Meisjes B1

5e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
0
Craeyenhout MB1
1
Pinoké MB1
1
Reigers MB1
3
Groningen MB1
5
Noordwijk MB1
0
Leiden MB1
Zaterdag 7 september
2
Groningen MB1
1
Craeyenhout MB1
4
Noordwijk MB1
0
Reigers MB1
1
Leiden MB1
4
Pinoké MB1
Zaterdag 31 augustus
1
Craeyenhout MB1
5
Noordwijk MB1
3
Pinoké MB1
0
Groningen MB1
3
Reigers MB1
0
Leiden MB1

Wedstrijdschema

Meisjes B1
Leiden MB1
Thuis
21-09-2019 12:10
WK-veld
Nr. 211193
Bondsscheidsrechters
Reigers MB1
Meisjes B1
Uit
28-09-2019 12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 211199
Noordwijk MB1
Meisjes B1
Uit
05-10-2019 12:10
veld 1 (Waterveld)
Nr. 211200
Meisjes B1
Groningen MB1
Thuis
02-11-2019
Nr. 211202
Pinok MB1
Meisjes B1
Uit
09-11-2019
Nr. 211209
Leiden MB1
Meisjes B1
Uit
16-11-2019
Nr. 211207

Poule stand (5e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB1330014109
2.Pinoké MB133008109
3.Groningen MB132015506
4.Reigers MB131024703
5.Craeyenhout MB130032800
6.Leiden MB1300311200

Spelers (1)

Trainingen

di
17:30
-
19:30
WK-veld (B)
Ralph de Schipper + Jim van Vi
do
17:00
-
18:30
WK-veld (B)
Gijs Hessels en Cees van Spron
vr
19:00
-
20:00
WK-veld (AB)
Blok Eelco + Sven + Pieter
Volledig schema

Team resultaten

NoordLeideCraeyGroniReigePinok
Noordwijk MB15 - 04 - 0
Leiden MB11 - 4
Craeyenhout MB11 - 50 - 1
Groningen MB12 - 1
Reigers MB13 - 01 - 3
Pinoké MB13 - 0