JO11-4
3e in poule 2e klasse (4e fase) 04
7e in poule 1e klasse (3e fase) 03
3e in poule 2e klasse (2e fase) 05
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
HBS JO11-4
8
RKAVV JO11-2
2
Laakkwartier JO11-1
8
Forum Sport JO11-2
Zaterdag 16 maart
6
Duindorp sv JO11-1
2
Laakkwartier JO11-1
2
RKAVV JO11-2
7
VUC JO11-1
10
Wilhelmus JO11-2
3
HVV JO11-5
5
Forum Sport JO11-2
1
HBS JO11-4
Wedstrijdschema
JO11-4
Loosduinen JO11-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 132422CO
Die Haghe JO11-2
JO11-4
Uit
13-04-2024
09:45
veld 8-Die Haghe A
Nr. 133109CO
Sportpark Ockenburgh
Scheveningen JO11-1
JO11-4
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 A
Nr. 133108CO
Sportpark Houtrust
DUNO JO11-2
JO11-4
Uit
11-05-2024
10:00
veld 2 A
Nr. 133110CO
Sportpark Haagsche Dynamiek
JO11-4
Sportclub Monster JO11-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 132848CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DUNO JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HBS JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Loosduinen JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Sportclub Monster JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Scheveningen JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 42 | 14 | 0 | 19 |
2. | Wilhelmus JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 38 | 15 | 0 | 18 |
3. | Forum Sport JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 37 | 14 | 0 | 15 |
4. | Laakkwartier JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 30 | 33 | 0 | 12 |
5. | VUC JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 25 | 24 | 0 | 7 |
6. | HVV JO11-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 26 | 40 | 0 | 4 |
7. | HBS JO11-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 18 | 44 | 0 | 4 |
8. | RKAVV JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 50 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO11-5 | 7 | 5 | 1 | 1 | 30 | 21 | 0 | 16 |
2. | BMT JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 32 | 10 | 0 | 13 |
3. | HBS JO11-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 24 | 18 | 0 | 13 |
4. | REMO JO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21 | 30 | 0 | 9 |
5. | Die Haghe JO11-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 28 | 20 | 0 | 8 |
6. | FC 's-Gravenzande JO11-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 28 | 27 | 0 | 7 |
7. | DUNO JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 29 | 0 | 3 |
8. | Quick Steps JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 37 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 66 | 4 | 0 | 15 |
2. | HVV JO11-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 42 | 18 | 0 | 12 |
3. | HBS JO11-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 28 | 17 | 0 | 7 |
4. | REMO JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 36 | 0 | 7 |
5. | Scheveningen JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 20 | 44 | 0 | 3 |
6. | Quick JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 10 | 65 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (11)
N. Bakker
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
16:30
-
18:00
Veld 3 (A)
do
16:30
-
18:00
Veld 3 (A)
Team resultaten
Dui | For | HBS | HVV | Laa | RKA | VUC | Wil | |
Duindorp sv JO11-1 | 6 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | |||||
Forum Sport JO11-2 | 3 - 6 | 5 - 1 | 8 - 0 | |||||
HBS JO11-4 | 0 - 9 | 3 - 3 | 4 - 8 | 4 - 3 | ||||
HVV JO11-5 | 1 - 7 | 4 - 5 | 13 - 0 | 2 - 7 | ||||
Laakkwartier JO11-1 | 2 - 8 | 9 - 2 | 7 - 3 | 1 - 8 | ||||
RKAVV JO11-2 | 4 - 7 | 1 - 7 | 2 - 7 | |||||
VUC JO11-1 | 2 - 6 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
Wilhelmus JO11-2 | 2 - 0 | 7 - 4 | 10 - 3 | 5 - 0 |
BMT | DUN | Die | FC' | HBS | Qui | Qui | REM | |
BMT JO11-1 | 8 - 0 | 5 - 0 | 10 - 0 | |||||
DUNO JO11-2 | 0 - 9 | 2 - 4 | 1 - 3 | |||||
Die Haghe JO11-2 | 3 - 4 | 3 - 4 | 4 - 4 | 4 - 3 | ||||
FC 's-Gravenzande JO11-3 | 8 - 1 | 5 - 5 | ||||||
HBS JO11-4 | 3 - 3 | 4 - 3 | 5 - 2 | 4 - 5 | ||||
Quick JO11-5 | 4 - 2 | 6 - 4 | 5 - 3 | |||||
Quick Steps JO11-3 | 1 - 5 | 3 - 8 | 3 - 5 | |||||
REMO JO11-1 | 4 - 2 | 4 - 3 | 5 - 6 |
Dui | HBS | HVV | Qui | REM | Sch | |
Duindorp sv JO11-1 | 23 - 0 | 13 - 1 | ||||
HBS JO11-4 | 0 - 7 | 13 - 0 | ||||
HVV JO11-5 | 3 - 5 | 4 - 1 | ||||
Quick JO11-4 | 2 - 10 | 3 - 15 | 3 - 5 | |||
REMO JO11-1 | 4 - 4 | 4 - 13 | 4 - 3 | |||
Scheveningen JO11-1 | 0 - 18 | 5 - 7 | 12 - 2 |