Trainingsschema (Voetbal)

Trainingsschema '17/'18

Het onderstaande trainingsschema betreft het seizoen 2017-2018. Dit is een voorlopig trainingsschema waar nog eventuele wijzigingen kunnen worden aangebracht.

Voetbal
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
Maandag
Keeperstr.
A
16:00 –
16:45
O13-1/2/3/4
Veld 2A
16:45 –
17:30
O10-1/2/3 JO9-1/2
Veld 2A
17:30 –
18:15
O13-5/6/7/8
Veld 2A
Boardingveld
A
16:00 –
17:00
Orfeo Gentle
17:00 –
18:00
Yoran Bos
Veld 1
A
16:00 –
17:00
Mathijs en Youri, Staf Spijkerman Julian vd Raad
17:00 –
18:15
Mike de Geer
18:15 –
19:45
Don Vermeer
HBS
19:45 –
21:15
Marcel Koning en ass.
B
16:00 –
17:00
Yoran Bos, Boyd Schildkamp, Bas Bukkems, Senne Jansen
17:00 –
18:15
Danny Plugge
18:15 –
19:45
Levi Risamasu
HBS
19:45 –
21:15
Marcel Koning en ass.
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Brian en Francesco
17:00 –
18:00
Jonathan,Boris en Jim, Tijn, Mats & Jippe
18:00 –
19:30
Bart Visee
19:30 –
20:45
Jimmy Leewens
B
18:00 –
19:30
Yoran Bos
19:30 –
20:45
Erik Rietveld
Veld 3
A
16:00 –
17:00
Vincent Schildkamp
17:00 –
18:00
Ferry van Heusden, Tommy Haket Stan Heins
18:00 –
19:30
Tayeb Chaudhry
19:30 –
20:30
Danny Plugge
20:30 –
21:30
Danny Plugge
B
16:00 –
17:00
Benno en Daniel, Johan van Polanen
17:00 –
18:15
Jarmo Hoff
18:15 –
19:30
Max de Bruijn
19:30 –
20:30
Jarmo Hoff
20:30 –
21:30
Jarmo Hoff
Dinsdag
Keeperstr.
A
17:30 –
18:15
O19-2 O17 1 t/m 3
Veld 1A
Boardingveld
A
17:45 –
19:00
Wesley Plugge
Veld 1
A
17:00 –
18:00
Jan de Pauw
18:00 –
19:30
Levi Risamasu
HBS
19:30 –
21:00
Marcel Koning +ass.
B
17:00 –
18:00
Koos v/d Meulen
18:00 –
19:30
Mike de Geer
HBS
19:30 –
21:00
Marcel Koning +ass.
Veld 2
A
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
Kai Franken Skip van der Waal, Djordi Huisman Wessel Geerling, Wessel & Jordy
18:00 –
19:30
Jimmy Leewens
19:30 –
21:00
Broekhuijzen, Rietveld
B
16:00 –
17:00
Bart Visee+ stages
17:00 –
18:00
Jesper Visee, Govert Prins
18:00 –
19:30
Danny Plugge
19:30 –
21:00
John Boerema
Veld 3
A
17:00 –
18:00
Benk & Sieb
18:00 –
19:30
Don Vermeer
19:30 –
21:00
Chester Butter
B
16:45 –
17:45
Danny Plugge
18:00 –
19:30
Erik Rietveld
19:30 –
21:00
John Boerema
Woensdag
Keeperstr.
A
15:45 –
16:45
O11-5t/m10, O8-1/2, O9-3 t/m 9
Veld 3
16:45 –
17:30
O11-1/2/3/4
Veld 3A
17:30 –
18:15
O15-1 t/m 3
Veld 3A
18:15 –
19:00
O15-4 t/m 7
Veld 3A
19:00 –
19:45
O19-3/4 O17-4/7
Veld 3A
Boardingveld
A
15:00 –
16:00
Yoran Bos
16:00 –
17:00
Yoran Bos
HV4
19:30 –
21:30
Veld 1
A
15:00 –
16:00
Bart Visee+ stages
16:00 –
17:00
