JO11-4
2e in poule 2e klasse (4e fase) 04
7e in poule 1e klasse (3e fase) 03
3e in poule 2e klasse (2e fase) 05
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
DUNO JO11-2
4
Scheveningen JO11-1
4
Die Haghe JO11-2
7
HBS JO11-4
7
Loosduinen JO11-1
1
Sportclub Monster JO11-2
Zaterdag 6 april
2
HBS JO11-4
2
Loosduinen JO11-1
3
Sportclub Monster JO11-2
3
DUNO JO11-2
2
Scheveningen JO11-1
5
Die Haghe JO11-2
Wedstrijdschema
Scheveningen JO11-1
JO11-4
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 A
Nr. 133108CO
Sportpark Houtrust
DUNO JO11-2
JO11-4
Uit
11-05-2024
09:45
veld 2 A
Nr. 133110CO
Sportpark Haagsche Dynamiek
JO11-4
Sportclub Monster JO11-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 132848CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Loosduinen JO11-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 | 4 |
2. | HBS JO11-4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | 6 | 0 | 4 |
3. | Die Haghe JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3 |
4. | Scheveningen JO11-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 3 |
5. | DUNO JO11-2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 0 | 1 |
6. | Sportclub Monster JO11-2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 10 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 42 | 14 | 0 | 19 |
2. | Wilhelmus JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 38 | 15 | 0 | 18 |
3. | Forum Sport JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 37 | 14 | 0 | 15 |
4. | Laakkwartier JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 30 | 33 | 0 | 12 |
5. | VUC JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 25 | 24 | 0 | 7 |
6. | HVV JO11-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 26 | 40 | 0 | 4 |
7. | HBS JO11-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 18 | 44 | 0 | 4 |
8. | RKAVV JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 50 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO11-5 | 7 | 5 | 1 | 1 | 30 | 21 | 0 | 16 |
2. | BMT JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 32 | 10 | 0 | 13 |
3. | HBS JO11-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 24 | 18 | 0 | 13 |
4. | REMO JO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21 | 30 | 0 | 9 |
5. | Die Haghe JO11-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 28 | 20 | 0 | 8 |
6. | FC 's-Gravenzande JO11-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 28 | 27 | 0 | 7 |
7. | DUNO JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 29 | 0 | 3 |
8. | Quick Steps JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 37 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 66 | 4 | 0 | 15 |
2. | HVV JO11-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 42 | 18 | 0 | 12 |
3. | HBS JO11-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 28 | 17 | 0 | 7 |
4. | REMO JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 36 | 0 | 7 |
5. | Scheveningen JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 20 | 44 | 0 | 3 |
6. | Quick JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 10 | 65 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (11)
N. Bakker
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
16:30
-
18:00
Veld 3 (A)
do
16:30
-
18:00
Veld 3 (A)
Team resultaten
DUN | Die | HBS | Loo | Sch | Spo | |
DUNO JO11-2 | 2 - 4 | |||||
Die Haghe JO11-2 | 4 - 7 | |||||
HBS JO11-4 | 2 - 2 | |||||
Loosduinen JO11-1 | 7 - 1 | |||||
Scheveningen JO11-1 | 2 - 5 | |||||
Sportclub Monster JO11-2 | 3 - 3 |
Dui | For | HBS | HVV | Laa | RKA | VUC | Wil | |
Duindorp sv JO11-1 | 6 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | |||||
Forum Sport JO11-2 | 3 - 6 | 5 - 1 | 8 - 0 | |||||
HBS JO11-4 | 0 - 9 | 3 - 3 | 4 - 8 | 4 - 3 | ||||
HVV JO11-5 | 1 - 7 | 4 - 5 | 13 - 0 | 2 - 7 | ||||
Laakkwartier JO11-1 | 2 - 8 | 9 - 2 | 7 - 3 | 1 - 8 | ||||
RKAVV JO11-2 | 4 - 7 | 1 - 7 | 2 - 7 | |||||
VUC JO11-1 | 2 - 6 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
Wilhelmus JO11-2 | 2 - 0 | 7 - 4 | 10 - 3 | 5 - 0 |
BMT | DUN | Die | FC' | HBS | Qui | Qui | REM | |
BMT JO11-1 | 8 - 0 | 5 - 0 | 10 - 0 | |||||
DUNO JO11-2 | 0 - 9 | 2 - 4 | 1 - 3 | |||||
Die Haghe JO11-2 | 3 - 4 | 3 - 4 | 4 - 4 | 4 - 3 | ||||
FC 's-Gravenzande JO11-3 | 8 - 1 | 5 - 5 | ||||||
HBS JO11-4 | 3 - 3 | 4 - 3 | 5 - 2 | 4 - 5 | ||||
Quick JO11-5 | 4 - 2 | 6 - 4 | 5 - 3 | |||||
Quick Steps JO11-3 | 1 - 5 | 3 - 8 | 3 - 5 | |||||
REMO JO11-1 | 4 - 2 | 4 - 3 | 5 - 6 |
Dui | HBS | HVV | Qui | REM | Sch | |
Duindorp sv JO11-1 | 23 - 0 | 13 - 1 | ||||
HBS JO11-4 | 0 - 7 | 13 - 0 | ||||
HVV JO11-5 | 3 - 5 | 4 - 1 | ||||
Quick JO11-4 | 2 - 10 | 3 - 15 | 3 - 5 | |||
REMO JO11-1 | 4 - 4 | 4 - 13 | 4 - 3 | |||
Scheveningen JO11-1 | 0 - 18 | 5 - 7 | 12 - 2 |