JO16-3
3e in poule 1e klasse (3e fase) 03
1e in poule 2e klasse (2e fase) 04
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/4 finale Groep 2 1/4 finale
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/8 finale Groep 2 1/8 finale
8e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
0
Verburch JO16-2
2
HBS JO16-3
0
KMD JO16-1
2
Vredenburch JO16-1
2
Blauw-Zwart JO16-1
5
VUC JO16-1
3
Noordwijk JO16-1
2
SEV JO16-1
2
Forum Sport JO16-2
4
Ter Leede JO16-1
Zaterdag 9 maart
2
Verburch JO16-2
1
Forum Sport JO16-2
3
SEV JO16-1
3
KMD JO16-1
4
Vredenburch JO16-1
1
Quick Boys JO16-2
5
VUC JO16-1
7
Ter Leede JO16-1
4
Rijnvogels, fc JO16-1
1
Blauw-Zwart JO16-1
0
HBS JO16-3
1
Noordwijk JO16-1
Wedstrijdschema
JO16-3
Vredenburch JO16-1
Thuis
23-03-2024
15:30
Veld 3
Nr. 131700BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 4.
JO16-3
SEV JO16-1
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld 1
Nr. 101441CO
Vredenburch JO16-1
JO16-3
Uit
13-04-2024
10:15
veld 1
Nr. 101473CO
Sportpark Vredenburch
JO16-3
Rijnvogels, fc JO16-1
Thuis
20-04-2024
17:00
Veld 3
Nr. 101442CO
JO16-3
Ter Leede JO16-1
Thuis
11-05-2024
17:00
Veld 2
Nr. 128463CO
VUC JO16-1
JO16-3
Uit
25-05-2024
12:15
veld 1
Nr. 101458CO
Sportpark VUC
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ter Leede JO16-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 14 | 0 | 16 |
2. | Vredenburch JO16-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 9 | 0 | 12 |
3. | HBS JO16-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 12 |
4. | KMD JO16-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 10 | 0 | 10 |
5. | Rijnvogels, fc JO16-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 |
6. | Noordwijk JO16-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 0 | 9 |
7. | Quick Boys JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 10 | 0 | 6 |
8. | Forum Sport JO16-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 9 | 0 | 6 |
9. | Blauw-Zwart JO16-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 13 | 0 | 6 |
10. | VUC JO16-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 15 | 18 | 0 | 3 |
11. | Verburch JO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 13 | 0 | 3 |
12. | SEV JO16-1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 10 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO16-3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 0 | 18 |
2. | Nootdorp JO16-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 25 | 18 | 0 | 10 |
3. | DSO JO16-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 12 | 0 | 10 |
4. | Graaf W II VAC JO16-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 14 | 0 | 9 |
5. | SV Leidschenveen JO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 15 | 0 | 7 |
6. | Wilhelmus JO16-3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 20 | 0 | 2 |
7. | HVV JO16-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 11 | 26 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO16-3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 2 | 0 | 13 |
2. | Graaf W II VAC JO16-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 29 | 11 | 0 | 12 |
3. | HVV JO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 17 | 0 | 9 |
4. | Forum Sport JO16-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 20 | 0 | 6 |
5. | REMO JO16-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 15 | 27 | 0 | 3 |
6. | Wilhelmus JO16-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 18 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO16-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Jonge Spartaan, de JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | KMD JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick Boys JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | RVVH JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Ter Leede JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Vredenburch JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | Woerden JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RVVH JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 3 |
2. | Jonge Spartaan, de JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
3. | KMD JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
4. | Ter Leede JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
5. | Woerden JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
6. | HBS JO16-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 |
7. | Quick Boys JO16-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
8. | Vredenburch JO16-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
9. | Alexandria'66 JO16-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
10. | Quick JO16-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
11. | HVC'10 JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