Jesper Visee, Govert Prins, Kai Franken Skip van der Waal
17:00 –
18:00
Yoran Bos, Boyd Schildkamp, Bas Bukkems, Senne Jansen
18:00 –
19:30
Tayeb Chaudhry
B
15:00 –
16:00
Bart Visee+ stages
16:00 –
17:00
Djordi Huisman Wessel Geerling, Benk & Sieb
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:30
Max de Bruijn
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Mathijs en Youri, Staf Spijkerman Julian vd Raad, Dewit, Verzijl & Kant
17:00 –
18:00
Jarmo Hoff
18:00 –
19:00
Wesley Plugge
19:00 –
20:00
Michael Patrick
20:00 –
21:00
Michael Patrick
21:00 –
22:30
B
16:00 –
17:00
Dewit, Verzijl & Kant
17:00 –
18:00
Ferry van Heusde, Tommy Haket Stan Heins
18:00 –
19:00
Koos v/d Meulen
19:00 –
20:00
Jimmy Leewens
20:00 –
21:00
Jimmy Leewens
21:00 –
22:30
Veld 3
A
15:00 –
16:00
Benno en Daniel, Johan van Polanen
16:00 –
17:00
18:30 –
19:30
Yoran Bos
19:30 –
20:30
Orfeo Gentle
20:30 –
22:00
B
15:30 –
16:30
Joost vd Laan
16:30 –
17:30
Jimmy Leewens
17:30 –
18:30
Jimmy Leewens
18:30 –
19:30
Jarmo Hoff
19:30 –
20:30
Jarmo Hoff
20:30 –
22:00
Donderdag
Boardingveld
A
19:00 –
21:00
Veld 1
A
17:00 –
18:00
Jarmo Hoff
18:00 –
19:30
Don Vermeer
HBS
19:30 –
21:00
Marcel Koning + ass.
21:00 –
22:30
Bernard van Dijk
B
18:00 –
19:30
Tayeb Chaudhry
HBS
19:30 –
21:00
Marcel Koning + ass.
21:00 –
22:30
Thomas Krommenhoek
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Brian en Francesco
17:00 –
18:00
Jonathan,Boris en Jim
18:00 –
19:30
Max de Bruijn
19:30 –
21:00
Broekhuijzen, Rietveld
HV2
21:00 –
22:30
Jan de Borst
B
17:00 –
18:00
Tijn, Mats & Jippe
18:00 –
19:30
Erik Rietveld
19:30 –
21:00
John Boerema/Gerald Sandel/A, John Boerema
HV2
21:00 –
22:30
Jan de Borst
Veld 3
A
16:30 –
17:30
Danny Plugge
17:45 –
19:15
Mike de Geer
19:30 –
21:00
Levi Risamasu
HV3
21:00 –
22:30
Dave de Bruin
B
17:45 –
19:15
Danny Plugge
19:30 –
21:00
Jimmy Leewens
HV3
21:00 –
22:30
Dave de Bruin
Vrijdag
Veld 1
A
16:30 –
17:30
Jan de Pauw
17:30 –
18:30
Wesley Plugge
B
16:30 –
17:30
Jan de Pauw
17:30 –
18:30
Koos v/d Meulen
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Dewit, Verzijl & Kant
17:00 –
18:00
Dewit, Verzijl & Kant
B
16:00 –
17:00
Dewit, Verzijl & Kant
17:00 –
18:00
Yoran Bos, Boyd Schildkamp, Bas Bukkems, Senne Jansen
18:00 –
19:00
Jimmy Leewens
19:00 –
20:00
Jimmy Leewens
Veld 3
A
17:00 –
18:00
Jimmy Leewens
18:00 –
19:00
Orfeo Gentle
19:00 –
20:00
Orfeo Gentle
B
16:00 –
17:00
Mathijs en Youri/ om de weeki, Staf Julian/ om de week, Benno en Daniel, Johan van Polanen
17:00 –
18:00
Michael Patrick
18:00 –
19:00
Michael Patrick