JO13-5
8e in poule 2e klasse (3e fase) 03
8e in poule 2e klasse (2e fase) 02
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
6
Graaf W II VAC JO13-2
5
HBS JO13-5
7
RAS JO13-1
5
Die Haghe JO13-3
2
Quick JO13-5
3
Laakkwartier JO13-2
4
GSC ESDO JO13-2
5
DWO JO13-2
12
RVC Celeritas JO13-1
0
SV Leidschenveen JO13-2
2
DSVP JO13-3
5
Wilhelmus JO13-6
Wedstrijdschema
JO13-5
RVC Celeritas JO13-1
Thuis
25-05-2024
09:45
Veld 1
Nr. 108661CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RVC Celeritas JO13-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 54 | 15 | 0 | 24 |
2. | Wilhelmus JO13-6 | 10 | 8 | 0 | 2 | 58 | 23 | 0 | 24 |
3. | Quick JO13-5 | 10 | 7 | 1 | 2 | 45 | 19 | 0 | 22 |
4. | Die Haghe JO13-3 | 8 | 6 | 0 | 2 | 38 | 22 | 0 | 18 |
5. | Laakkwartier JO13-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 30 | 32 | 0 | 15 |
6. | Graaf W II VAC JO13-2 | 10 | 4 | 3 | 3 | 23 | 26 | 0 | 15 |
7. | RAS JO13-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 38 | 30 | 0 | 14 |
8. | HBS JO13-5 | 10 | 3 | 1 | 6 | 35 | 44 | 0 | 10 |
9. | DSVP JO13-3 | 9 | 2 | 2 | 5 | 22 | 32 | 0 | 8 |
10. | GSC ESDO JO13-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 24 | 38 | 0 | 7 |
11. | DWO JO13-2 | 10 | 1 | 3 | 6 | 17 | 54 | 0 | 6 |
12. | SV Leidschenveen JO13-2 | 9 | 0 | 1 | 8 | 12 | 61 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorschoten`97 JO13-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 25 | 7 | 0 | 19 |
2. | Quick JO13-5 | 7 | 3 | 4 | 0 | 17 | 8 | 0 | 13 |
3. | Quick Boys JO13-4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 | 16 | 0 | 11 |
4. | Graaf W II VAC JO13-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | 0 | 8 |
5. | Blauw-Zwart JO13-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 14 | 0 | 8 |
6. | Rijnsburgse Boys JO13-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 17 | 0 | 7 |
7. | Katwijk JO13-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 15 | 22 | 0 | 6 |
8. | HBS JO13-5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 21 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 35 | 6 | 0 | 15 |
2. | Quick JO13-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 10 | 0 | 9 |
3. | DUNO JO13-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 16 | 0 | 9 |
4. | HBS JO13-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 17 | 0 | 9 |
5. | Sportclub Monster JO13-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 21 | 0 | 3 |
6. | Die Haghe JO13-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 36 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (15)
M. Boendermaker
G.J.Y. Nijhof
T.J. Vols
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (A)
Bart Visee
wo
16:30
-
17:30
Veld 1 (A)
Bart Visee
Team resultaten
DSV | DWO | Die | GSC | Gra | HBS | Laa | Qui | RAS | RVC | SVL | Wil | |
DSVP JO13-3 | 5 - 3 | 2 - 2 | 3 - 4 | 4 - 8 | 2 - 5 | |||||||
DWO JO13-2 | 4 - 4 | 1 - 7 | 0 - 5 | 0 - 8 | ||||||||
Die Haghe JO13-3 | 12 - 0 | 4 - 1 | 6 - 3 | 3 - 2 | ||||||||
GSC ESDO JO13-2 | 4 - 5 | 2 - 4 | 2 - 3 | 1 - 6 | 2 - 9 | 2 - 3 | ||||||
Graaf W II VAC JO13-2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 6 - 5 | 1 - 4 | |||||||
HBS JO13-5 | 1 - 4 | 2 - 5 | 2 - 4 | 11 - 0 | ||||||||
Laakkwartier JO13-2 | 2 - 0 | 6 - 1 | 0 - 3 | 6 - 2 | ||||||||
Quick JO13-5 | 4 - 1 | 2 - 3 | 7 - 1 | 2 - 3 | 4 - 4 | 4 - 1 | ||||||
RAS JO13-1 | 3 - 4 | 7 - 5 | 1 - 3 | 2 - 2 | 5 - 4 | 9 - 2 | ||||||
RVC Celeritas JO13-1 | 5 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 2 - 4 | 12 - 0 | |||||||
SV Leidschenveen JO13-2 | 1 - 1 | 3 - 5 | 1 - 5 | 2 - 8 | ||||||||
Wilhelmus JO13-6 | 12 - 2 | 8 - 2 | 4 - 3 | 4 - 6 |
Bla | Gra | HBS | Kat | Qui | Qui | Rij | Voo | |
Blauw-Zwart JO13-2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | |||||
Graaf W II VAC JO13-2 | 0 - 0 | 4 - 3 | 5 - 1 | |||||
HBS JO13-5 | 3 - 2 | 2 - 5 | 1 - 1 | |||||
Katwijk JO13-3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 3 | ||||
Quick Boys JO13-4 | 1 - 0 | 3 - 1 | 7 - 3 | 2 - 2 | ||||
Quick JO13-5 | 5 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
Rijnsburgse Boys JO13-3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||
Voorschoten`97 JO13-2 | 4 - 0 | 5 - 2 | 4 - 3 | 6 - 0 |
DUN | Die | HBS | Qui | Sch | Spo | |
DUNO JO13-2 | 9 - 4 | 1 - 4 | 2 - 0 | |||
Die Haghe JO13-5 | 1 - 5 | 1 - 8 | 2 - 7 | |||
HBS JO13-5 | 1 - 0 | 0 - 5 | ||||
Quick JO13-5 | 7 - 1 | 3 - 6 | ||||
Scheveningen JO13-1 | 7 - 1 | 10 - 0 | ||||
Sportclub Monster JO13-2 | 9 - 1 | 2 - 4 | 1 - 4 |