Dames 2

Reserve 1e klasse Dames senioren reserve Poule A

7e in poule Reserve 1e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
4
Victoria D3
0
Groen-Geel D3 (O)
1
HUDITO D3
1
DSHC D2 (O)
0
Westland D2 (O)
1
Schiedam D2 (O)
4
Leonidas D5
2
Craeyenhout D2 (O)
0
Rotterdam D2 (O)
2
Kampong D6
7
Zoetermeer D2 (O)
0
HGC D2 (O)
Zondag 10 maart
0
Groen-Geel D3 (O)
0
Rotterdam D2 (O)
1
HGC D2 (O)
3
Leonidas D5
1
Craeyenhout D2 (O)
1
Victoria D3
3
Kampong D6
1
Westland D2 (O)
2
Schiedam D2 (O)
2
HUDITO D3
DSHC D2 (O)
Zoetermeer D2 (O)

Wedstrijdschema

HGC D2
Craeyenhout D2 (O)
Uit
24-03-2019 10:30
WK Veld (uit)
Nr. 5009
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - ABN AMRO
Craeyenhout D2 (O)
Groen-Geel D3
Thuis
31-03-2019 10:15
WK-veld
Nr. 13509
Scheidsrechters: Nicholas Nass
Kampong D6
Craeyenhout D2 (O)
Uit
07-04-2019 12:30
WK Veld (uit)
Nr. 5667
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT - Instituut Blankestijn veld 2
Craeyenhout D2 (O)
Schiedam D2
Thuis
14-04-2019
Nr. 6086
DSHC D2
Craeyenhout D2 (O)
Uit
05-05-2019
Nr. 6329
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Craeyenhout D2 (O)
Zoetermeer D2
Thuis
12-05-2019
Nr. 6806

Poule stand (7e in poule Reserve 1e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D2 (O)1310302511033
2.HUDITO D31310214418032
3.HGC D2 (O)137152727022
4.Zoetermeer D2 (O)126152922019
5.Kampong D6135352818018
6.DSHC D2 (O)125251713017
7.Craeyenhout D2 (O)134362731015
8.Groen-Geel D3 (O)134271231014
9.Rotterdam D2 (O)133461521013
10.Leonidas D5134091634012
11.Westland D2 (O)133372227012
12.Victoria D3133282736011

Spelers (3)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
WK-veld (B)
Paul Stotesbury
do
18:30
-
20:00
WK-veld (B)
Robin Knot
Volledig schema

Team resultaten

CraDSHGroHGCHUDKamLeoRotSchVicWesZoe
Craeyenhout D21 - 14 - 23 - 44 - 31 - 22 - 11 - 1
DSHC D21 - 00 - 24 - 02 - 10 - 1
Groen-Geel D31 - 31 - 30 - 01 - 22 - 11 - 13 - 1
HGC D22 - 01 - 21 - 31 - 04 - 34 - 2
HUDITO D31 - 17 - 03 - 17 - 12 - 33 - 0
Kampong D61 - 08 - 01 - 21 - 31 - 32 - 23 - 1
Leonidas D54 - 20 - 20 - 40 - 51 - 41 - 20 - 2
Rotterdam D20 - 10 - 23 - 11 - 11 - 11 - 0
Schiedam D20 - 03 - 22 - 22 - 12 - 12 - 11 - 0
Victoria D35 - 20 - 24 - 01 - 14 - 60 - 41 - 4
Westland D23 - 21 - 41 - 20 - 00 - 16 - 2
Zoetermeer D24 - 23 - 27 - 01 - 15 - 34 - 2