JO19-4

6e in poule 3e klasse (3e fase) 02
2e in poule 3e klasse (2e fase) 03
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/2 finale Groep 3 1/2 finale
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finale Groep 3 1/4 finale
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 3 1/8 finale
4e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Valken'68 JO19-1118214412026
2.HVV JO19-3118123313025
3.Graaf W II VAC JO19-1117313412024
4.DSO JO19-1115333530018
5.Wippolder JO19-2115332221018
6.HBS JO19-4114342824015
7.HVV JO19-2114253946014
8.FC 's-Gravenzande JO19-4103162124010
9.DHL JO19-2113171433010
10.SJZ JO19-2113171949010
11.Voorschoten`97 JO19-310145132007
12.Concordia JO19-311128153305
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-375021810015
2.HBS JO19-475021812015
3.FC 's-Gravenzande JO19-275021711015
4.DHL JO19-273221515011
5.HVV JO19-27232201909
6.Graaf W II VAC JO19-17133162506
7.Westlandia JO19-17115151704
8.S.V. Den Hoorn JO19-37115172704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-45500266015
2.Quintus JO19-254011413012
3.KMD JO19-25203152606
4.Sportclub Monster JO19-15113202204
5.VELO JO19-35113101504
6.FC 's-Gravenzande JO19-55104141703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BVCB JO19-311002003
2.RKDEO JO19-111002103
3.HBS JO19-410011200
4.Zinkwegse Boys JO19-110010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO JO19-111003003
2.BVCB JO19-311004203
3.HBS JO19-411001103
4.Zinkwegse Boys JO19-111000003
5.Moerkapelle JO19-110011100
6.Brielle, VV JO19-310010000
7.Westlandia JO19-110012400
8.Valken'68 JO19-110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Moerkapelle JO19-111005003
2.BVCB JO19-311005203
3.RKDEO JO19-111004103
4.Brielle, VV JO19-311003003
5.Zinkwegse Boys JO19-111005303
6.Westlandia JO19-111003103
7.HBS JO19-411006503
8.Valken'68 JO19-111002103
9.Graaf W II VAC JO19-310015600
10.Voorschoten`97 JO19-510011200
11.Meeuwenplaat JO19-110013500
12.DHL JO19-110011300
13.Soccer Boys JO19-210012500
14.Katwijk JO19-110011400
15.VDL JO19-110010300
16.ONA JO19-210010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zinkwegse Boys JO19-111003003
2.Katwijk JO19-111002103
3.Moerkapelle JO19-111002203
4.HBS JO19-411000003
5.Brielle, VV JO19-300000000
6.BVCB JO19-300000000
7.DHL JO19-100000000
8.Graaf W II VAC JO19-300000000
9.Meeuwenplaat JO19-100000000
10.ONA JO19-200000000
11.RKDEO JO19-100000000
12.Soccer Boys JO19-200000000
13.Valken'68 JO19-100000000
14.VDL JO19-100000000
15.Voorschoten`97 JO19-500000000
16.Westlandia JO19-100000000
17.ARC JO19-210012200
18.Westlandia JO19-210010000
19.Ter Leede JO19-110011200
20.vv Smitshoek JO19-410010300

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Veld 3 (B)
Dave de Bruin
wo
18:00
-
19:00
Veld 2 (A)
Dave de Bruin
Volledig schema

Team resultaten

ConDHLDSOFC'GraHBSHVVHVVSJZValVooWip
Concordia JO19-31 - 25 - 20 - 22 - 33 - 31 - 2
DHL JO19-21 - 43 - 11 - 32 - 11 - 41 - 2
DSO JO19-14 - 32 - 21 - 42 - 03 - 3
FC 's-Gravenzande JO19-41 - 21 - 41 - 10 - 4
Graaf W II VAC JO19-13 - 05 - 05 - 39 - 02 - 01 - 1
HBS JO19-44 - 12 - 42 - 34 - 12 - 33 - 3
HVV JO19-28 - 25 - 54 - 21 - 32 - 43 - 2
HVV JO19-30 - 09 - 11 - 33 - 00 - 1
SJZ JO19-23 - 00 - 80 - 71 - 16 - 7
Valken'68 JO19-19 - 15 - 04 - 311 - 13 - 0
Voorschoten`97 JO19-31 - 10 - 01 - 41 - 21 - 14 - 1
Wippolder JO19-23 - 11 - 13 - 22 - 51 - 3
ConDHLFC'GraHBSHVVSVDWes
Concordia JO19-31 - 21 - 05 - 12 - 1
DHL JO19-22 - 22 - 03 - 2
FC 's-Gravenzande JO19-24 - 21 - 01 - 24 - 3
Graaf W II VAC JO19-12 - 54 - 43 - 3
HBS JO19-42 - 13 - 15 - 23 - 2
HVV JO19-23 - 43 - 33 - 03 - 5
S.V. Den Hoorn JO19-31 - 42 - 53 - 6
Westlandia JO19-11 - 21 - 22 - 2
FC'HBSKMDQuiSpoVEL
FC 's-Gravenzande JO19-51 - 22 - 71 - 2
HBS JO19-44 - 15 - 1
KMD JO19-22 - 91 - 98 - 4
Quintus JO19-22 - 14 - 3
Sportclub Monster JO19-13 - 43 - 5
VELO JO19-30 - 42 - 33 - 3
BVCHBSRKDZin
BVCB JO19-3
HBS JO19-4
RKDEO JO19-12 - 1
Zinkwegse Boys JO19-10 - 2
BVCBriHBSMoeRKDValWesZin
BVCB JO19-34 - 2
Brielle, VV JO19-30 - 0 (3
HBS JO19-41 - 1 (4
Moerkapelle JO19-1
RKDEO JO19-1
Valken'68 JO19-10 - 3
Westlandia JO19-1
Zinkwegse Boys JO19-1
BVCBriDHLGraHBSKatMeeMoeONARKDSocVDLValVooWesZin
BVCB JO19-3
Brielle, VV JO19-33 - 0
DHL JO19-11 - 3
Graaf W II VAC JO19-35 - 6
HBS JO19-4
Katwijk JO19-1
Meeuwenplaat JO19-1
Moerkapelle JO19-15 - 0
ONA JO19-2
RKDEO JO19-14 - 1
Soccer Boys JO19-22 - 5
VDL JO19-1
Valken'68 JO19-1
Voorschoten`97 JO19-51 - 2
Westlandia JO19-1
Zinkwegse Boys JO19-15 - 3
ARCHBSKatMoeTerWesZinvvS
ARC JO19-22 - 2 (4
HBS JO19-4
Katwijk JO19-12 - 1
Moerkapelle JO19-1
Ter Leede JO19-1
Westlandia JO19-20 - 0 (3
Zinkwegse Boys JO19-1
vv Smitshoek JO19-40 - 3