HBS 1 - Zaal

12e in poule 4e klasse 2
1e in poule Groep 2 103
1e in poule Groep 2 05
1e in poule Groep 2 12
36e in poule Groep 1 01
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Maandag 8 april
15
zvv Den Haag 12
1
HBS 1
5
Haagse Hout 1
9
VCS 3
4
Stanga 6
5
SEV 2
10
zvv Den Haag 15
5
Wippolder 1
Woensdag 10 april
3
FC Westland 6
5
RKDEO 3
0
PGS/VOGEL 3
3
Tutor 8
Maandag 15 april
5
Haagse Hout 1
6
PGS/VOGEL 3
7
Stanga 6
8
VELO 2
9
zvv Den Haag 12
0
RKDEO 3
Woensdag 17 april
PGS/VOGEL 3
FC Westland 6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.zvv Den Haag 1523221019586067
2.PGS/VOGEL 323171516791052
3.VELO 224161713699049
4.zvv Den Haag 1224152713985047
5.SEV 22411310127122036
6.Tutor 822104810995034
7.Wippolder 12410014120138030
8.Haagse Hout 123911398118028
9.VCS 3248214113137026
10.RKDEO 324711684149022
11.FC Westland 6236314105134021
12.HBS 124701780184021
13.Stanga 6244317112147015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 111006303
2.zvv Den Haag 2010013600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 111007503
2.SEV 210015700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 111006303
2.zvv Den Haag 2210013600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PGS/VOGEL 3110013403
2.Multicult 4110012303
3.FC Westland 711009303
4.DSVP 111007303
5.Meiteam, zvv 111007303
6.HBSS 411006203
7.Alexandria'66 311007403
8.FC IJsselmonde 211005303
9.WIA 2411003103
10.WIA 2711004303
11.TOGB 111003203
12.ADIO 210103301
13.ASW 710103301
14.All Green's 500000000
15.ASW 800000000
16.Excelsior M. 100000000
17.FC Westland 400000000
18.HBSS 700000000
19.OACN-Boys 1100000000
20.PGS/VOGEL 200000000
21.RKDEO 200000000
22.SJZ 300000000
23.TOGB 300000000
24.VZ '81 300000000
25.GZV Watergras 800000000
26.GZV Watergras 600000000
27.WIA 2500000000
28.WIA 2000000000
29.Wippolder 300000000
30.Woubrugge 400000000
31.zvv Den Haag 600000000
32.zvv Den Haag 1300000000
33.Zwarte Pijl 300000000
34.VELO 210013400
35.Lugdunum 410012300
36.HBS 110013500
37.AGE-GGK 510011300
38.AGE-GGK 710014700
39.Binnenstad 110013700
40.FC Westland 610013700
41.Sparta (AV) 110012600
42.FC Westland 510013900
43.zvv Den Haag 11100141300
44.TPP 8100131200

Begeleiders (1)

Spelers (2)

Team resultaten

FCWHaaHBSPGSRKDSEVStaTutVCSVELWIKWipzvv
FC Westland 64 - 49 - 14 - 83 - 54 - 311 - 57 - 74 - 97 - 96 - 22 - 6
Haagse Hout 14 - 28 - 75 - 62 - 15 - 710 - 25 - 90 - 420 - 210 - 32 - 6
HBS 13 - 21 - 62 - 167 - 35 - 64 - 33 - 22 - 101 - 123 - 133 - 16
PGS/VOGEL 3 - 11 - 311 - 310 - 410 - 010 - 70 - 311 - 25 - 820 - 06 - 43 - 6
RKDEO 36 - 97 - 53 - 66 - 132 - 49 - 71 - 103 - 23 - 14 - 75 - 10
SEV 27 - 82 - 512 - 43 - 33 - 48 - 36 - 313 - 62 - 26 - 49 - 11
Stanga 68 - 23 - 46 - 02 - 64 - 34 - 56 - 83 - 47 - 84 - 74 - 4
Tutor 89 - 24 - 34 - 83 - 66 - 35 - 55 - 55 - 53 - 8 - 6 - 56 - 2
VCS 35 - 53 - 55 - 33 - 41 - 23 - 68 - 23 - 25 - 75 - 46 - 7
VELO 210 - 06 - 44 - 34 - 74 - 06 - 56 - 53 - 88 - 56 - 44 - 5
WIK 23 - 1015 - 72 - 124 - 6 -
Wippolder 17 - 63 - 23 - 54 - 87 - 23 - 68 - 52 - 59 - 37 - 53 - 11
zvv Den Haag 154 - 05 - 415 - 18 - 59 - 010 - 25 - 37 - 113 - 66 - 322 - 210 - 58 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 103".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 05".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 01".