JO17-3
11e in poule 2e klasse (3e fase) 03
1e in poule 3e klasse (2e fase) 03
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
19e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 24 april
0
S.V. Den Hoorn JO17-2
4
Graaf W II VAC JO17-2
Zaterdag 20 april
4
VELO JO17-2
4
S.V. Den Hoorn JO17-2
0
Die Haghe JO17-2
3
Forum Sport JO17-2
5
HVC'10 JO17-1
3
Semper Altius JO17-1
0
Graaf W II VAC JO17-2
2
Laakkwartier JO17-1
5
HBS JO17-3
3
HVV JO17-4
Zaterdag 13 april
0
LYRA JO17-2
3
Die Haghe JO17-2
7
VELO JO17-2
0
HBS JO17-3
1
Semper Altius JO17-1
0
WIK JO17-1
6
Forum Sport JO17-2
2
HVV JO17-4
Wedstrijdschema
Die Haghe JO17-2
JO17-3
Uit
11-05-2024
13:00
veld 7-Die Haghe
Nr. 108111CO
Sportpark Ockenburgh
JO17-3
S.V. Den Hoorn JO17-2
Thuis
25-05-2024
16:15
Veld 3
Nr. 108091CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVC'10 JO17-1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 53 | 15 | 0 | 22 |
2. | Laakkwartier JO17-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 8 | 0 | 21 |
3. | Forum Sport JO17-2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 29 | 11 | 0 | 17 |
4. | Semper Altius JO17-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 24 | 16 | 0 | 15 |
5. | VELO JO17-2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 20 | 16 | 0 | 12 |
6. | LYRA JO17-2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 18 | 18 | 0 | 12 |
7. | Die Haghe JO17-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 21 | 23 | 0 | 12 |
8. | S.V. Den Hoorn JO17-2 | 9 | 2 | 3 | 4 | 18 | 26 | 0 | 9 |
9. | Graaf W II VAC JO17-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 19 | 29 | 0 | 7 |
10. | WIK JO17-1 | 8 | 1 | 3 | 4 | 16 | 22 | 0 | 6 |
11. | HBS JO17-3 | 9 | 1 | 2 | 6 | 18 | 58 | 0 | 5 |
12. | HVV JO17-4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 22 | 37 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO17-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 | 12 | 0 | 18 |
2. | Quick JO17-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 | 14 | 0 | 16 |
3. | Scheveningen JO17-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 24 | 20 | 0 | 11 |
4. | Quintus JO17-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | 19 | 0 | 9 |
5. | Sportclub Monster JO17-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 17 | 18 | 0 | 8 |
6. | RAS JO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 7 |
7. | Loosduinen JO17-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 18 | 23 | 0 | 6 |
8. | FC 's-Gravenzande JO17-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 19 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO17-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 36 | 9 | 0 | 12 |
2. | Die Haghe JO17-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 10 | 0 | 9 |
3. | LYRA JO17-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 22 | 0 | 3 |
4. | DUNO JO17-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 16 | 0 | 3 |
5. | FC 's-Gravenzande JO17-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 23 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RCL JO17-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 3 |
2. | SEP JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 3 |
3. | RVC '33 JO17-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
4. | Rijnmond Hoogvliet Sport JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 |
5. | vv Smitshoek JO17-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
6. | BVCB JO17-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
7. | Cabauw JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
8. | Forum Sport JO17-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
9. | S.V. Den Hoorn JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | v.v. Hekelingen JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | LYRA JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | FC Oudewater JO17-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Rijnsburgse Boys JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | vv Smitshoek JO17-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15. | VDL JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16. | Zwartewaal JO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | VVOR JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
18. | Nieuwerkerk JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
19. | HBS JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
20. | OVV JO17-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
21. | SJO DBF JO17-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
22. | Hazerswoudse Boys JO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
23. | DHL JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 0 | 0 |
24. | Quick Boys JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
T.M. Batenburg
M.J. Hillenius
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:30
-
19:30
Veld 3 (B)
Dave de Bruin
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 (B)
Joost v/d Laan
Team resultaten
Die | For | Gra | HBS | HVC | HVV | LYR | Laa | SVD | Sem | VEL | WIK | |
Die Haghe JO17-2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | |||||||
Forum Sport JO17-2 | 3 - 1 | 6 - 2 | 6 - 3 | 0 - 0 | ||||||||
Graaf W II VAC JO17-2 | 6 - 2 | 2 - 7 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | |||||||
HBS JO17-3 | 0 - 7 | 5 - 3 | 4 - 4 | 0 - 4 | 3 - 8 | |||||||
HVC'10 JO17-1 | 7 - 3 | 8 - 2 | 15 - 0 | 5 - 2 | 5 - 3 | |||||||
HVV JO17-4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||||||
LYRA JO17-2 | 0 - 3 | 3 - 3 | 1 - 3 | 3 - 2 | ||||||||
Laakkwartier JO17-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||||||||
S.V. Den Hoorn JO17-2 | 0 - 4 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 0 | ||||||||
Semper Altius JO17-1 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | ||||||||
VELO JO17-2 | 2 - 1 | 7 - 0 | 0 - 4 | 4 - 4 | ||||||||
WIK JO17-1 | 4 - 4 | 5 - 5 | 3 - 4 | 1 - 1 |
FC' | HBS | Loo | Qui | Qui | RAS | Sch | Spo | |
FC 's-Gravenzande JO17-2 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 4 | |||||
HBS JO17-3 | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | ||||
Loosduinen JO17-2 | 5 - 2 | 7 - 0 | 1 - 4 | |||||
Quick JO17-3 | 4 - 5 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 3 | ||||
Quintus JO17-1 | 1 - 4 | 0 - 2 | 4 - 0 | |||||
RAS JO17-1 | 0 - 2 | 0 - 0 | ||||||
Scheveningen JO17-2 | 3 - 4 | 4 - 2 | 5 - 0 | 4 - 2 | ||||
Sportclub Monster JO17-2 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 5 - 5 |
DUN | Die | FC' | HBS | LYR | |
DUNO JO17-2 | 1 - 10 | 1 - 3 | |||
Die Haghe JO17-3 | 2 - 1 | 0 - 7 | |||
FC 's-Gravenzande JO17-3 | 1 - 2 | 1 - 12 | |||
HBS JO17-3 | 7 - 3 | 12 - 5 | |||
LYRA JO17-3 | 1 - 4 | 2 - 5 |
BVC | Cab | DHL | For | HBS | Haz | Nie | OVV | Qui | RCL | RVC | Rij | SEP | SJO | VVO | vvS | |
BVCB JO17-3 | ||||||||||||||||
Cabauw JO17-1 | ||||||||||||||||
DHL JO17-3 | ||||||||||||||||
Forum Sport JO17-3 | 1 - 0 | |||||||||||||||
HBS JO17-3 | ||||||||||||||||
Hazerswoudse Boys JO17-1 | ||||||||||||||||
Nieuwerkerk JO17-3 | 1 - 2 | |||||||||||||||
OVV JO17-2 | ||||||||||||||||
Quick Boys JO17-3 | ||||||||||||||||
RCL JO17-2 | 9 - 1 | |||||||||||||||
RVC '33 JO17-2 | 3 - 0 | |||||||||||||||
Rijnmond Hoogvliet Sport JO17-1 | 4 - 2 | |||||||||||||||
SEP JO17-1 | 7 - 3 | |||||||||||||||
SJO DBF JO17-1JM | 1 - 3 | |||||||||||||||
VVOR JO17-3 | 2 - 3 | |||||||||||||||
vv Smitshoek JO17-4 |