JO19-3

9e in poule 2e klasse (3e fase) 04
6e in poule 2e klasse (2e fase) 04
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
1
LYRA JO19-2
2
FC 's-Gravenzande JO19-1
4
Loosduinen JO19-1
2
VELO JO19-2
2
HBS JO19-3
4
vv Smitshoek JO19-1
Zaterdag 6 april
0
vv Smitshoek JO19-1
4
Loosduinen JO19-1
4
FC 's-Gravenzande JO19-1
1
Quintus JO19-1
0
Maense, FC JO19-1
2
VELO JO19-2
9
VFC JO19-2
1
HBS JO19-3

Wedstrijdschema

VELO JO19-2
JO19-3
Uit
20-04-2024 12:30
veld 3
Nr. 104630CO
Sportpark VELO
FC 's-Gravenzande JO19-1
JO19-3
Uit
04-05-2024 12:30
veld 4
Nr. 104596CO
Scheidsrechters: B. (Bart) Immerzeel, Juliana Sportpark
Loosduinen JO19-1
JO19-3
Uit
11-05-2024 14:30
veld 2-Loosduinen
Nr. 104621CO
Sportpark Madestein
Quintus JO19-1
JO19-3
Uit
18-05-2024 12:00
veld 1
Nr. 104625CO
Sportpark Federatie Quintus

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen JO19-17700286021
2.VELO JO19-275022511015
3.vv Smitshoek JO19-174032326012
4.FC 's-Gravenzande JO19-15302151109
5.VFC JO19-26303231909
6.Quintus JO19-1420291206
7.Maense, FC JO19-152038906
8.LYRA JO19-2510461403
9.HBS JO19-3510482103
10.Hermes DVS JO19-1500552100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC 's-Gravenzande JO19-376013215018
2.TOGB JO19-275112818016
3.Loosduinen JO19-17412198013
4.Quintus JO19-1623112809
5.LYRA JO19-2630391309
6.HBS JO19-3712471805
7.Wippolder JO19-27115103104
8.Verburch JO19-2500591500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.S.V. Den Hoorn JO19-25410173013
2.LYRA JO19-2530217909
3.FC 's-Gravenzande JO19-1521281007
4.Quintus JO19-15203121206
5.Loosduinen JO19-1520381106
6.HBS JO19-3510421903

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:00
-
19:00
Veld 3 (B)
Tom van Dijk
wo
19:00
-
20:00
Veld 3 (B)
Tom van Dijk
Volledig schema

Team resultaten

CWOFC'HBSHerLYRLooMaeQuiVELVFCvvS
CWO JO19-10 - 20 - 1
FC 's-Gravenzande JO19-14 - 18 - 3
HBS JO19-30 - 21 - 52 - 4
Hermes DVS JO19-11 - 43 - 4
LYRA JO19-21 - 20 - 51 - 3
Loosduinen JO19-12 - 13 - 04 - 28 - 2
Maense, FC JO19-11 - 20 - 22 - 0
Quintus JO19-14 - 2
VELO JO19-24 - 05 - 05 - 0
VFC JO19-29 - 15 - 07 - 3
vv Smitshoek JO19-13 - 10 - 44 - 06 - 4
FC'HBSLYRLooQuiTOGVerWip
FC 's-Gravenzande JO19-37 - 10 - 24 - 310 - 1
HBS JO19-31 - 10 - 22 - 1
LYRA JO19-21 - 01 - 50 - 13 - 6
Loosduinen JO19-11 - 23 - 01 - 12 - 3
Quintus JO19-12 - 33 - 34 - 0
TOGB JO19-25 - 63 - 26 - 2
Verburch JO19-21 - 3
Wippolder JO19-23 - 31 - 20 - 43 - 2
FC'HBSLYRLooQuiSVD
FC 's-Gravenzande JO19-12 - 02 - 11 - 1
HBS JO19-31 - 00 - 60 - 4
LYRA JO19-25 - 27 - 1
Loosduinen JO19-13 - 11 - 5
Quintus JO19-13 - 10 - 42 - 3
S.V. Den Hoorn JO19-23 - 04 - 1