Meisjes B1

Super B Meisjes B regulier Poule A

6e in poule Super B Meisjes B regulier Poule A
1e in poule Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B
4e in poule Topklasse Meisjes B voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Quick Stick MB1
Meisjes B1
Uit
09-03-2019
Nr. 16070
Locatie: Sportp. 'De Heide', HEERENVEEN
Meisjes B1
Leiden MB1
Thuis
16-03-2019
Nr. 16120
Meisjes B1
Deventer MB1
Thuis
23-03-2019
Nr. 16216
Huizen MB1
Meisjes B1
Uit
30-03-2019
Nr. 16320
Locatie: Sportp. Bestevaer (Huizen), NAARDEN
Meisjes B1
Amersfoort MB1
Thuis
06-04-2019
Nr. 16432
Meisjes B1
Castricum MB1
Thuis
13-04-2019
Nr. 15856

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Huizen MB15410237013
2.Amersfoort MB15401105012
3.Deventer MB15311119010
4.Castricum MB1521291307
5.Leiden MB152037906
6.Craeyenhout MB1512210905
7.Quick Stick MB1510471603
8.Reigers MB1501431201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB122007206
2.Noordwijk MB121015403
3.Pijnacker MB120023900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MB16510225016
2.HGC MB163211212011
3.Leonidas MB1611491804
4.Craeyenhout MB1610591703

Spelers (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
WK-veld (B)
Soef + Cees
wo
18:00
-
19:30
WK-veld (A)
Gijs en Soef
vr
19:00
-
20:00
WK-veld (AB)
Blok Eelco + Sven + Pieter
Volledig schema

Team resultaten

AmeCasCraDevHuiLeiQuiRei
Amersfoort MB11 - 03 - 23 - 2
Castricum MB11 - 04 - 21 - 41 - 1
Craeyenhout MB12 - 24 - 0
Deventer MB12 - 22 - 0
Huizen MB16 - 26 - 15 - 2
Leiden MB10 - 43 - 0
Quick Stick MB10 - 31 - 4
Reigers MB10 - 20 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B".

CrahdmHGCLeo
Craeyenhout MB11 - 30 - 14 - 3
hdm MB14 - 14 - 05 - 0
HGC MB13 - 23 - 33 - 1
Leonidas MB13 - 10 - 32 - 2