JO14-2

7e in poule 1e klasse (3e fase) 03
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) E
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

JO14-2
GDA JO14-1
Thuis
02-03-2024 11:30
Veld 2
Nr. 92687CO
JO14-2
GDA JO14-1
Thuis
02-03-2024 13:30
Nr. 92687CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR A.
Wippolder JO14-1
JO14-2
Uit
09-03-2024 14:45
veld 2
Nr. 92690CO
Sportpark Pauwmolen
JO14-2
Die Haghe JO14-2
Thuis
16-03-2024 13:15
Veld 2
Nr. 92684CO
JO14-2
Graaf W II VAC JO14-1
Thuis
06-04-2024 13:00
Veld 2
Nr. 92683CO
Scheveningen JO14-1
JO14-2
Uit
13-04-2024 11:15
veld 2
Nr. 92679CO
Sportpark Houtrust

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA JO14-1330015309
2.Wippolder JO14-1330013109
3.HVV JO14-231208405
4.FC 's-Gravenzande JO14-121105404
5.Quick JO14-331115604
6.Sportclub Monster JO14-131113804
7.HBS JO14-231029403
8.Graaf W II VAC JO14-131024603
9.Die Haghe JO14-231023803
10.Honselersdijk JO14-1310231603
11.Semper Altius JO14-130126801
12.Scheveningen JO14-120022800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HMSH JO14-15500193015
2.Laakkwartier JO14-164112212013
3.SVH JO14-164021813012
4.Vredenburch JO14-152217708
5.VCS JO14-16114171904
6.HBS JO14-26105122203
7.GSC ESDO JO14-1610562503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO14-25410173013
2.SVH JO14-1530220509
3.SVC'08 JO14-15302151409
4.HBS JO14-25212141307
5.RKAVV JO14-1502371802
6.Graaf W II VAC JO14-1502362602

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 3 (B)
Jeremi Gleym
wo
17:30
-
19:00
Veld 3 (B)
Jeremi Gleym
do
18:00
-
19:30
Veld 4 (B)
Jeremi Gleym
Volledig schema

Team resultaten

DieFC'GDAGraHBSHVVHonQuiSchSemSpoWip
Die Haghe JO14-20 - 40 - 23 - 2
FC 's-Gravenzande JO14-12 - 13 - 3
GDA JO14-16 - 16 - 0
Graaf W II VAC JO14-12 - 32 - 1
HBS JO14-20 - 1
HVV JO14-2
Honselersdijk JO14-11 - 80 - 8
Quick JO14-31 - 1
Scheveningen JO14-1
Semper Altius JO14-12 - 3
Sportclub Monster JO14-12 - 2
Wippolder JO14-12 - 03 - 1
GSCHBSHMSLaaSVHVCSVre
GSC ESDO JO14-12 - 11 - 23 - 6
HBS JO14-20 - 42 - 34 - 6
HMSH JO14-17 - 02 - 1
Laakkwartier JO14-18 - 01 - 36 - 42 - 2
SVH JO14-11 - 31 - 24 - 0
VCS JO14-13 - 43 - 4
Vredenburch JO14-11 - 04 - 10 - 0
GraHBSRKASVCSVHWil
Graaf W II VAC JO14-12 - 102 - 2
HBS JO14-21 - 12 - 00 - 8
RKAVV JO14-13 - 40 - 6
SVC'08 JO14-16 - 12 - 11 - 2
SVH JO14-17 - 07 - 20 - 1
Wilhelmus JO14-21 - 15 - 1