JO19-4

2e in poule 5e klasse 3
1e in poule Groep 4 21
2e in poule Groep 3 12
8e in poule 4e klasse 4
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
DHL JO19-1
HBS JO19-4
0
Westlandia JO19-3
3
Honselersdijk JO19-3
3
VELO JO19-4
2
Den Hoorn JO19-4
2
MVV '27 JO19-3
4
Victoria'04 JO19-3
2
Maasdijk JO19-2
1
Vredenburch JO19-2
Zaterdag 16 februari
7
VELO JO19-4
1
Vredenburch JO19-2
1
DHL JO19-1
2
Excelsior'20 JO19-2
4
Victoria'04 JO19-3
1
Westlandia JO19-3
6
MVV '27 JO19-3
2
Maasdijk JO19-2

Wedstrijdschema

DHL JO19-1
JO19-4
Uit
23-02-2019 12:30
Nr. 13359737CO
Sportpark: Brasserskade 234, 2616 LA DELFT
Vredenburch JO19-2
JO19-4
Uit
09-03-2019 15:15
Nr. 13359722CO
Sportpark: Julialaantje 15 B, 2282 NW RIJSWIJK ZH
JO19-4
Excelsior'20 JO19-2
Thuis
16-03-2019 16:25
Nr. 13359696CO
Westlandia JO19-3
JO19-4
Uit
23-03-2019 13:05
Nr. 13359708CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
JO19-4
MVV '27 JO19-3
Thuis
30-03-2019 15:30
Nr. 13359693CO
Victoria'04 JO19-3
JO19-4
Uit
06-04-2019 13:00
Nr. 13359704CO
Sportpark: Kooikersweg 3, 3138 HE VLAARDINGEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw-Zwart JO19-39900695027
2.HBS JO19-497024919021
3.Foreholte JO19-597024923021
4.Stompwijk'92 JO19-297023514021
5.Quick Boys JO19-595042924015
6.Graaf W II VAC JO19-293152351010
7.SV Leidschenveen JO19-19306183609
8.Quick JO19-59126113805
9.RAS JO19-39117154604
10.Forum Sport JO19-5900964800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-4220017406
2.FC 's-Gravenzande JO19-5201171101
3.HVC'10 JO19-2201131201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-411002203
2.HBS JO19-410012200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO JO19-4330016309
2.Honselersdijk JO19-322007306
3.Excelsior'20 JO19-222005206
4.Victoria'04 JO19-332018906
5.Maasdijk JO19-232017806
6.MVV '27 JO19-321018603
7.Den Hoorn JO19-410012300
8.HBS JO19-410011300
9.DHL JO19-120024600
10.Westlandia JO19-320021700
11.Vredenburch JO19-2300331200

Spelers (4)

Trainingen

ma
20:00
-
21:00
Veld 3 (AB)
John Boerema
wo
20:00
-
21:00
Veld 3 (AB)
John Boerema
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "5e klasse 3".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 21".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 12".

DenDHLExcHBSHonMaaMVVVELVicVreWes
Den Hoorn JO19-4 -
DHL JO19-11 - 2 -
Excelsior'20 JO19-2
HBS JO19-41 - 3
Honselersdijk JO19-34 - 3
Maasdijk JO19-22 - 1
MVV '27 JO19-36 - 22 - 4
VELO JO19-43 - 27 - 1
Victoria'04 JO19-30 - 64 - 1
Vredenburch JO19-21 - 3
Westlandia JO19-30 - 3