JO18-2
2e in poule 2e klasse (3e fase) 03
3e in poule 2e klasse (2e fase) 01
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Zuidland JO18-1
4
HBS JO18-2
1
RVVH JO18-1
1
Laakkwartier JO18-1
Zaterdag 16 maart
6
RAS JO18-1
2
HBS JO18-2
2
v.v. Hekelingen JO18-1
2
Spirit JO18-1
1
Spijkenisse JO18-2
3
DRL JO18-1
1
Binnenmaas, FC JO18-1
1
RVVH JO18-1
3
VCS JO18-1
2
Semper Altius JO18-1
5
Laakkwartier JO18-1
1
Zuidland JO18-1
Wedstrijdschema
VCS JO18-1
JO18-2
Uit
06-04-2024
13:30
veld 1
Nr. 121984CO
Sportpark Escamp 1 VCS
JO18-2
Semper Altius JO18-1
Thuis
13-04-2024
15:00
Veld 2
Nr. 121991CO
DRL JO18-1
JO18-2
Uit
20-04-2024
13:30
veld 2
Nr. 122002CO
Sportpark De Leeuwenkuil
JO18-2
RVVH JO18-1
Thuis
11-05-2024
13:00
Veld 2
Nr. 121992CO
v.v. Hekelingen JO18-1
JO18-2
Uit
25-05-2024
10:30
veld 3
Nr. 122018CO
Sportpark Het Spui
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RAS JO18-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 25 | 7 | 0 | 15 |
2. | HBS JO18-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | 8 | 0 | 13 |
3. | Semper Altius JO18-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | 14 | 0 | 12 |
4. | VCS JO18-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 19 | 0 | 12 |
5. | DRL JO18-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 20 | 18 | 0 | 10 |
6. | RVVH JO18-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | 8 | 0 | 9 |
7. | Laakkwartier JO18-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 10 | 0 | 7 |
8. | Binnenmaas, FC JO18-1 | 6 | 1 | 3 | 2 | 14 | 14 | 0 | 6 |
9. | v.v. Hekelingen JO18-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 15 | 17 | 0 | 5 |
10. | Spijkenisse JO18-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 20 | 0 | 3 |
11. | Spirit JO18-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 22 | 0 | 1 |
12. | Zuidland JO18-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 18 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Lisse JO18-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 4 | 0 | 15 |
2. | Blauw-Zwart JO18-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 5 | 0 | 11 |
3. | HBS JO18-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 0 | 10 |
4. | Quick Boys JO18-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 21 | 9 | 0 | 9 |
5. | Meerburg JO18-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 17 | 0 | 3 |
6. | Vredenburch JO18-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 8 | 16 | 0 | 1 |
7. | Hillegom sv JO18-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 27 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Semper Altius JO18-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 | 5 | 0 | 13 |
2. | RAS JO18-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 | 11 | 0 | 12 |
3. | HBS JO18-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 12 | 0 | 9 |
4. | VCS JO18-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 11 | 0 | 7 |
5. | REMO JO18-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 25 | 0 | 3 |
6. | Full Speed JO18-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 34 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (17)
M Abdul Karim
M.J. Kramer
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
20:30
-
21:30
Veld 3 (A)
John Boerema
wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (B)
John Boerema
Team resultaten
Bin | DRL | HBS | Laa | RAS | RVV | Sem | Spi | Spi | VCS | Zui | vvH | |
Binnenmaas, FC JO18-1 | 4 - 4 | 1 - 1 | 3 - 4 | |||||||||
DRL JO18-1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 5 - 3 | |||||||||
HBS JO18-2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 8 - 0 | |||||||||
Laakkwartier JO18-1 | 1 - 4 | 3 - 4 | 5 - 1 | |||||||||
RAS JO18-1 | 6 - 2 | 7 - 1 | ||||||||||
RVVH JO18-1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | |||||||||
Semper Altius JO18-1 | 4 - 3 | 6 - 2 | 6 - 3 | |||||||||
Spijkenisse JO18-2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
Spirit JO18-1 | 4 - 7 | 0 - 5 | ||||||||||
VCS JO18-1 | 1 - 6 | 3 - 2 | 4 - 3 | |||||||||
Zuidland JO18-1 | 0 - 2 | 0 - 4 | ||||||||||
v.v. Hekelingen JO18-1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 0 |
Bla | FCL | HBS | Hil | Mee | Qui | Vre | |
Blauw-Zwart JO18-2 | 8 - 0 | 3 - 1 | 3 - 3 | ||||
FC Lisse JO18-2 | 3 - 1 | 4 - 0 | 5 - 0 | ||||
HBS JO18-2 | 1 - 1 | 6 - 0 | 5 - 2 | ||||
Hillegom sv JO18-2 | 0 - 3 | 3 - 6 | |||||
Meerburg JO18-3 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 10 | ||||
Quick Boys JO18-2 | 0 - 1 | 4 - 0 | |||||
Vredenburch JO18-1 | 3 - 4 |
Ful | HBS | RAS | REM | Sem | VCS | |
Full Speed JO18-1 | 1 - 4 | 1 - 6 | ||||
HBS JO18-2 | 10 - 0 | 2 - 1 | ||||
RAS JO18-1 | 7 - 2 | 2 - 3 | 7 - 3 | |||
REMO JO18-1 | 2 - 3 | 2 - 8 | 0 - 7 | |||
Semper Altius JO18-1 | 10 - 0 | 2 - 1 | ||||
VCS JO18-1 | 4 - 0 | 6 - 0 | 2 - 2 |