Dames 1

2e in poule Dames senioren 1e klasse B
2e in poule Dames senioren 1e ronde 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Maandag 6 juni
Bully D1
Craeyenhout D1
Zaterdag 4 juni
4
Bully D1
3
Craeyenhout D1
Donderdag 2 juni
1
Craeyenhout D1
5
Bully D1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO D12218316022057
2.Craeyenhout D12214355230045
3.Zwart-Wit D12213545928044
4.Alphen D12211475247037
5.Etten-Leur D12210754638037
6.DES D1229584750032
7.IJsseloever D1228684138030
8.Zoetermeer D1226974938027
9.Warande D12275104453026
10.Rijswijk D12253141936018
11.DSHC D12225153359011
12.Westland D1221120208304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit D111004103
2.Etten-Leur D111003103
3.Rijswijk D111003103
4.Berkel-Rodenrijs D111002003
5.Gouda D111002103
6.Pollux D111001003
7.Warande D110011200
8.Kieviten D110010100
9.Zoetermeer D110011300
10.Barendrecht D110011300
11.DSHC D110010200
12.Dordrecht D110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully D122009406
2.Craeyenhout D120024900

Spelers (13)

Trainingen

di
19:30
-
21:30
WK-veld (AB)
Maarten Kramer
do
19:30
-
21:30
WK-veld (B)
Maarten Kramer
Volledig schema

Team resultaten

DES DEttenCraeyRijswZoeteWaranIJsseAlpheZwartWestlDSHC HUDIT
DES D13 - 34 - 51 - 01 - 13 - 33 - 13 - 31 - 04 - 03 - 21 - 4
Etten-Leur D13 - 01 - 05 - 13 - 32 - 21 - 10 - 00 - 33 - 23 - 03 - 3
Craeyenhout D13 - 25 - 23 - 02 - 03 - 22 - 21 - 01 - 15 - 02 - 01 - 2
Rijswijk D10 - 11 - 21 - 12 - 21 - 11 - 20 - 30 - 13 - 12 - 10 - 2
Zoetermeer D12 - 31 - 12 - 30 - 15 - 02 - 26 - 13 - 15 - 13 - 32 - 2
Warande D11 - 62 - 33 - 21 - 21 - 00 - 42 - 32 - 48 - 24 - 31 - 0
IJsseloever D11 - 10 - 13 - 22 - 00 - 22 - 31 - 20 - 32 - 02 - 01 - 2
Alphen D14 - 22 - 03 - 42 - 12 - 23 - 14 - 42 - 45 - 14 - 10 - 1
Zwart-Wit D12 - 04 - 21 - 32 - 03 - 11 - 13 - 36 - 15 - 17 - 20 - 2
Westland D12 - 41 - 30 - 30 - 31 - 30 - 31 - 33 - 40 - 51 - 11 - 9
DSHC D14 - 01 - 40 - 11 - 02 - 22 - 24 - 51 - 22 - 20 - 10 - 2
HUDITO D16 - 13 - 11 - 02 - 03 - 22 - 11 - 03 - 21 - 12 - 17 - 3
EttenCraeyBerkeRijswPolluBarenZoeteWaranDordrKieviZwartGoudaDSHC HUDIT
Etten-Leur D13 - 1
Craeyenhout D1
Berkel-Rodenrijs D12 - 0
Rijswijk D1
Pollux D1
Barendrecht D11 - 3
Zoetermeer D1
Warande D1
Dordrecht D11 - 4
Kieviten D10 - 1
Zwart-Wit D1
Gouda D12 - 1
DSHC D1
HUDITO D1 -
CraeyBully
Craeyenhout D11 - 5
Bully D14 - 3