JO16-3

6e in poule 1e klasse (3e fase) 03
1e in poule 2e klasse (2e fase) 04
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/4 finale Groep 2 1/4 finale
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/8 finale Groep 2 1/8 finale
8e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 juni
5
Forum Sport JO16-2
2
Vredenburch JO16-1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ter Leede JO16-1118304121027
2.Vredenburch JO16-1118034321024
3.Noordwijk JO16-1116052321018
4.KMD JO16-1105232416017
5.SEV JO16-1114432221016
6.HBS JO16-3114251125014
7.VUC JO16-1114073133012
8.Rijnvogels, fc JO16-1113351926012
9.Forum Sport JO16-2113351724012
10.Quick Boys JO16-2102531721011
11.Blauw-Zwart JO16-1113262726011
12.Verburch JO16-211227173708
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO16-36600184018
2.Nootdorp JO16-263122518010
3.DSO JO16-363121712010
4.Graaf W II VAC JO16-26303181409
5.SV Leidschenveen JO16-15212141507
6.Wilhelmus JO16-3502362002
7.HVV JO16-26015112601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO16-35410122013
2.Graaf W II VAC JO16-254012911012
3.HVV JO16-25302161709
4.Forum Sport JO16-35203132006
5.REMO JO16-15104152703
6.Wilhelmus JO16-35014101801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jonge Spartaan, de JO16-111004003
2.RVVH JO16-111003103
3.Vredenburch JO16-111002003
4.Ter Leede JO16-111002103
5.Woerden JO16-110011200
6.Quick Boys JO16-210011300
7.HBS JO16-310010200
8.KMD JO16-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RVVH JO16-1110013003
2.Jonge Spartaan, de JO16-111006103
3.KMD JO16-111006103
4.Ter Leede JO16-111005103
5.Woerden JO16-111005103
6.HBS JO16-311004203
7.Quick Boys JO16-211002103
8.Vredenburch JO16-110102201
9.Alexandria'66 JO16-210102201
10.Quick JO16-310011200
11.HVC'10 JO16-110012400
12.TAVV JO16-110011500
13.Voorschoten`97 JO16-210011500
14.Spijkenisse JO16-310011600
15.Steeds Hooger JO16-110011600
16.Sportclub Excelsior JO16-2100101300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ter Leede JO16-111006003
2.Alexandria'66 JO16-211006103
3.Quick JO16-311003103
4.KMD JO16-111004303
5.Woerden JO16-110101101
6.Floreant JO16-110101101
7.Sportclub Excelsior JO16-200000000
8.HBS JO16-300000000
9.HVC'10 JO16-100000000
10.Jonge Spartaan, de JO16-100000000
11.Quick Boys JO16-200000000
12.RVVH JO16-100000000
13.Spijkenisse JO16-300000000
14.Steeds Hooger JO16-100000000
15.TAVV JO16-100000000
16.Voorschoten`97 JO16-200000000
17.Vredenburch JO16-100000000
18.Oliveo JO16-110013400
19.RKDEO JO16-410011300
20.Nieuwerkerk JO16-310011600
21.Kagia JO16-110010600

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Veld 1 (B)
n.n.b
wo
17:30
-
18:30
Veld 2 (B)
Joost v/d Laan
Volledig schema

Team resultaten

BlaForHBSKMDNooQuiRijSEVTerVUCVerVre
Blauw-Zwart JO16-10 - 12 - 33 - 32 - 52 - 0
Forum Sport JO16-20 - 82 - 24 - 02 - 40 - 35 - 2
HBS JO16-32 - 10 - 12 - 02 - 20 - 21 - 1
KMD JO16-15 - 20 - 05 - 02 - 14 - 10 - 2
Noordwijk JO16-11 - 22 - 03 - 23 - 22 - 36 - 1
Quick Boys JO16-21 - 10 - 03 - 32 - 1
Rijnvogels, fc JO16-14 - 13 - 21 - 21 - 02 - 2
SEV JO16-10 - 30 - 03 - 36 - 34 - 22 - 5
Ter Leede JO16-13 - 23 - 12 - 11 - 110 - 0
VUC JO16-14 - 03 - 13 - 55 - 72 - 3
Verburch JO16-22 - 22 - 10 - 21 - 24 - 22 - 4
Vredenburch JO16-19 - 14 - 04 - 17 - 23 - 4
DSOGraHBSHVVNooRKDSVLWil
DSO JO16-34 - 30 - 14 - 23 - 3
Graaf W II VAC JO16-22 - 05 - 33 - 2
HBS JO16-32 - 13 - 03 - 24 - 1
HVV JO16-24 - 105 - 13 - 3
Nootdorp JO16-23 - 25 - 32 - 2
RKDEO JO16-50 - 3
SV Leidschenveen JO16-14 - 24 - 3
Wilhelmus JO16-30 - 41 - 60 - 5
ForGraHBSHVVREMWil
Forum Sport JO16-30 - 26 - 54 - 3
Graaf W II VAC JO16-27 - 113 - 3
HBS JO16-32 - 01 - 1
HVV JO16-23 - 23 - 51 - 5
REMO JO16-10 - 23 - 44 - 2
Wilhelmus JO16-32 - 42 - 5
HBSJonKMDQuiRVVTerVreWoe
HBS JO16-30 - 2
Jonge Spartaan, de JO16-1
KMD JO16-10 - 4
Quick Boys JO16-21 - 3
RVVH JO16-1
Ter Leede JO16-1
Vredenburch JO16-1
Woerden JO16-11 - 2
AleHBSHVCJonKMDQuiQuiRVVSpiSpoSteTAVTerVooVreWoe
Alexandria'66 JO16-2
HBS JO16-34 - 2
HVC'10 JO16-1
Jonge Spartaan, de JO16-16 - 1
KMD JO16-1
Quick Boys JO16-2
Quick JO16-31 - 2
RVVH JO16-113 - 0
Spijkenisse JO16-3
Sportclub Excelsior JO16-2
Steeds Hooger JO16-11 - 6
TAVV JO16-1
Ter Leede JO16-15 - 1
Voorschoten`97 JO16-21 - 5
Vredenburch JO16-12 - 2 (7
Woerden JO16-1
AleFloKMDKagNieOliQuiRKDTerWoe
Alexandria'66 JO16-26 - 1
Floreant JO16-1
KMD JO16-1
Kagia JO16-10 - 6
Nieuwerkerk JO16-3
Oliveo JO16-13 - 4
Quick JO16-3
RKDEO JO16-41 - 3
Ter Leede JO16-1
Woerden JO16-11 - 1 (5