JO17-3

11e in poule 2e klasse (3e fase) 03
1e in poule 3e klasse (2e fase) 03
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
19e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

JO17-3
Semper Altius JO17-1
Thuis
02-03-2024 17:00
Veld 2
Nr. 108087CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2. Uit: Kleedkamer 4.
HVC'10 JO17-1
JO17-3
Uit
09-03-2024 14:30
veld 3
Nr. 108123CO
Sportpark HVC'10
JO17-3
LYRA JO17-2
Thuis
16-03-2024 17:00
Veld 3
Nr. 108092CO
JO17-3
Forum Sport JO17-2
Thuis
06-04-2024 17:15
Veld 1
Nr. 108089CO
VELO JO17-2
JO17-3
Uit
13-04-2024 10:30
veld 3
Nr. 108117CO
Sportpark VELO
JO17-3
HVV JO17-4
Thuis
20-04-2024 17:00
Veld 2
Nr. 108090CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVC'10 JO17-1330015309
2.LYRA JO17-232108507
3.Laakkwartier JO17-122007206
4.Semper Altius JO17-121107404
5.Forum Sport JO17-221106404
6.S.V. Den Hoorn JO17-231115404
7.HVV JO17-4310291103
8.Graaf W II VAC JO17-2310291203
9.Die Haghe JO17-2310281103
10.WIK JO17-1301251001
11.HBS JO17-3301261401
12.VELO JO17-220022700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO17-376012412018
2.Quick JO17-375112114016
3.Scheveningen JO17-273222420011
4.Quintus JO17-17304121909
5.Sportclub Monster JO17-27223171808
6.RAS JO17-162139907
7.Loosduinen JO17-27205182306
8.FC 's-Gravenzande JO17-2610591903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO17-34400369012
2.Die Haghe JO17-34301181009
3.LYRA JO17-34103112203
4.DUNO JO17-2410351603
5.FC 's-Gravenzande JO17-34103102303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RCL JO17-211009103
2.SEP JO17-111007303
3.RVC '33 JO17-211003003
4.Rijnmond Hoogvliet Sport JO17-111004203
5.vv Smitshoek JO17-411003103
6.BVCB JO17-311003203
7.Cabauw JO17-111002103
8.Forum Sport JO17-311001003
9.S.V. Den Hoorn JO17-200000000
10.v.v. Hekelingen JO17-200000000
11.LYRA JO17-200000000
12.FC Oudewater JO17-300000000
13.Rijnsburgse Boys JO17-200000000
14.vv Smitshoek JO17-300000000
15.VDL JO17-200000000
16.Zwartewaal JO17-100000000
17.VVOR JO17-310012300
18.Nieuwerkerk JO17-310011200
19.HBS JO17-310010100
20.OVV JO17-210012400
21.SJO DBF JO17-1JM10011300
22.Hazerswoudse Boys JO17-110010300
23.DHL JO17-310013700
24.Quick Boys JO17-310011900

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

ma
18:30
-
19:30
Veld 3 (B)
Dave de Bruin
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 (B)
Joost v/d Laan
Volledig schema

Team resultaten

DieForGraHBSHVCHVVLYRLaaSVDSemVELWIK
Die Haghe JO17-23 - 1
Forum Sport JO17-23 - 1
Graaf W II VAC JO17-26 - 22 - 7
HBS JO17-30 - 4
HVC'10 JO17-17 - 3
HVV JO17-40 - 4
LYRA JO17-23 - 33 - 2
Laakkwartier JO17-13 - 2
S.V. Den Hoorn JO17-20 - 23 - 0
Semper Altius JO17-15 - 22 - 2
VELO JO17-20 - 4
WIK JO17-14 - 4
FC'HBSLooQuiQuiRASSchSpo
FC 's-Gravenzande JO17-20 - 22 - 31 - 4
HBS JO17-32 - 05 - 12 - 14 - 1
Loosduinen JO17-25 - 27 - 01 - 4
Quick JO17-34 - 53 - 23 - 23 - 3
Quintus JO17-11 - 40 - 24 - 0
RAS JO17-10 - 20 - 0
Scheveningen JO17-23 - 44 - 25 - 04 - 2
Sportclub Monster JO17-24 - 22 - 41 - 25 - 5
DUNDieFC'HBSLYR
DUNO JO17-21 - 101 - 3
Die Haghe JO17-32 - 10 - 7
FC 's-Gravenzande JO17-31 - 21 - 12
HBS JO17-37 - 312 - 5
LYRA JO17-31 - 42 - 5
BVCCabDHLForHBSHazNieOVVQuiRCLRVCRijSEPSJOVVOvvS
BVCB JO17-3
Cabauw JO17-1
DHL JO17-3
Forum Sport JO17-31 - 0
HBS JO17-3
Hazerswoudse Boys JO17-1
Nieuwerkerk JO17-31 - 2
OVV JO17-2
Quick Boys JO17-3
RCL JO17-29 - 1
RVC '33 JO17-23 - 0
Rijnmond Hoogvliet Sport JO17-14 - 2
SEP JO17-17 - 3
SJO DBF JO17-1JM1 - 3
VVOR JO17-32 - 3
vv Smitshoek JO17-4