Meisjes B1

Super B Meisjes B regulier Poule B

6e in poule Super B Meisjes B regulier Poule B
2e in poule Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 mei
8
Alkmaar MB1
1
Graspiepers MB1
0
Craeyenhout MB1
4
Ring Pass Delft MB1
0
EHV MB1
2
Spandersbosch MB1
3
Phoenix MB1
3
Amsterdam MB1

Wedstrijdschema

Graspiepers MB1
Meisjes B1
Uit
26-05-2018 12:30
Waterveld
Nr. 26688
Locatie: Sportlaan, DRACHTEN - Veld 1
Meisjes B1
Alkmaar MB1
Thuis
02-06-2018 12:30
Waterveld
Nr. 26849
Scheidsrechters: Matthijs Herder en Marieke Hommels. Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE - WK veld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MB1129124727028
2.Amsterdam MB1127415721025
3.EHV MB1128043429024
4.Phoenix MB1127145027022
5.Alkmaar MB1125163138016
6.Craeyenhout MB1123362537012
7.Spandersbosch MB1123271319011
8.Graspiepers MB112001296800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MB121104204
2.Craeyenhout MB121015403
3.Leiden MB120110301

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
WK-veld (B)
Mark & Johan
wo
18:00
-
19:30
WK-veld (A)
Cees & Soef
vr
19:00
-
20:00
WK-veld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AlkAmsCraEHVGraPhoRinSpa
Alkmaar MB16 - 31 - 68 - 13 - 21 - 33 - 0
Amsterdam MB15 - 02 - 20 - 14 - 09 - 110 - 1
Craeyenhout MB15 - 52 - 37 - 02 - 10 - 42 - 1
EHV MB13 - 23 - 83 - 14 - 33 - 40 - 2
Graspiepers MB11 - 41 - 62 - 40 - 71 - 60 - 1
Phoenix MB110 - 03 - 39 - 02 - 15 - 12 - 1
Ring Pass Delft MB13 - 24 - 42 - 012 - 13 - 53 - 0
Spandersbosch MB11 - 10 - 11 - 12 - 34 - 10 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule A".