JO14-1

2e in poule Divisie 2 B
22e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 1 VRIJ
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 29
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 1 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 november
0
Baronie JO14-1
1
Barendrecht JO14-1
8
Unitas'30 JO14-1
0
Smitshoek JO14-1
4
DHC JO14-1
1
Spijkenisse JO14-1
Zaterdag 27 november
2
Smitshoek JO14-1
0
Baronie JO14-1
4
Barendrecht JO14-1
2
Unitas'30 JO14-1
1
HBS JO14-1
1
DHC JO14-1

Wedstrijdschema

JO14-1
FC Skillz JO14-1
Thuis
04-12-2021 11:30
Veld 1
Nr. 15985863BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
AFGELAST, , Scheidsrechter: A. (Anton) Hentzen, , Afgelast
Spijkenisse JO14-1
JO14-1
Uit
11-12-2021 11:55
Nr. 15749455CO
Sportpark: Maaswijkweg 100, 3207 JZ SPIJKENISSE
JO14-1
Baronie JO14-1
Thuis
18-12-2021 13:15
Veld 1
Nr. 15705262CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO14-1108112812025
2.HBS JO14-110631189021
3.DHC JO14-1114342420015
4.Unitas'30 JO14-1104242719014
5.Spijkenisse JO14-1104241821014
6.Smitshoek JO14-111218153307
7.Baronie JO14-11020892506
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO14-100000000
2.Alphense Boys JO14-100000000
3.ARC JO14-100000000
4.Barendrecht JO14-100000000
5.Be Fair JO14-100000000
6.Berkel JO14-100000000
7.Capelle JO14-100000000
8.Charlois, sv JO14-100000000
9.Concordia JO14-100000000
10.S.V. Den Hoorn JO14-100000000
11.DHC JO14-100000000
12.DoCoS JO14-100000000
13.DSO JO14-100000000
14.DSVP JO14-1JM00000000
15.DWO JO14-100000000
16.Excelsior M. JO14-100000000
17.Excelsior R. JO14-100000000
18.Forum Sport JO14-100000000
19.Graaf W II VAC JO14-100000000
20.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
21.GSC ESDO JO14-100000000
22.HBS JO14-100000000
23.HBS JO14-200000000
24.Hillegersberg, vv JO14-100000000
25.HMSH JO14-100000000
26.HVV JO14-100000000
27.Jodan Boys, de JO14-100000000
28.SV Leidschenveen JO14-100000000
29.FC Lisse JO14-100000000
30.Meerburg JO14-1JM00000000
31.Neptunus-Schiebroek JO14-100000000
32.Nieuwerkerk JO14-200000000
33.Nieuwerkerk JO14-100000000
34.FC Oegstgeest JO14-100000000
35.sv Poortugaal JO14-1JM00000000
36.Quick JO14-200000000
37.Quick Boys JO14-100000000
38.Rijnsburgse Boys JO14-100000000
39.Rotterdam United JO14-100000000
40.FC Skillz JO14-100000000
41.Smitshoek JO14-100000000
42.Spartaan'20 JO14-100000000
43.Sparta (AV) JO14-100000000
44.Spijkenisse JO14-100000000
45.Sportlust '46 JO14-1JM00000000
46.SVH JO14-100000000
47.TOGB JO14-100000000
48.TOGB JO14-200000000
49.VCS JO14-100000000
50.Verburch JO14-100000000
51.VOC JO14-100000000
52.Voorschoten`97 JO14-100000000
53.Westlandia JO14-200000000
54.Westlandia JO14-100000000
55.Wilhelmus JO14-1JM00000000
56.XerxesDZB JO14-100000000
57.Zestienhoven JO14-100000000
58.FC Zoetermeer JO14-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO14-110101101
2.Quick JO14-210101101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO14-100000000
2.FC Skillz JO14-100000000

Spelers (15)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
Veld 2 (A)
Ian Baggerman
di
17:45
-
19:15
Veld 1 (A)
Ian Baggerman
do
17:45
-
19:15
Veld 1 (A)
Ian Baggerman
Volledig schema

Team resultaten

BarBarDHCHBSSmiSpiUni
Barendrecht JO14-12 - 13 - 14 - 2
Baronie JO14-10 - 11 - 5
DHC JO14-11 - 23 - 04 - 1
HBS JO14-11 - 01 - 12 - 1
Smitshoek JO14-12 - 01 - 22 - 4
Spijkenisse JO14-13 - 12 - 2
Unitas'30 JO14-14 - 08 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 29".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 1 02".