HBS 1 - Zaal

12e in poule 4e klasse 2
1e in poule Groep 2 103
1e in poule Groep 2 05
1e in poule Groep 2 12
36e in poule Groep 1 01
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 6 februari
4
VELO 2
3
HBS 1
3
TOGB 1
2
Lugdunum 4
3
WIA 24
1
AGE-GGK 5
12
Multicult 4
3
TPP 8
Vrijdag 8 februari
8
Stanga 6
2
FC Westland 6
1
VCS 3
2
RKDEO 3
4
Tutor 8
3
Haagse Hout 1
TPP 9
Zwarte Pijl 3
4
AGE-GGK 7
7
Alexandria'66 3
Maandag 11 februari
5
zvv Den Haag 15
3
Stanga 6
Woensdag 13 februari
4
FC Westland 6
4
Haagse Hout 1
5
PGS/VOGEL 3
8
VELO 2
Donderdag 14 februari
2
RKDEO 3
4
SEV 2
Vrijdag 15 februari
11
zvv Den Haag 12
1
Wippolder 1
5
Tutor 8
5
VCS 3

Wedstrijdschema

HBS 1
SEV 2
Thuis
04-03-2019 20:00
Nr. 12716970CO
Wippolder 1
HBS 1
Uit
13-03-2019 21:00
Nr. 12718774CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
HBS 1
RKDEO 3
Thuis
18-03-2019 20:00
Nr. 12717034CO
Stanga 6
HBS 1
Uit
25-03-2019 22:00
Nr. 12719019CO
Sportpark: Beresteinlaan 625 H, 2542 JR 'S-GRAVENHAGE
Tutor 8
HBS 1
Uit
05-04-2019 20:00
Nr. 12719427CO
Sportpark: Mekelweg 8, 2628 CD DELFT
zvv Den Haag 12
HBS 1
Uit
08-04-2019 19:00
Nr. 12717397CO
Sportpark: Beresteinlaan 625 H, 2542 JR 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.zvv Den Haag 1517161014156049
2.PGS/VOGEL 316130312360039
3.VELO 21610159274031
4.zvv Den Haag 12169168566028
5.SEV 2188289592026
6.Tutor 8177468574025
7.Haagse Hout 1178188084025
8.Wippolder 118801089103024
9.RKDEO 31761106796019
10.FC Westland 61752108598017
11.VCS 31751117592016
12.HBS 117401351142012
13.Stanga 617321281112011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 111006303
2.zvv Den Haag 2010013600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 111007503
2.SEV 210015700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 111006303
2.zvv Den Haag 2210013600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PGS/VOGEL 3110013403
2.Multicult 4110012303
3.FC Westland 711009303
4.DSVP 111007303
5.Meiteam, zvv 111007303
6.HBSS 411006203
7.Alexandria'66 311007403
8.FC IJsselmonde 211005303
9.WIA 2411003103
10.WIA 2711004303
11.TOGB 111003203
12.ADIO 210103301
13.ASW 710103301
14.All Green's 500000000
15.ASW 800000000
16.Excelsior M. 100000000
17.FC Westland 400000000
18.HBSS 700000000
19.OACN-Boys 1100000000
20.PGS/VOGEL 200000000
21.RKDEO 200000000
22.SJZ 300000000
23.TOGB 300000000
24.VZ '81 300000000
25.GZV Watergras 800000000
26.GZV Watergras 600000000
27.WIA 2500000000
28.WIA 2000000000
29.Wippolder 300000000
30.Woubrugge 400000000
31.zvv Den Haag 600000000
32.zvv Den Haag 1300000000
33.Zwarte Pijl 300000000
34.VELO 210013400
35.Lugdunum 410012300
36.HBS 110013500
37.AGE-GGK 510011300
38.AGE-GGK 710014700
39.Binnenstad 110013700
40.FC Westland 610013700
41.Sparta (AV) 110012600
42.FC Westland 510013900
43.zvv Den Haag 11100141300
44.TPP 8100131200

Begeleiders (1)

Spelers (2)

Team resultaten

FCWHaaHBSPGSRKDSEVStaTutVCSVELWIKWipzvv
FC Westland 64 - 49 - 14 - 811 - 57 - 74 - 97 - 96 - 25 - 8
Haagse Hout 14 - 28 - 72 - 15 - 710 - 220 - 210 - 3
HBS 13 - 21 - 62 - 164 - 33 - 22 - 101 - 123 - 133 - 16
PGS/VOGEL 311 - 311 - 310 - 410 - 010 - 75 - 820 - 03 - 6
RKDEO 36 - 97 - 53 - 62 - 49 - 73 - 23 - 14 - 75 - 10
SEV 27 - 82 - 512 - 43 - 48 - 36 - 313 - 62 - 26 - 43 - 6
Stanga 68 - 22 - 64 - 36 - 83 - 44 - 78 - 8
Tutor 89 - 24 - 33 - 66 - 35 - 55 - 55 - 53 - 8 - 6 - 2
VCS 33 - 53 - 41 - 23 - 25 - 75 - 46 - 7
VELO 26 - 44 - 34 - 76 - 53 - 88 - 56 - 43 - 5
WIK 23 - 1015 - 72 - 124 - 6 -
Wippolder 13 - 24 - 83 - 68 - 52 - 59 - 37 - 53 - 11
zvv Den Haag 154 - 05 - 47 - 22 - 415 - 410 - 25 - 35 - 48 - 522 - 211 - 18 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 103".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 05".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 12".

ADIAGEAleASWBinDSVFCIFCWHBSHBSLugMeiMulPGSSpaTOGTPPVELWIAzvvZwa
ADIO 23 - 3 (3
AGE-GGK 74 - 7
Alexandria'66 3
ASW 7
Binnenstad 1
DSVP 17 - 3
FC IJsselmonde 2
FC Westland 73 - 93 - 7
HBS 13 - 5
HBSS 4
Lugdunum 4
Meiteam, zvv 1
Multicult 412 - 3
PGS/VOGEL 3
Sparta (AV) 12 - 6
TOGB 13 - 2
TPP 9 -
VELO 2
WIA 273 - 14 - 3
zvv Den Haag 114 - 13
Zwarte Pijl 3