Zaalhockey Dames 2

6e in poule Dames senioren reserve Reserve Subtopklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Reserve Subtopklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D34310235010
2.Ring Pass Delft D24310184010
3.HUDITO D263121917010
4.Rotterdam D2321011807
5.Rijswijk D2511391704
6.Craeyenhout D2611491904
7.Cartouche D2610582703

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

Ring LeoniCartoRotteRijswHUDITCraey
Ring Pass Delft D27 - 0 - 3 - 21 - 1
Leonidas D3 - 3 - 2 -
Cartouche D20 - 9 - -
Rotterdam D2 - - - -
Rijswijk D2 - 2 - 24 - 12 - 4 -
HUDITO D21 - 7 - 3 - 15 - 56 - 02 - 1
Craeyenhout D2 - 1 - 91 - 41 - 24 - 1