JO11-7
3e in poule 4e klasse (4e fase) AC
4e in poule 4e klasse (3e fase) 06
3e in poule 4e klasse (2e fase) 08
2e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
11
HBS JO11-7
1
GDA JO11-2
2
Scheveningen JO11-3
11
Die Haghe JO11-5
3
DUNO JO11-4
6
Duindorp sv JO11-2
1
RAS JO11-3
4
HMSH JO11-2
Wedstrijdschema
RAS JO11-3
JO11-7
Uit
06-04-2024
11:45
veld 3 A
Nr. 133117CO
Sportpark Albarda
JO11-7
Die Haghe JO11-6
Thuis
13-04-2024
08:30
Nr. 132518CO
JO11-7
Quick MO11-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Nr. 132843CO
JO11-7
DUNO JO11-4
Thuis
11-05-2024
08:30
Nr. 132634CO
Loosduinen JO11-3
JO11-7
Uit
25-05-2024
09:00
veld 1-Loosduinen A
Nr. 133116CO
Sportpark Madestein
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DUNO JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HBS JO11-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Loosduinen JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Quick MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | RAS JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-5 | 6 | 6 | 0 | 0 | 60 | 8 | 0 | 18 |
2. | Duindorp sv JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 39 | 14 | 0 | 15 |
3. | HMSH JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 33 | 14 | 0 | 15 |
4. | HBS JO11-7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 44 | 19 | 0 | 12 |
5. | DUNO JO11-4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 24 | 39 | 0 | 9 |
6. | RAS JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 30 | 31 | 0 | 6 |
7. | GDA JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 64 | 0 | 3 |
8. | Scheveningen JO11-3 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | 55 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 41 | 13 | 0 | 15 |
2. | RAS JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 32 | 11 | 0 | 15 |
3. | HBS JO11-7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 15 | 0 | 11 |
4. | HMSH JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 24 | 19 | 0 | 10 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 16 | 0 | 10 |
6. | GSC ESDO JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 20 | 0 | 6 |
7. | Loosduinen JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 20 | 40 | 0 | 3 |
8. | Quick JO11-7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 38 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 35 | 14 | 0 | 15 |
2. | HBS JO11-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 16 | 0 | 9 |
3. | Loosduinen JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 19 | 0 | 7 |
4. | RAS JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 25 | 0 | 7 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 14 | 21 | 0 | 4 |
6. | DUNO JO11-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 17 | 31 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (11)
A.M. Meijer
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
16:00
-
17:00
Veld 2 (AB)
wo
14:30
-
15:30
Veld 1 (AB)
Overige activiteiten
Zaterdag 30 maart
08:00 – 10:00
GKET Buitenbar 1: HBS JO11-7
Team resultaten
DUN | Die | Dui | GDA | HBS | HMS | RAS | Sch | |
DUNO JO11-4 | 2 - 9 | 3 - 6 | 6 - 5 | 3 - 1 | ||||
Die Haghe JO11-5 | 4 - 0 | 10 - 2 | 7 - 2 | |||||
Duindorp sv JO11-2 | 7 - 1 | 7 - 1 | 6 - 5 | |||||
GDA JO11-2 | 1 - 10 | 0 - 19 | 2 - 8 | 3 - 0 | ||||
HBS JO11-7 | 10 - 0 | 11 - 1 | 4 - 6 | |||||
HMSH JO11-2 | 7 - 0 | 9 - 1 | 6 - 1 | |||||
RAS JO11-3 | 1 - 6 | 1 - 4 | 8 - 0 | |||||
Scheveningen JO11-3 | 2 - 11 | 0 - 13 | 1 - 11 |
Die | GSC | HBS | HMS | Loo | Qui | RAS | Sch | |
Die Haghe JO11-6 | 6 - 1 | 2 - 6 | ||||||
GSC ESDO JO11-2 | 2 - 6 | |||||||
HBS JO11-7 | 3 - 3 | 2 - 2 | 8 - 2 | 3 - 1 | ||||
HMSH JO11-2 | 7 - 1 | 9 - 4 | 5 - 2 | |||||
Loosduinen JO11-3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 8 - 3 | 3 - 8 | ||||
Quick JO11-7 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 7 | 0 - 12 | ||||
RAS JO11-2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 8 - 2 | ||||
Scheveningen JO11-2 | 6 - 2 | 8 - 1 | 1 - 5 |
DUN | Die | Dui | HBS | Loo | RAS | |
DUNO JO11-4 | 4 - 4 | 2 - 5 | ||||
Die Haghe JO11-6 | 1 - 3 | 3 - 4 | ||||
Duindorp sv JO11-2 | 9 - 5 | 8 - 3 | 3 - 1 | |||
HBS JO11-7 | 2 - 3 | 4 - 6 | ||||
Loosduinen JO11-3 | 6 - 5 | 2 - 5 | 5 - 5 | |||
RAS JO11-3 | 7 - 1 | 1 - 9 | 3 - 7 |