Zaalhockey Dames 3

2e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck D263121712010
2.Craeyenhout D36231211809
3.HDM D4522111808
4.Ypenburg D232019606
5.Wateringse veld D2420281006
6.HDS D221014403
7.Groen-Geel D46105142603

Teambegeleiders (3)

Spelers (18)

Team resultaten

YpenbWaterGroenCraeyHDS DHDM DCatwi
Ypenburg D24 - 2 - - 0 - 2
Wateringse veld D2 - 3 - 22 - 1 -
Groen-Geel D4 - 3 - 51 - 33 - 2
Craeyenhout D3 - 7 - 52 - 22 - 2
HDS D2 - 4 - 1 - - -
HDM D4 - 3 - 3 - -
Catwijck D22 - 53 - 15 - 13 - 0 -