
Antibarbari 2
1
VOC 2
4
DHC 2
2
Hoogland 2
Donderdag 14 maart
6
HBS 2
3
S.V. Den Hoorn 2
Zondag 10 maart
10
Hoogland 2
1
HVV 2
0
Stompwijk'92 2
8
Antibarbari 2
2
Sporting '70 2
1
Graaf W II VAC 2
3
VOC 2
3
Quick 2
Wedstrijdschema
Stompwijk'92 2
HBS 2 (zo)
Uit
24-03-2024
13:00
veld 1
Nr. 12895CO
Scheidsrechters: R.E. (Ramon) Glebbeek, Sportpark Meerhorst
HBS 2 (zo)
VOC 2
Thuis
07-04-2024
10:30
Veld 1
Nr. 12574CO
Concordia 2
HBS 2 (zo)
Uit
14-04-2024
11:30
veld 9
Nr. 11100CO
Sportpark Concordia
HBS 2 (zo)
Kampong 2
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld 1
Nr. 10796CO
Hoogland 2
HBS 2 (zo)
Uit
05-05-2024
11:00
veld 1
Nr. 13305CO
Sportpark Langenoord
HBS 2 (zo)
HVV 2
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 13407CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Antibarbari 2 | 17 | 14 | 1 | 2 | 61 | 14 | 0 | 43 |
2. | Hoogland 2 | 17 | 12 | 2 | 3 | 61 | 24 | 0 | 38 |
3. | Kampong 2 | 14 | 11 | 1 | 2 | 63 | 10 | 0 | 34 |
4. | Sporting '70 2 | 15 | 9 | 4 | 2 | 35 | 13 | 0 | 31 |
5. | HBS 2 | 17 | 9 | 4 | 4 | 62 | 31 | 0 | 31 |
6. | Concordia 2 | 16 | 7 | 3 | 6 | 40 | 34 | 0 | 24 |
7. | Quick 2 | 16 | 6 | 5 | 5 | 46 | 43 | 3 | 20 |
8. | DHC 2 | 16 | 6 | 1 | 9 | 35 | 59 | 0 | 19 |
9. | VOC 2 | 16 | 5 | 1 | 10 | 28 | 52 | 0 | 16 |
10. | S.V. Den Hoorn 2 | 17 | 4 | 3 | 10 | 27 | 58 | 0 | 15 |
11. | Graaf W II VAC 2 | 16 | 2 | 3 | 11 | 24 | 49 | 0 | 9 |
12. | Stompwijk'92 2 | 15 | 1 | 3 | 11 | 20 | 59 | 0 | 6 |
13. | HVV 2 | 16 | 2 | 1 | 13 | 13 | 69 | 3 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Antibarbari 2 | 12 | 11 | 0 | 1 | 43 | 8 | 0 | 33 |
2. | Hoogland 2 | 12 | 9 | 2 | 1 | 42 | 11 | 0 | 29 |
3. | Kampong 2 | 12 | 9 | 1 | 2 | 50 | 10 | 0 | 28 |
4. | Sporting '70 2 | 12 | 7 | 3 | 2 | 29 | 9 | 0 | 24 |
5. | HBS 2 | 12 | 7 | 1 | 4 | 50 | 23 | 0 | 22 |
6. | Concordia 2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 27 | 26 | 0 | 17 |
7. | Quick 2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 33 | 34 | 0 | 17 |
8. | DHC 2 | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | 47 | 0 | 13 |
9. | S.V. Den Hoorn 2 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 36 | 0 | 11 |
10. | VOC 2 | 12 | 3 | 0 | 9 | 17 | 40 | 0 | 9 |
11. | Graaf W II VAC 2 | 12 | 2 | 2 | 8 | 16 | 38 | 0 | 8 |
12. | HVV 2 | 12 | 2 | 1 | 9 | 8 | 47 | 0 | 7 |
13. | Stompwijk'92 2 | 12 | 1 | 3 | 8 | 17 | 42 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Antibarbari 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 6 | 0 | 10 |
2. | Hoogland 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 13 | 0 | 9 |
3. | HBS 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 12 | 8 | 0 | 9 |
4. | Sporting '70 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 0 | 7 |
5. | Concordia 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | 8 | 0 | 7 |
6. | VOC 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 12 | 0 | 7 |
7. | Kampong 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 6 |
8. | DHC 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 12 | 0 | 6 |
9. | S.V. Den Hoorn 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 22 | 0 | 4 |
10. | Quick 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 13 | 9 | 3 | 3 |
11. | Graaf W II VAC 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 8 | 11 | 0 | 1 |
12. | Stompwijk'92 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 0 | 0 |
13. | HVV 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 22 | 3 | -3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 19 | 7 | 0 | 7 |
2. | HBS 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 17 | 5 | 0 | 7 |
3. | Wanica Star 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 14 | 0 | 3 |
4. | BMT 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 22 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (21)
B.M.S. Bukkems
T.A. Hendriks
S.B.K. Jansen
Afgeschermd persoon
S. Kuijsten
D.R. Sandel
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:30
Veld 3 (A)
John Boerema
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (A)
John Boerema
Team resultaten
Ant | Con | DHC | Gra | HBS | HVV | Hoo | Kam | Qui | SVD | Spo | Sto | VOC | |
Antibarbari 2 | 3 - 1 | 8 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 4 | 2 - 1 | 5 - 1 | ||||
Concordia 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 5 - 4 | 2 - 3 | 0 - 0 | 4 - 0 | |||||
DHC 2 | 2 - 6 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 11 | 8 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
Graaf W II VAC 2 | 0 - 2 | 3 - 4 | 3 - 1 | 0 - 6 | 3 - 3 | 2 - 3 | 5 - 2 | ||||||
HBS 2 | 0 - 0 | 5 - 1 | 4 - 5 | 4 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 6 - 3 | 0 - 0 | 5 - 2 | ||||
HVV 2 | 1 - 14 | 0 - 1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 4 | ||||||
Hoogland 2 | 4 - 2 | 6 - 1 | 8 - 1 | 10 - 1 | 1 - 0 | 7 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | ||||
Kampong 2 | 1 - 0 | 4 - 0 | 6 - 3 | 9 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | 6 - 2 | ||||||
Quick 2 | 2 - 2 | 4 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 6 - 2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 7 - 3 | ||||
S.V. Den Hoorn 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 9 | 5 - 2 | 1 - 3 | 0 - 8 | 2 - 5 | 2 - 2 | 1 - 0 | ||||
Sporting '70 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | |||||||
Stompwijk'92 2 | 0 - 8 | 1 - 7 | 4 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 4 | 0 - 5 | ||||||
VOC 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 2 - 7 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 3 | 3 - 0 |
BMT | HBS | Qui | Wan | |
BMT 2 | 3 - 8 | 1 - 3 | ||
HBS 2 | 11 - 2 | |||
Quick 2 | 2 - 2 | |||
Wanica Star 2 | 1 - 4 | 2 - 9 |