JO15-3
8e in poule 3e klasse (3e fase) 04
8e in poule 3e klasse (2e fase) 04
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Quick Steps JO15-1
0
HBS JO15-3
Zaterdag 16 maart
4
VELO JO15-3
2
Westlandia JO15-3
1
Quick Steps JO15-1
4
Sportclub Monster JO15-2
3
sv Zuid West DH JO15-1
5
BMT JO15-1
3
Quick JO15-3
1
Die Haghe JO15-4
0
HBS JO15-3
2
Houtwijk sv JO15-1
Wedstrijdschema
JO15-3
sv Zuid West DH JO15-1
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld 3
Nr. 126524CO
HVC'10 JO15-1
JO15-3
Uit
13-04-2024
11:00
veld 3
Nr. 126539CO
Sportpark HVC'10
JO15-3
Quick JO15-3
Thuis
20-04-2024
11:00
Veld 2
Nr. 126522CO
VELO JO15-3
JO15-3
Uit
11-05-2024
09:00
veld 4
Nr. 126535CO
Sportpark VELO
JO15-3
Westlandia JO15-3
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld 1
Nr. 126526CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Houtwijk sv JO15-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 0 | 13 |
2. | Sportclub Monster JO15-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 4 | 0 | 12 |
3. | Quick Steps JO15-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 5 | 0 | 12 |
4. | Quick JO15-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 5 | 0 | 12 |
5. | BMT JO15-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 15 | 0 | 10 |
6. | HVC'10 JO15-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 9 |
7. | VELO JO15-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 15 | 0 | 6 |
8. | HBS JO15-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 11 | 0 | 6 |
9. | Westlandia JO15-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 12 | 0 | 3 |
10. | Die Haghe JO15-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16 | 24 | 0 | 3 |
11. | sv Zuid West DH JO15-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 13 | 27 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO15-3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 | 16 |
2. | Houtwijk sv JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 26 | 6 | 0 | 16 |
3. | Sportclub Monster JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | 11 | 0 | 12 |
4. | FC 's-Gravenzande JO15-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 30 | 13 | 0 | 10 |
5. | Duindorp sv JO15-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 17 | 22 | 0 | 7 |
6. | HVC'10 JO15-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 17 | 30 | 0 | 6 |
7. | Die Haghe JO15-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 24 | 0 | 3 |
8. | HBS JO15-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 28 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO15-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 26 | 9 | 0 | 13 |
2. | Quick JO15-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 8 | 0 | 12 |
3. | Houtwijk sv JO15-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 7 | 0 | 10 |
4. | Die Haghe JO15-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 16 | 0 | 6 |
5. | HBS JO15-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 25 | 0 | 3 |
6. | DUNO JO15-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
D.E.P. Morrison
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 3 (A)
Luc Groen
wo
18:30
-
19:30
Veld 1 (A)
Luc Groen
Team resultaten
BMT | Die | FC' | HBS | HVC | Hou | Qui | Qui | Spo | VEL | Wes | svZ | |
BMT JO15-1 | 1 - 1 | 1 - 6 | 2 - 0 | |||||||||
Die Haghe JO15-4 | 3 - 5 | 2 - 4 | 8 - 4 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO15-3 | 9 - 1 | |||||||||||
HBS JO15-3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||||||
HVC'10 JO15-1 | 1 - 4 | 3 - 2 | 5 - 1 | |||||||||
Houtwijk sv JO15-1 | 6 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | |||||||||
Quick JO15-3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | |||||||||
Quick Steps JO15-1 | 2 - 0 | 1 - 4 | 4 - 0 | |||||||||
Sportclub Monster JO15-2 | 5 - 0 | 0 - 1 | ||||||||||
VELO JO15-3 | 0 - 8 | 0 - 4 | 4 - 2 | |||||||||
Westlandia JO15-3 | 0 - 12 | 1 - 3 | 1 - 0 | |||||||||
sv Zuid West DH JO15-1 | 3 - 5 | 2 - 4 | 3 - 2 |
Die | Dui | FC' | HBS | HVC | Hou | Qui | Spo | |
Die Haghe JO15-4 | 0 - 11 | 3 - 5 | 1 - 6 | |||||
Duindorp sv JO15-1 | 2 - 3 | 5 - 5 | 4 - 0 | 3 - 2 | ||||
FC 's-Gravenzande JO15-3 | 6 - 0 | 6 - 1 | 1 - 2 | |||||
HBS JO15-3 | 0 - 8 | 2 - 5 | ||||||
HVC'10 JO15-1 | 6 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | |||||
Houtwijk sv JO15-1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 6 - 1 | 0 - 0 | ||||
Quick JO15-3 | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | ||||
Sportclub Monster JO15-2 | 6 - 2 | 2 - 0 |
DUN | Die | Dui | HBS | Hou | Qui | |
DUNO JO15-1 | 1 - 6 | 1 - 3 | ||||
Die Haghe JO15-4 | 4 - 2 | 3 - 5 | 2 - 6 | |||
Duindorp sv JO15-1 | 4 - 4 | 5 - 1 | ||||
HBS JO15-3 | 1 - 7 | 0 - 6 | ||||
Houtwijk sv JO15-1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | |||
Quick JO15-3 | 6 - 0 | 5 - 0 | 2 - 1 |