Meisjes B1

6e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB110811286025
2.Pinoké MB110811228025
3.Groningen MB1103341717012
4.Leiden MB1103161227010
5.Reigers MB110235131509
6.Craeyenhout MB11011872604

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
17:30
-
19:30
WK-veld (B)
Ralph de Schipper + Jim van Vi
do
17:00
-
18:30
WK-veld (B)
Gijs Hessels en Cees van Spron
vr
19:00
-
20:00
WK-veld (AB)
Blok Eelco + Sven + Pieter
Volledig schema

Team resultaten

NoordLeideCraeyGroniReigePinok
Noordwijk MB15 - 03 - 01 - 14 - 02 - 1
Leiden MB11 - 53 - 02 - 10 - 01 - 4
Craeyenhout MB11 - 52 - 22 - 10 - 1
Groningen MB11 - 25 - 22 - 11 - 11 - 2
Reigers MB13 - 05 - 11 - 32 - 2
Pinoké MB11 - 04 - 23 - 03 - 01 - 0