JO12-3
2e in poule 5e klasse (4e fase) 04
7e in poule 4e klasse (3e fase) 07
4e in poule 4e klasse (2e fase) 06
2e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
FC 's-Gravenzande JO12-6
3
RAS JO12-3
Zaterdag 16 maart
3
HBS JO12-3
7
FC 's-Gravenzande JO12-6
4
Quick JO12-2
3
Die Haghe JO12-3
0
RAS JO12-3
12
HDV JO12-1
17
Laakkwartier JO12-2
0
ODB JO12-3
Wedstrijdschema
JO12-3
HDV JO12-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 139128CO
Duindorp sv MO12-1
JO12-3
Uit
13-04-2024
08:30
veld 2 B
Nr. 137261CO
Sportpark Duindorp
JO12-3
Quick JO12-3
Thuis
20-04-2024
08:30
Nr. 138146CO
JO12-3
SEP MO12-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Nr. 139488CO
REMO JO12-2
JO12-3
Uit
25-05-2024
08:30
veld 2 A
Nr. 137260CO
Sportpark De Verademing
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv MO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | HBS JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HDV JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | REMO JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | SEP MO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Laakkwartier JO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 54 | 3 | 0 | 18 |
2. | HDV JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 47 | 6 | 0 | 15 |
3. | Quick JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 37 | 19 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe JO12-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 41 | 27 | 0 | 10 |
5. | FC 's-Gravenzande JO12-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23 | 27 | 0 | 10 |
6. | RAS JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22 | 34 | 0 | 6 |
7. | HBS JO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 55 | 0 | 3 |
8. | ODB JO12-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 79 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA JO12-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 59 | 27 | 0 | 18 |
2. | Quick JO12-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 45 | 27 | 0 | 15 |
3. | RAS JO12-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 27 | 20 | 0 | 12 |
4. | HBS JO12-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 30 | 28 | 0 | 10 |
5. | FC 's-Gravenzande JO12-6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 36 | 20 | 0 | 10 |
6. | ODB JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 | 44 | 0 | 6 |
7. | REMO JO12-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 34 | 0 | 3 |
8. | Die Haghe JO12-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 21 | 8 | 0 | 9 |
2. | HBS JO12-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 6 |
3. | Quick JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 | 24 | 0 | 6 |
4. | Die Haghe JO12-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 | 15 | 0 | 3 |
5. | HBS JO12-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (9)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (AB)
wo
15:30
-
16:30
Veld 1 (AB)
Overige activiteiten
Zaterdag 30 maart
10:00 – 12:00
GKET Buitenbar 2: HBS JO12-3
Team resultaten
Die | FC' | HBS | HDV | Laa | ODB | Qui | RAS | |
Die Haghe JO12-3 | 8 - 1 | 21 - 3 | 5 - 4 | |||||
FC 's-Gravenzande JO12-6 | 4 - 4 | 1 - 8 | 4 - 3 | |||||
HBS JO12-3 | 3 - 7 | 0 - 16 | 9 - 3 | 2 - 3 | ||||
HDV JO12-1 | 11 - 0 | 8 - 1 | 2 - 3 | |||||
Laakkwartier JO12-2 | 7 - 0 | 17 - 0 | 5 - 0 | |||||
ODB JO12-3 | 2 - 7 | 0 - 17 | 0 - 8 | |||||
Quick JO12-2 | 4 - 3 | 10 - 2 | 1 - 6 | |||||
RAS JO12-3 | 0 - 12 | 1 - 6 | 3 - 5 |
Die | FC' | GDA | HBS | ODB | Qui | RAS | REM | |
Die Haghe JO12-5 | 1 - 6 | 3 - 8 | 1 - 3 | |||||
FC 's-Gravenzande JO12-6 | 3 - 5 | 6 - 6 | 2 - 3 | 6 - 2 | ||||
GDA JO12-2 | 18 - 1 | 10 - 6 | 7 - 1 | |||||
HBS JO12-3 | 8 - 3 | 5 - 11 | 0 - 4 | |||||
ODB JO12-3 | 4 - 2 | 1 - 4 | 1 - 9 | 1 - 2 | ||||
Quick JO12-3 | 5 - 2 | 3 - 2 | 3 - 6 | |||||
RAS JO12-3 | 5 - 8 | 7 - 2 | ||||||
REMO JO12-2 | 0 - 11 | 3 - 7 | 1 - 8 |
Die | Dui | HBS | HBS | HVV | Qui | Sch | |
Die Haghe JO12-3 | 6 - 1 | 1 - 8 | |||||
Duindorp sv JO12-1 | 17 - 1 | ||||||
HBS JO12-2 | 3 - 1 | ||||||
HBS JO12-3 | 1 - 8 | 1 - 16 | 1 - 9 | ||||
HVV JO12-4 | 2 - 6 | ||||||
Quick JO12-2 | 6 - 5 | 3 - 13 | |||||
Scheveningen JO12-2 | 6 - 9 | 7 - 2 | 5 - 2 |