12. | TAVV JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
13. | Voorschoten`97 JO16-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
14. | Spijkenisse JO16-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
15. | Steeds Hooger JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
16. | Sportclub Excelsior JO16-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ter Leede JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
2. | Alexandria'66 JO16-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
3. | Quick JO16-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
4. | KMD JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 |
5. | Woerden JO16-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
6. | Floreant JO16-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
7. | Sportclub Excelsior JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | HBS JO16-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | HVC'10 JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | Jonge Spartaan, de JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Quick Boys JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | RVVH JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Spijkenisse JO16-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | Steeds Hooger JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15. | TAVV JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16. | Voorschoten`97 JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | Vredenburch JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18. | Oliveo JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
19. | RKDEO JO16-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
20. | Nieuwerkerk JO16-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
21. | Kagia JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
J. van der Laan
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
P. Vogels
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:00
Veld 1 (B)
n.n.b
wo
17:30
-
18:30
Veld 2 (B)
Joost v/d Laan
Overige activiteiten
Zaterdag 23 maart
16:30 – 18:30
Bardienst clubhuis 5: HBS JO16-3
Team resultaten
Bla | For | HBS | KMD | Noo | Qui | Rij | SEV | Ter | VUC | Ver | Vre | |
Blauw-Zwart JO16-1 | 0 - 1 | 2 - 5 | 2 - 0 | |||||||||
Forum Sport JO16-2 | 4 - 0 | 2 - 4 | ||||||||||
HBS JO16-3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||||||
KMD JO16-1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||||||
Noordwijk JO16-1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 6 - 1 | |||||||||
Quick Boys JO16-2 | 2 - 1 | |||||||||||
Rijnvogels, fc JO16-1 | 4 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | |||||||||
SEV JO16-1 | 0 - 3 | 3 - 3 | ||||||||||
Ter Leede JO16-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||||||
VUC JO16-1 | 3 - 5 | 5 - 7 | 2 - 3 | |||||||||
Verburch JO16-2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | |||||||||
Vredenburch JO16-1 | 4 - 0 | 4 - 1 | 3 - 4 |
DSO | Gra | HBS | HVV | Noo | RKD | SVL | Wil | |
DSO JO16-3 | 4 - 3 | 0 - 1 | 4 - 2 | 3 - 3 | ||||
Graaf W II VAC JO16-2 | 2 - 0 | 5 - 3 | 3 - 2 | |||||
HBS JO16-3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | 4 - 1 | ||||
HVV JO16-2 | 4 - 10 | 5 - 1 | 3 - 3 | |||||
Nootdorp JO16-2 | 3 - 2 | 5 - 3 | 2 - 2 | |||||
RKDEO JO16-5 | 0 - 3 | |||||||
SV Leidschenveen JO16-1 | 4 - 2 | 4 - 3 | ||||||
Wilhelmus JO16-3 | 0 - 4 | 1 - 6 | 0 - 5 |
For | Gra | HBS | HVV | REM | Wil | |
Forum Sport JO16-3 | 0 - 2 | 6 - 5 | 4 - 3 | |||
Graaf W II VAC JO16-2 | 7 - 1 | 13 - 3 | ||||
HBS JO16-3 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
HVV JO16-2 | 3 - 2 | 3 - 5 | 1 - 5 | |||
REMO JO16-1 | 0 - 2 | 3 - 4 | 4 - 2 | |||
Wilhelmus JO16-3 | 2 - 4 | 2 - 5 |
Ale | HBS | HVC | Jon | KMD | Qui | Qui | RVV | Spi | Spo | Ste | TAV | Ter | Voo | Vre | Woe | |
Alexandria'66 JO16-2 | ||||||||||||||||
HBS JO16-3 | 4 - 2 | |||||||||||||||
HVC'10 JO16-1 | ||||||||||||||||
Jonge Spartaan, de JO16-1 | 6 - 1 | |||||||||||||||
KMD JO16-1 | ||||||||||||||||
Quick Boys JO16-2 | ||||||||||||||||
Quick JO16-3 | 1 - 2 | |||||||||||||||
RVVH JO16-1 | 13 - 0 | |||||||||||||||
Spijkenisse JO16-3 | ||||||||||||||||
Sportclub Excelsior JO16-2 | ||||||||||||||||
Steeds Hooger JO16-1 | 1 - 6 | |||||||||||||||
TAVV JO16-1 | ||||||||||||||||
Ter Leede JO16-1 | 5 - 1 | |||||||||||||||
Voorschoten`97 JO16-2 | 1 - 5 | |||||||||||||||
Vredenburch JO16-1 | 2 - 2 (7 | |||||||||||||||
Woerden JO16-1 |
Ale | Flo | KMD | Kag | Nie | Oli | Qui | RKD | Ter | Woe | |
Alexandria'66 JO16-2 | 6 - 1 | |||||||||
Floreant JO16-1 | ||||||||||
KMD JO16-1 | ||||||||||
Kagia JO16-1 | 0 - 6 | |||||||||
Nieuwerkerk JO16-3 | ||||||||||
Oliveo JO16-1 | 3 - 4 | |||||||||
Quick JO16-3 | ||||||||||
RKDEO JO16-4 | 1 - 3 | |||||||||
Ter Leede JO16-1 | ||||||||||
Woerden JO16-1 | 1 - 1 (5 |