Dames 4

7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 juni
1
Roomburg D9
0
Cartouche D4
Zondag 9 juni
1
Cartouche D4
1
Leonidas D25
4
Roomburg D9
0
Alecto-Augustinus D8
0
Schiedam D9
5
Groen-Geel D14
0
Groen-Geel D13
3
Craeyenhout D4
2
Forescate D2-O
1
Leonidas D21
4
Leiden D10
3
Klein Zwitserland D6
Zondag 2 juni
1
Leonidas D21
2
Roomburg D9
1
Craeyenhout D4
2
Forescate D2-O
4
Groen-Geel D14
0
Groen-Geel D13
2
Alecto-Augustinus D8
5
Leiden D10
1
Klein Zwitserland D6
0
Cartouche D4
5
Leonidas D25
1
Schiedam D9
Donderdag 30 mei
2
Leonidas D25
2
Craeyenhout D4
Zondag 26 mei
2
Schiedam D9
7
Klein Zwitserland D6
1
Groen-Geel D13
3
Leonidas D25
1
Cartouche D4
3
Alecto-Augustinus D8
3
Leiden D10
8
Leonidas D21
2
Craeyenhout D4
0
Groen-Geel D14
1
Roomburg D9
2
Forescate D2-O

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D2122191210228058
2.Roomburg D92217237317053
3.Forescate D2-O2215167830046
4.Klein Zwitserland D62215167337046
5.Leiden D102215076237045
6.Leonidas D252275103556026
7.Craeyenhout D42273123149024
8.Alecto-Augustinus D82273124178321
9.Cartouche D42263133238318
10.Groen-Geel D142252152464017
11.Schiedam D92252153485314
12.Groen-Geel D13222119137907

Teambegeleiders (1)

Spelers (13)

Trainingen

do
20:00
-
21:00
Zandveld CH (A)
Fred
Volledig schema

Team resultaten

SchieLeoniAlectLeoniRoombLeideKleinGroenGroenForesCraeyCarto
Schiedam D91 - 33 - 21 - 31 - 101 - 52 - 70 - 53 - 11 - 70 - 21 - 1
Leonidas D255 - 12 - 01 - 50 - 70 - 12 - 63 - 12 - 32 - 11 - 12 - 0
Alecto-Augustinus D83 - 54 - 00 - 80 - 62 - 53 - 34 - 23 - 02 - 73 - 21 - 6
Leonidas D214 - 16 - 13 - 31 - 26 - 13 - 26 - 08 - 04 - 36 - 25 - 2
Roomburg D91 - 12 - 24 - 00 - 21 - 03 - 24 - 05 - 01 - 23 - 01 - 1
Leiden D104 - 22 - 010 - 03 - 81 - 24 - 34 - 02 - 00 - 34 - 02 - 0
Klein Zwitserland D63 - 03 - 13 - 01 - 31 - 31 - 06 - 03 - 03 - 28 - 01 - 0
Groen-Geel D141 - 32 - 21 - 10 - 100 - 12 - 11 - 34 - 00 - 60 - 22 - 1
Groen-Geel D131 - 41 - 32 - 40 - 40 - 92 - 40 - 62 - 00 - 50 - 30 - 0
Forescate D2-O8 - 16 - 04 - 12 - 11 - 22 - 45 - 13 - 23 - 11 - 14 - 0
Craeyenhout D42 - 11 - 11 - 20 - 20 - 41 - 34 - 52 - 03 - 01 - 22 - 0
Cartouche D47 - 11 - 11 - 33 - 43 - 21 - 21 - 20 - 11 - 02 - 12 - 0