Meisjes A3

4e klasse Meisjes A regulier Poule A

4e in poule 4e klasse Meisjes A regulier Poule A
2e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Meisjes A3
Catwijck MA3
Thuis
02-03-2019
Nr. 50091
Rotterdam MA8
Meisjes A3
Uit
09-03-2019
Nr. 21246
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
Meisjes A3
Leiden MA5
Thuis
16-03-2019
Nr. 21294
Meisjes A3
Klein Zwitserland MA5
Thuis
23-03-2019
Nr. 21386
Cartouche MA4
Meisjes A3
Uit
30-03-2019
Nr. 21485
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Meisjes A3
HGC MA3
Thuis
06-04-2019
Nr. 21590

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MA55500186015
2.HGC MA353201610011
3.Cartouche MA45302181009
4.Craeyenhout MA3421110907
5.Rotterdam MA85113111704
6.Voorhout MA450233902
7.Leiden MA5502361302
8.Catwijck MA3402281602
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MA354012210012
2.Craeyenhout MA35320173011
3.Pijnacker MA3522110808
4.Zoetermeer MA45203131106
5.Ommoord MA2512271205
6.Klein Zwitserland MA6500553000

Trainingen

di
19:00
-
20:00
Zandveld (B)
Isis Warmhoven (okt/nov?)
wo
18:30
-
19:30
Zandveld (A)
Isis Warmhoven okt/ nov Rick v
Volledig schema

Team resultaten

CarCatCraHGCKleLeiRotVoo
Cartouche MA47 - 11 - 35 - 2
Catwijck MA34 - 41 - 1
Craeyenhout MA34 - 22 - 0
HGC MA32 - 24 - 22 - 0
Klein Zwitserland MA55 - 23 - 1
Leiden MA50 - 31 - 1
Rotterdam MA84 - 22 - 42 - 5
Voorhout MA40 - 22 - 2
CatCraKleOmmPijZoe
Catwijck MA311 - 24 - 23 - 2
Craeyenhout MA34 - 12 - 0
Klein Zwitserland MA60 - 91 - 4
Ommoord MA21 - 12 - 1
Pijnacker MA30 - 31 - 11 - 1
Zoetermeer MA44 - 15 - 12 - 4