JO14-2

22e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 1 VRIJ
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 04
4e in poule Hoofdklasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 5 oktober
1
Quick JO14-2
0
SVH JO14-1
Woensdag 6 oktober
5
GSC ESDO JO14-1
3
HBS JO14-2
Zaterdag 9 oktober
7
SVH JO14-1
0
Scheveningen JO14-1
2
HBS JO14-2
0
Quick JO14-2
6
GSC ESDO JO14-1
3
VCS JO14-1
HMSH JO14-1
FC Skillz JO14-1
Zaterdag 16 oktober
2
FC Skillz JO14-1
2
HBS JO14-2
0
Scheveningen JO14-1
13
HMSH JO14-1
0
VCS JO14-1
3
SVH JO14-1
2
Quick JO14-2
0
GSC ESDO JO14-1

Wedstrijdschema

JO14-2
HVV JO14-1
Thuis
23-10-2021 11:15
Veld 1
Nr. 15367438BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: H. (Herman) van der Pol,
JO14-2
HMSH JO14-1
Thuis
30-10-2021 11:15
Veld 2
Nr. 15746685CO
Quick JO14-2
JO14-2
Uit
06-11-2021 10:00
Nr. 15717899CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE
JO14-2
FC Skillz JO14-1
Thuis
13-11-2021 11:15
Veld 1
Nr. 15748266CO
JO14-2
SVH JO14-1
Thuis
20-11-2021 11:15
Veld 2
Nr. 15707218CO
Scheveningen JO14-1
JO14-2
Uit
27-11-2021 09:00
Nr. 15710717CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO14-100000000
2.Alphense Boys JO14-100000000
3.ARC JO14-100000000
4.Barendrecht JO14-100000000
5.Be Fair JO14-100000000
6.Berkel JO14-100000000
7.Capelle JO14-100000000
8.Charlois, sv JO14-100000000
9.Concordia JO14-100000000
10.S.V. Den Hoorn JO14-100000000
11.DHC JO14-100000000
12.DoCoS JO14-100000000
13.DSO JO14-100000000
14.DSVP JO14-1JM00000000
15.DWO JO14-100000000
16.Excelsior M. JO14-100000000
17.Excelsior R. JO14-100000000
18.Forum Sport JO14-100000000
19.Graaf W II VAC JO14-100000000
20.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
21.GSC ESDO JO14-100000000
22.HBS JO14-200000000
23.HBS JO14-100000000
24.Hillegersberg, vv JO14-100000000
25.HMSH JO14-100000000
26.HVV JO14-100000000
27.Jodan Boys, de JO14-100000000
28.SV Leidschenveen JO14-100000000
29.FC Lisse JO14-100000000
30.Meerburg JO14-1JM00000000
31.Neptunus-Schiebroek JO14-100000000
32.Nieuwerkerk JO14-100000000
33.Nieuwerkerk JO14-200000000
34.FC Oegstgeest JO14-100000000
35.sv Poortugaal JO14-1JM00000000
36.Quick JO14-100000000
37.Quick JO14-200000000
38.Quick Boys JO14-100000000
39.Rijnsburgse Boys JO14-100000000
40.Rotterdam United JO14-100000000
41.Scheveningen JO14-100000000
42.FC Skillz JO14-100000000
43.Smitshoek JO14-100000000
44.Spartaan'20 JO14-100000000
45.Sparta (AV) JO14-100000000
46.Spijkenisse JO14-100000000
47.Sportlust '46 JO14-1JM00000000
48.SVH JO14-100000000
49.TOGB JO14-100000000
50.TOGB JO14-200000000
51.VCS JO14-100000000
52.Verburch JO14-100000000
53.VOC JO14-100000000
54.Voorschoten`97 JO14-100000000
55.Westlandia JO14-200000000
56.Westlandia JO14-100000000
57.Wilhelmus JO14-1JM00000000
58.XerxesDZB JO14-100000000
59.Zestienhoven JO14-100000000
60.FC Zoetermeer JO14-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO14-200000000
2.HVV JO14-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HMSH JO14-16510293016
2.GSC ESDO JO14-154012112012
3.Quick JO14-2640296012
4.HBS JO14-273221716011
5.FC Skillz JO14-15311205010
6.SVH JO14-17205152106
7.VCS JO14-17124132405
8.Scheveningen JO14-1700764300

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
Veld 2 (B)
Pascal Navarro
wo
18:00
-
19:00
Veld 2 (A)
Pascal Navarro
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 04".

FCSGSCHBSHMSQuiSchSVHVCS
FC Skillz JO14-1 - 2 - 24 - 06 - 0
GSC ESDO JO14-15 - 36 - 36 - 3
HBS JO14-22 - 04 - 21 - 1
HMSH JO14-1 - 3 - 15 - 02 - 0
Quick JO14-23 - 12 - 02 - 01 - 0
Scheveningen JO14-10 - 70 - 30 - 13
SVH JO14-11 - 51 - 57 - 0
VCS JO14-11 - 11 - 37 - 40 - 3