HBSO23

15e in poule O23 beker 2e ronde Groep 1 2e ronde
5e in poule O23 beker 1e ronde Groep 1 1e ronde
1e in poule O23 beker poulefase Groep 1 04
2e in poule Divisie 1 B
6e in poule Divisie 1 B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 24 februari
1
Westlandia O23-1
0
HBS O23-1
1
Katwijk O23-1
0
Kozakken Boys O23-1
1
Barendrecht O23-1
0
UNA O23-1
0
VELO O23-1
2
Gemert O23-1
Zaterdag 17 februari
1
Gemert O23-1
1
Kozakken Boys O23-1

Wedstrijdschema

Kozakken Boys O23-1
HBSO23
Uit
02-03-2024 12:00
veld 1
Nr. 8488CO
Scheidsrechters: W.G.T. (Willy) van Griensven, Sportpark De Zwaaier
VELO O23-1
HBSO23
Uit
09-03-2024 12:30
veld 5
Nr. 8608CO
Sportpark VELO
HBSO23
SEP O23
Thuis
12-03-2024 20:00
Veld 2
Nr. 242324
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
HVT - O23 CUP - 1/4 finale
HBSO23
Barendrecht O23-1
Thuis
16-03-2024 17:45
Veld 1
Nr. 8475CO
HBSO23
Kozakken Boys O23-1
Thuis
23-03-2024 17:45
Veld 1
Nr. 8477CO
HBSO23
Kozakken Boys O23-1
Thuis
23-03-2024 17:45
Veld 1
Nr. 8477CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB O23-111009103
2.S.V. Den Hoorn O23-111006003
3.Forum Sport O23-111005103
4.Rijnsburgse Boys O23-111004003
5.VELO O23-111004103
6.Jodan Boys, de O23-111003003
7.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-111005303
8.Nieuwerkerk O23-111003103
9.Katwijk O23-111002003
10.VFC O23-111002003
11.Barendrecht O23-111000003
12.Sparta (AV) O23-110010000
13.Alexandria'66 O23-110013500
14.ARC O23-110011300
15.HBS O23-110010200
16.VVSB O23-110010200
17.VOC O23-110011400
18.Nootdorp O23-110010300
19.KMD O23-110011500
20.BVCB O23-110010400
21.SVC'08 O23-110010600
22.Sportlust '46 O23-110011900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht O23-111009003
2.VOC O23-111009103
3.Sportlust '46 O23-111006103
4.Forum Sport O23-111005103
5.HBS O23-111005103
6.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-111005103
7.S.V. Den Hoorn O23-111004103
8.Rijnsburgse Boys O23-111003003
9.TOGB O23-111003003
10.ARC O23-111003103
11.VFC O23-111003103
12.RKAVV O23-111002003
13.Sparta (AV) O23-111002003
14.VVSB O23-111002003
15.Alexandria'66 O23-111002103
16.Katwijk O23-111002103
17.TAC'90 O23-111002103
18.Nieuwerkerk O23-111001003
19.VELO O23-111001003
20.BVCB O23-111003303
21.KMD O23-111003303
22.SVC'08 O23-111002203
23.Jodan Boys, de O23-111000003
24.Westlandia O23-110013300
25.Slikkerveer O23-110013300
26.Laakkwartier O23-110012200
27.vv Smitshoek O23-110010000
28.EMM'21 O23-110011200
29.Schoonhoven O23-110011200
30.XerxesDZB O23-110011200
31.DHC O23-110010100
32.SHO O23-110010100
33.CKC O23-110011300
34.sv Poortugaal O23-110011300
35.HBSS O23-110010200
36.Nootdorp O23-110010200
37.Quick O23-110010200
38.RVVH O23-110011400
39.DSO O23-110010300
40.Nieuwkoop O23-110010300
41.Sportclub Excelsior O23-110011500
42.Nieuwenhoorn O23-110011500
43.Spartaan'20 O23-110011500
44.Floreant O23-110011600
45.Blijdorp O23-110011900
46.SV Warmunda O23-110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS O23-111007003
2.Scheveningen O23-110010700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht O23-1149233219029
2.HBS O23-1148423219028
3.Westlandia O23-1148153823025
4.Gemert O23-1146262718020
5.S.V. Houten O23-1146082530018
6.UNA O23-1146082937018
7.ASWH O23-1144372328015
8.Argon O23-1142210134508
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk O23-14400182012
2.Westlandia O23-133009409
3.Barendrecht O23-142023706
4.Gemert O23-141216705
5.Kozakken Boys O23-141125504
6.HBS O23-141123904
7.UNA O23-131028403
8.VELO O23-1400441800

