HBS 2

5e in poule Hoofdklasse A
5e in poule Hoofdklasse A (periode 1)
1e in poule Hoofdklasse A (periode 2)
2e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 4
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
4
Hoogland 2
2
Antibarbari 2
1
Stompwijk'92 2
4
S.V. Den Hoorn 2
3
Concordia 2
5
HBS 2
2
Kampong 2
0
Graaf W II VAC 2
Zondag 7 april
9
HBS 2
2
VOC 2
1
S.V. Den Hoorn 2
2
DHC 2
2
Quick 2
3
Hoogland 2
2
Sporting '70 2
1
Stompwijk'92 2
2
Antibarbari 2
2
Kampong 2
2
Graaf W II VAC 2
3
Concordia 2
Maandag 1 april
5
Sporting '70 2
1
Quick 2

Wedstrijdschema

HBS 2 (zo)
Kampong 2
Thuis
21-04-2024 10:30
Veld 1
Nr. 10796CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1. Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: G.H. (Gerrit) van Sprang
Hoogland 2
HBS 2 (zo)
Uit
05-05-2024 11:00
veld 1
Nr. 13305CO
Sportpark Langenoord
DHC 2
HBS 2 (zo)
Uit
20-05-2024 10:00
veld 1
Nr. 10773CO
Sportpark DHC Brasserskade

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 21914235319044
2.Kampong 21713226914041
3.Hoogland 21712235527038
4.Sporting '70 21711424615037
5.HBS 21911447337037
6.DHC 2177193767022
7.Concordia 2176384243021
8.Quick 2185584954317
9.S.V. Den Hoorn 21843112664015
10.VOC 21631122463010
11.Graaf W II VAC 21924133055010
12.Stompwijk'92 2181314236906
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 2111001297030
2.Hoogland 2118213911026
3.Kampong 2118124110025
4.Sporting '70 211632269021
5.HBS 2116144323019
6.Concordia 2114252626014
7.Quick 2114253134014
8.DHC 2114162446013
9.S.V. Den Hoorn 2113261434011
10.VOC 211209153906
11.Graaf W II VAC 211128133705
12.Stompwijk'92 211128154005
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 285303014018
2.Kampong 26510284016
3.Sporting '70 26510206016
4.Antibarbari 284222412014
5.Hoogland 264021616012
6.DHC 26303132109
7.Concordia 26213161707
8.Graaf W II VAC 28125171805
9.VOC 2511392404
10.S.V. Den Hoorn 27115123004
11.Quick 27133182033
12.Stompwijk'92 2701682901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 2321019707
2.HBS 2321017507
3.Wanica Star 2310261403
4.BMT 2300362200

Spelers (21)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 3 (A)
John Boerema
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (A)
John Boerema
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 21 april
13:30 – 15:45
Clubhuis 3 zondag: HBS 2

Team resultaten

AntConDHCGraHBSHVVHooKamQuiSVDSpoStoVOC
Antibarbari 23 - 18 - 02 - 13 - 03 - 22 - 21 - 03 - 42 - 15 - 1
Concordia 20 - 22 - 23 - 13 - 53 - 01 - 35 - 42 - 30 - 04 - 0
DHC 22 - 63 - 20 - 14 - 20 - 118 - 20 - 20 - 43 - 13 - 1
Graaf W II VAC 20 - 22 - 33 - 43 - 10 - 63 - 32 - 32 - 25 - 2
HBS 20 - 05 - 14 - 54 - 02 - 23 - 06 - 30 - 05 - 29 - 2
HVV 21 - 140 - 10 - 70 - 32 - 12 - 22 - 4
Hoogland 24 - 24 - 26 - 18 - 110 - 11 - 07 - 13 - 10 - 04 - 1
Kampong 21 - 04 - 08 - 02 - 06 - 39 - 05 - 03 - 24 - 06 - 2
Quick 22 - 24 - 02 - 22 - 02 - 32 - 26 - 21 - 16 - 27 - 3
S.V. Den Hoorn 20 - 21 - 21 - 10 - 95 - 21 - 30 - 82 - 52 - 21 - 0
Sporting '70 21 - 22 - 12 - 13 - 00 - 15 - 17 - 02 - 15 - 0
Stompwijk'92 20 - 81 - 74 - 21 - 11 - 40 - 32 - 41 - 40 - 5
VOC 21 - 33 - 20 - 52 - 72 - 12 - 03 - 33 - 0
BMTHBSQuiWan
BMT 23 - 81 - 3
HBS 211 - 2
Quick 22 - 2
Wanica Star 21 - 42 - 9