Dames 4

7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
1
Roomburg D9
1
Cartouche D4
4
Leiden D10
0
Craeyenhout D4
3
Klein Zwitserland D6
1
Leonidas D25
8
Forescate D2-O
1
Schiedam D9
4
Alecto-Augustinus D8
2
Groen-Geel D14
Leonidas D21
Groen-Geel D13
Zondag 7 april
2
Leonidas D25
0
Alecto-Augustinus D8
0
Groen-Geel D13
5
Forescate D2-O
4
Craeyenhout D4
5
Klein Zwitserland D6
1
Schiedam D9
10
Roomburg D9
1
Cartouche D4
2
Leiden D10
0
Groen-Geel D14
10
Leonidas D21
Zondag 24 maart
5
Roomburg D9
0
Groen-Geel D13
6
Leonidas D21
1
Leonidas D25
4
Leiden D10
2
Schiedam D9
3
Forescate D2-O
2
Groen-Geel D14
3
Alecto-Augustinus D8
3
Klein Zwitserland D6
2
Cartouche D4
0
Craeyenhout D4

Wedstrijdschema

Craeyenhout D4
Leonidas D25
Thuis
21-04-2024 12:30
Zandveld CH
Nr. 1172972
Roomburg D9
Craeyenhout D4
Uit
12-05-2024
Nr. 1172975
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Craeyenhout D4
Groen-Geel D14
Thuis
26-05-2024
Nr. 1172984
Craeyenhout D4
Forescate D2-O
Thuis
02-06-2024
Nr. 1172990
Groen-Geel D13
Craeyenhout D4
Uit
09-06-2024 09:00
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1172996
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D211615107618046
2.Roomburg D91712326114039
3.Forescate D2-O1712146921037
4.Leiden D101712054520036
5.Klein Zwitserland D61711155630034
6.Cartouche D4175392727018
7.Craeyenhout D41752102342017
8.Alecto-Augustinus D8175392961315
9.Leonidas D251743102150015
10.Schiedam D91742112562311
11.Groen-Geel D141732121356011
12.Groen-Geel D13162113105407

Teambegeleiders (1)

Spelers (13)

Trainingen

do
20:00
-
21:00
Zandveld CH (A)
Fred
Volledig schema

Team resultaten

SchieLeoniAlectLeoniRoombLeideKleinGroenGroenForesCraeyCarto
Schiedam D91 - 33 - 21 - 101 - 53 - 11 - 70 - 21 - 1
Leonidas D252 - 01 - 50 - 70 - 12 - 62 - 32 - 11 - 12 - 0
Alecto-Augustinus D84 - 00 - 80 - 63 - 34 - 23 - 02 - 73 - 21 - 6
Leonidas D214 - 16 - 13 - 36 - 13 - 26 - 0 - 4 - 36 - 2
Roomburg D91 - 12 - 20 - 21 - 03 - 24 - 05 - 01 - 1
Leiden D104 - 22 - 010 - 04 - 02 - 00 - 34 - 02 - 0
Klein Zwitserland D63 - 03 - 13 - 01 - 31 - 31 - 06 - 03 - 28 - 0
Groen-Geel D141 - 32 - 21 - 10 - 100 - 12 - 10 - 60 - 22 - 1
Groen-Geel D131 - 40 - 40 - 92 - 40 - 62 - 00 - 50 - 0
Forescate D2-O8 - 16 - 04 - 11 - 25 - 13 - 23 - 11 - 14 - 0
Craeyenhout D42 - 11 - 20 - 20 - 41 - 34 - 53 - 02 - 0
Cartouche D47 - 13 - 43 - 21 - 21 - 20 - 11 - 02 - 0