Spelers (24)

Trainingen

ma
20:00
-
21:30
Veld 2 (A)
Ramon v. Steekelenburg
di
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
Ramon v. Steekelenburg
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
Ramon v. Steekelenburg
Volledig schema

Team resultaten

ARCAleBVCBarForHBSJodKMDKatNieNooRijSVDSSASVCSpaSpoTOGVELVFCVOCVVS
ARC O23-11 - 3
Alexandria'66 O23-1
BVCB O23-1
Barendrecht O23-10 - 0 (4
Forum Sport O23-15 - 1
HBS O23-10 - 2
Jodan Boys, de O23-13 - 0
KMD O23-1
Katwijk O23-12 - 0
Nieuwerkerk O23-1
Nootdorp O23-1
Rijnsburgse Boys O23-14 - 0
S.V. Den Hoorn O23-16 - 0
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-15 - 3
SVC'08 O23-1
Sparta (AV) O23-1
Sportlust '46 O23-1
TOGB O23-19 - 1
VELO O23-14 - 1
VFC O23-1
VOC O23-1
VVSB O23-1
ARCAleBVCBarBliCKCDHCDSOEMMFloForHBSHBSJodKMDKatLaaNieNieNieNooQuiRKARVVRijSVDSHOSSASVWSVCSchSliSpaSpaSpoSpoTACTOGVELVFCVOCVVSWesXersvPvvS
ARC O23-1
Alexandria'66 O23-1
BVCB O23-1
Barendrecht O23-1
Blijdorp O23-1
CKC O23-1
DHC O23-1
DSO O23-1
EMM'21 O23-1
Floreant O23-1
Forum Sport O23-1
HBS O23-1
HBSS O23-1
Jodan Boys, de O23-1
KMD O23-1
Katwijk O23-1
Laakkwartier O23-1
Nieuwenhoorn O23-1
Nieuwerkerk O23-1
Nieuwkoop O23-1
Nootdorp O23-10 - 2
Quick O23-1
RKAVV O23-1
RVVH O23-1
Rijnsburgse Boys O23-13 - 0
S.V. Den Hoorn O23-14 - 1
SHO O23-10 - 1
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-15 - 1
SV Warmunda O23-10 - 9
SVC'08 O23-12 - 2 (4
Schoonhoven O23-11 - 2
Slikkerveer O23-13 - 3 (2
Sparta (AV) O23-12 - 0
Spartaan'20 O23-11 - 5
Sportclub Excelsior O23-11 - 5
Sportlust '46 O23-16 - 1
TAC'90 O23-12 - 1
TOGB O23-13 - 0
VELO O23-11 - 0
VFC O23-13 - 1
VOC O23-19 - 1
VVSB O23-12 - 0
Westlandia O23-13 - 3 (4
XerxesDZB O23-11 - 2
sv Poortugaal O23-11 - 3
vv Smitshoek O23-10 - 0 (6
HBSSch
HBS O23-17 - 0
Scheveningen O23-1
ASWArgBarGemHBSSVHUNAWes
ASWH O23-14 - 10 - 51 - 02 - 22 - 14 - 02 - 4
Argon O23-12 - 20 - 21 - 80 - 40 - 22 - 42 - 1
Barendrecht O23-12 - 00 - 02 - 01 - 12 - 10 - 46 - 4
Gemert O23-10 - 01 - 03 - 10 - 11 - 25 - 11 - 3
HBS O23-14 - 32 - 34 - 21 - 12 - 12 - 13 - 0
S.V. Houten O23-13 - 24 - 20 - 31 - 50 - 32 - 33 - 0
UNA O23-13 - 13 - 01 - 40 - 25 - 32 - 31 - 3
Westlandia O23-11 - 08 - 01 - 24 - 00 - 03 - 26 - 1
BarGemHBSKatKozUNAVELWes
Barendrecht O23-10 - 21 - 02 - 1
Gemert O23-11 - 11 - 1
HBS O23-12 - 1
Katwijk O23-14 - 06 - 01 - 0
Kozakken Boys O23-12 - 3
UNA O23-17 - 1
VELO O23-10 - 22 - 7
Westlandia O23-15 - 21 - 0