JO18-2

1e in poule 2e klasse (3e fase) 03
3e in poule 2e klasse (2e fase) 01
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
Zuidland JO18-1
2
Spijkenisse JO18-2
2
RVVH JO18-1
4
VCS JO18-1
4
DRL JO18-1
3
v.v. Hekelingen JO18-1
10
Laakkwartier JO18-1
0
Binnenmaas, FC JO18-1
4
HBS JO18-2
3
Semper Altius JO18-1
Zaterdag 6 april
5
RAS JO18-1
1
Zuidland JO18-1
1
v.v. Hekelingen JO18-1
3
Laakkwartier JO18-1
2
Spijkenisse JO18-2
4
RVVH JO18-1
7
Binnenmaas, FC JO18-1
4
Spirit JO18-1
4
VCS JO18-1
5
HBS JO18-2

Wedstrijdschema

DRL JO18-1
JO18-2
Uit
20-04-2024 12:30
veld 2
Nr. 122002CO
Sportpark De Leeuwenkuil
JO18-2
RVVH JO18-1
Thuis
11-05-2024 13:30
Veld 3
Nr. 121992CO
v.v. Hekelingen JO18-1
JO18-2
Uit
25-05-2024 10:30
veld 3
Nr. 122018CO
Sportpark Het Spui

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO18-286113015019
2.RAS JO18-16600308018
3.Laakkwartier JO18-185123411016
4.VCS JO18-185032426015
5.DRL JO18-174122421013
6.Semper Altius JO18-164022518012
7.RVVH JO18-183322014012
8.Binnenmaas, FC JO18-18233212809
9.v.v. Hekelingen JO18-18125192405
10.Zuidland JO18-1710662503
11.Spijkenisse JO18-28107112703
12.Spirit JO18-16015103701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Lisse JO18-25500174015
2.Blauw-Zwart JO18-25320165011
3.HBS JO18-25311146010
4.Quick Boys JO18-2530221909
5.Meerburg JO18-3510451703
6.Vredenburch JO18-1401381601
7.Hillegom sv JO18-2500532700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Semper Altius JO18-15410245013
2.RAS JO18-154012811012
3.HBS JO18-25302181209
4.VCS JO18-15212161107
5.REMO JO18-15104102503
6.Full Speed JO18-1500523400

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:30
-
21:30
Veld 3 (A)
John Boerema
wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (B)
John Boerema
Volledig schema

Team resultaten

BinDRLHBSLaaRASRVVSemSpiSpiVCSZuivvH
Binnenmaas, FC JO18-14 - 41 - 17 - 43 - 4
DRL JO18-10 - 31 - 35 - 34 - 3
HBS JO18-21 - 14 - 32 - 08 - 0
Laakkwartier JO18-110 - 01 - 43 - 45 - 1
RAS JO18-16 - 27 - 15 - 1
RVVH JO18-11 - 12 - 32 - 43 - 1
Semper Altius JO18-14 - 36 - 26 - 3
Spijkenisse JO18-21 - 32 - 40 - 13 - 1
Spirit JO18-14 - 70 - 80 - 5
VCS JO18-14 - 51 - 63 - 24 - 3
Zuidland JO18-10 - 20 - 43 - 2
v.v. Hekelingen JO18-11 - 32 - 22 - 24 - 0
BlaFCLHBSHilMeeQuiVre
Blauw-Zwart JO18-28 - 03 - 13 - 3
FC Lisse JO18-23 - 14 - 05 - 0
HBS JO18-21 - 16 - 05 - 2
Hillegom sv JO18-20 - 33 - 6
Meerburg JO18-30 - 10 - 12 - 10
Quick Boys JO18-20 - 14 - 0
Vredenburch JO18-13 - 4
FulHBSRASREMSemVCS
Full Speed JO18-11 - 41 - 6
HBS JO18-210 - 02 - 1
RAS JO18-17 - 22 - 37 - 3
REMO JO18-12 - 32 - 80 - 7
Semper Altius JO18-110 - 02 - 1
VCS JO18-14 - 06 - 02 - 2