HBS 2

11e in poule Hoofdklasse A
2e in poule Groep 3 1
1e in poule Groep 1 08
1e in poule Groep 1 11
32e in poule Groep 1 4e ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 13 februari
0
Excelsior'20 2
0 (3
DSVP 2
Zaterdag 15 februari
1
RKDEO 2
1
Oliveo 2
0
Binnenmaas, FC 3
2
Nicolaas Boys 2
Zondag 16 februari
2
Groeneweg 2
2
Quick 2
3
SJC 2
2
Wilhelmus 2
1
VOC 2
0
Foreholte 2
0
Olympia 2
1
TOGB 2
4
Spartaan'20 2
2
HBS 2
Woensdag 19 februari
2
Werve, Te 2
2 (5
Forum Sport 2
Donderdag 20 februari
1
Jodan Boys, de 2
3
TOGB 2
5
SJC 2
1
Stompwijk'92 2
Zaterdag 22 februari
1
Sparta (AV) 2
4
Hellevoetsluis 2
3
Valken'68 2
1
Spijkenisse 2
0
Rijnvogels, fc 2
2
Oliveo 2
8
RKDEO 2
2
Jodan Boys, de 3
4
Jodan Boys, de 4
1
Slikkerveer 2
2
Brielle, VV 2
2 (6
Spartaan'20 2
Zondag 23 februari
WIK 2
RKAVV 2
12
fc Boshuizen 2
1
HBS 2

Wedstrijdschema

HBS 2 (zo)
RKDEO 2
Thuis
01-03-2020 10:30
Veld 1
Nr. 13966876CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: L. (Levent) Kirkar, Kirkar, Levent (Scheidsrechter)
HBS 2 (zo)
SJC 2
Thuis
08-03-2020 10:30
Veld 1
Nr. 13966878CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
Wilhelmus 2
HBS 2 (zo)
Uit
15-03-2020 11:00
Nr. 13966722CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
HBS 2 (zo)
Olympia 2
Thuis
22-03-2020 10:30
Nr. 13966873CO
TOGB 2
HBS 2 (zo)
Uit
29-03-2020 11:00
Nr. 13965862CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
HBS 2 (zo)
VOC 2
Thuis
05-04-2020 10:30
Nr. 13966875CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB 21512125320037
2.SJC 21511224727035
3.RKAVV 21410223218032
4.Quick 2157535728026
5.Oliveo 2146173039019
6.Groeneweg 2155373238018
7.Foreholte 2154562225017
8.RKDEO 2155282832017
9.Spartaan'20 2145453732316
10.Wilhelmus 2154382840015
11.HBS 21550104156015
12.Olympia 21550102454015
13.WIK 2144284253014
14.VOC 2154292738014
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Van Nispen 1330013209
2.HBS 2320113406
3.REMO 131023903
4.Toofan 1300311500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 211005103
2.Quick 410011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 211005103
2.Quick 310011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.fc Boshuizen 2110012103
2.RKDEO 211008203
3.SJC 211005103
4.Hellevoetsluis 211004103
5.Jodan Boys, de 411004103
6.TOGB 211003103
7.Valken'68 211003103
8.Nicolaas Boys 211002003
9.Oliveo 211002003
10.Brielle, VV 211002203
11.Werve, Te 211002203
12.DSVP 211000003
13.DONK 200000000
14.DOSR 300000000
15.GSC ESDO 300000000
16.Honselersdijk 200000000
17.LYRA 400000000
18.Quick Boys 300000000
19.SHO 200000000
20.Zwaluwen 200000000
21.Spartaan'20 210012200
22.Forum Sport 210012200
23.Excelsior'20 210010000
24.Jodan Boys, de 210011300
25.Spijkenisse 210011300
26.Binnenmaas, FC 310010200
27.Rijnvogels, fc 210010200
28.Slikkerveer 210011400
29.Sparta (AV) 210011400
30.Stompwijk'92 210011500
31.Jodan Boys, de 310012800
32.HBS 2100111200

Spelers (11)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
Marc Breuer, Erik Rietveld
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
Marc Breuer, Erik Rietveld
Volledig schema

Team resultaten

ForGroHBSOliOlyQuiRKARKDSJCSpaTOGVOCWIKWil
-
Foreholte 2 - 3 - 2
Groeneweg 22 - 21 - 2
HBS 21 - 5 -
Oliveo 20 - 5 -
Olympia 21 - 40 - 1
Quick 27 - 3 -
RKAVV 2 - 4 - 1
RKDEO 20 - 21 - 1
SJC 22 - 13 - 2
Spartaan'20 24 - 22 - 5
TOGB 25 - 1 -
VOC 21 - 02 - 3
WIK 24 - 5 -
Wilhelmus 22 - 5 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 11".

BinBriDSVExcfcBForHBSHelJodNicOliRijRKDSJCSliSpaSpaSpiStoTOGValWer
Binnenmaas, FC 30 - 2
Brielle, VV 22 - 2 (6
DSVP 2
Excelsior'20 20 - 0 (3
fc Boshuizen 212 - 1
Forum Sport 2
HBS 2
Hellevoetsluis 2
Jodan Boys, de 44 - 11 - 3
Nicolaas Boys 2
Oliveo 2
Rijnvogels, fc 20 - 2
RKDEO 28 - 2
SJC 25 - 1
Slikkerveer 2
Sparta (AV) 21 - 4
Spartaan'20 2
Spijkenisse 2
Stompwijk'92 2
TOGB 2
Valken'68 23 - 1
Werve, Te 22 - 2 (5