JO16-2
10e in poule Hoofdklasse (3e fase) B
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) C
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
RKDEO JO16-1
2
Concordia JO16-1
Zaterdag 16 maart
0
HMSH JO16-1
17
Berkel JO16-1
4
Westlandia JO16-2
3
Graaf W II VAC JO16-1
2
FC 's-Gravenzande JO16-1
1
Concordia JO16-1
2
HBS JO16-2
2
RKDEO JO16-1
1
SVH JO16-1
2
Quick JO16-2
Wedstrijdschema
JO16-2
HMSH JO16-1
Thuis
06-04-2024
15:30
Veld 3
Nr. 95292CO
JO16-2
FC 's-Gravenzande JO16-1
Thuis
20-04-2024
15:00
Veld 3
Nr. 95288CO
Westlandia JO16-2
JO16-2
Uit
11-05-2024
13:00
veld 3-Westlandia
Nr. 95316CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
JO16-2
Graaf W II VAC JO16-1
Thuis
25-05-2024
13:15
Veld 3
Nr. 95290CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO16-2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | 6 | 0 | 14 |
2. | Berkel JO16-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 6 | 0 | 13 |
3. | RKDEO JO16-1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | 6 | 0 | 9 |
4. | SVH JO16-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 6 | 0 | 9 |
5. | Westlandia JO16-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 14 | 14 | 0 | 8 |
6. | DWO JO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 14 | 0 | 7 |
7. | Graaf W II VAC JO16-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 17 | 0 | 7 |
8. | FC 's-Gravenzande JO16-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 13 | 0 | 6 |
9. | Concordia JO16-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 13 | 1 | 6 |
10. | HBS JO16-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 17 | 0 | 2 |
11. | HMSH JO16-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 32 | 1 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Verburch JO16-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 41 | 7 | 0 | 21 |
2. | RKDEO JO16-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 | 12 | 0 | 16 |
3. | SEP JO16-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23 | 17 | 0 | 12 |
4. | Westlandia JO16-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 9 |
5. | HMSH JO16-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | 23 | 0 | 9 |
6. | SVH JO16-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | 25 | 0 | 6 |
7. | HBS JO16-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 | 0 | 4 |
8. | Die Haghe JO16-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 23 | 1 | -1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC JO16-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 6 |
2. | DWO JO16-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 |
3. | Die Haghe JO16-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | 0 | 4 |
4. | HBS JO16-2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (14)
M.E. Schagen
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
19:00
Veld 4 (B)
Christiaan Pit
wo
16:30
-
18:00
Veld 2 (A)
Christiaan Pit
Overige activiteiten
Zaterdag 6 april
16:30 – 18:30
Bardienst clubhuis 5: HBS JO16-2
Team resultaten
Ber | Con | DWO | FC' | Gra | HBS | HMS | Qui | RKD | SVH | Wes | |
Berkel JO16-1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 3 | ||||||||
Concordia JO16-1 | 1 - 4 | 4 - 0 | 4 - 5 | ||||||||
DWO JO16-1 | 4 - 3 | 2 - 1 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO16-1 | 2 - 1 | 0 - 6 | |||||||||
Graaf W II VAC JO16-1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | ||||||||
HBS JO16-2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | ||||||||
HMSH JO16-1 | 0 - 17 | 3 - 4 | 3 - 3 | ||||||||
Quick JO16-2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 6 - 1 | ||||||||
RKDEO JO16-1 | 2 - 2 | 4 - 0 | |||||||||
SVH JO16-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | ||||||||
Westlandia JO16-2 | 3 - 3 | 4 - 3 | 1 - 1 |
Die | HBS | HMS | RKD | SEP | SVH | Ver | Wes | |
Die Haghe JO16-1 | 1 - 4 | 2 - 7 | ||||||
HBS JO16-2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 2 | ||||
HMSH JO16-1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 5 - 2 | |||||
RKDEO JO16-1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 7 - 3 | 3 - 0 | ||||
SEP JO16-1 | 4 - 1 | 6 - 3 | 3 - 5 | |||||
SVH JO16-1 | 5 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
Verburch JO16-1 | 8 - 0 | 5 - 1 | 7 - 0 | 5 - 1 | ||||
Westlandia JO16-2 | 4 - 0 | 3 - 4 |
DWO | Die | Gra | HBS | SVC | VUC | |
DWO JO16-1 | 5 - 2 | |||||
Die Haghe JO16-1 | 3 - 0 | |||||
Graaf W II VAC JO16-1 | 7 - 2 | |||||
HBS JO16-2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | |||
SVC'08 JO16-1 | 0 - 3 | |||||
VUC JO16-1 | 2 - 2 |