JO16-1
1e in poule Divisie 5 D
5e in poule Divisie 5 D
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/2 finale Groep 1 Halve Finale
4e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/4 finale Groep 1 Laatste 8
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 1 VRIJ
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 poulefase Groep 1 08
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Westlandia JO16-1
1
Sparta (AV) JO16-1
4
Spijkenisse JO16-1
1
Forum Sport JO16-1
1
Quick JO16-1
1
DHC JO16-1
4
HBS JO16-1
0
vv Smitshoek JO16-1
Zaterdag 6 april
1
Forum Sport JO16-1
3
Quick JO16-1
0
Spijkenisse JO16-1
2
Westlandia JO16-1
0
DHC JO16-1
2
HBS JO16-1
2
vv Smitshoek JO16-1
1
Sparta (AV) JO16-1
Donderdag 11 april
0
Excelsior'20 JO16-1
3
TOGB JO16-1
Dinsdag 9 april
0
Forum Sport JO16-1
1
Quick Boys JO16-1
Wedstrijdschema
Forum Sport JO16-1
JO16-1
Uit
20-04-2024
10:15
veld 1
Nr. 96821CO
Scheidsrechters: H.M. (Henry) van Belkum, Sportpark 't Loo
JO16-1
Nieuwerkerk JO16-1
Thuis
04-05-2024
11:00
Veld 1
Nr. 145570BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: J.E.P. (Koos) Bonne
Sparta (AV) JO16-1
JO16-1
Uit
11-05-2024
12:00
veld 3
Nr. 96814CO
Sportcomplex Nieuw Terbregge
JO16-1
Quick JO16-1
Thuis
18-05-2024
13:15
Veld 1
Nr. 96800CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
Westlandia JO16-1
JO16-1
Uit
25-05-2024
09:30
veld 1-Westlandia
Nr. 96771CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO16-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 7 | 0 | 24 |
2. | Westlandia JO16-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 14 | 9 | 0 | 22 |
3. | Sparta (AV) JO16-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 30 | 15 | 0 | 21 |
4. | Forum Sport JO16-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 21 | 21 | 0 | 12 |
5. | DHC JO16-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 22 | 0 | 11 |
6. | Quick JO16-1 | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 20 | 0 | 10 |
7. | Spijkenisse JO16-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 26 | 0 | 7 |
8. | vv Smitshoek JO16-1 | 10 | 1 | 3 | 6 | 11 | 24 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Boys JO16-1 | 14 | 11 | 2 | 1 | 56 | 14 | 0 | 35 |
2. | Hoofddorp s.v. JO16-1 | 14 | 10 | 1 | 3 | 44 | 18 | 0 | 31 |
3. | Koninklijke HFC JO16-1 | 14 | 9 | 3 | 2 | 40 | 10 | 0 | 30 |
4. | BVC Bloemendaal JO16-1 | 14 | 8 | 0 | 6 | 50 | 40 | 0 | 24 |
5. | HBS JO16-1 | 14 | 6 | 1 | 7 | 33 | 28 | 0 | 19 |
6. | Quick JO16-1 | 14 | 6 | 1 | 7 | 27 | 34 | 0 | 19 |
7. | Voorschoten`97 JO16-1 | 14 | 1 | 1 | 12 | 14 | 58 | 0 | 4 |
8. | Nootdorp JO16-1 | 14 | 0 | 1 | 13 | 15 | 77 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Nieuwerkerk JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Quick Boys JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | TOGB JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nieuwerkerk JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
2. | TOGB JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
3. | Quick Boys JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
4. | HBS JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Forum Sport JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
6. | Excelsior'20 JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
7. | Excelsior M. JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nieuwerkerk JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
2. | HBS JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 |
3. | Forum Sport JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 |
4. | Excelsior'20 JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
5. | TOGB JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
6. | Excelsior M. JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
7. | Quick Boys JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
8. | GSC ESDO JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Nootdorp JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | Sparta (AV) JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
11. | vv Smitshoek JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
12. | VELO JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
13. | DSO JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
14. | RKDEO JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
15. | Foreholte JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
16. | Graaf W II VAC JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Excelsior'20 JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Excelsior M. JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Foreholte JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Forum Sport JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Graaf W II VAC JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | GSC ESDO JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | HBS JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | Nieuwerkerk JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Nootdorp JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | RKDEO JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Sparta (AV) JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | TOGB JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | VELO JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
2. | FC 's-Gravenzande JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
B.J. Schildkamp
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
K.P Dajczak
T Deda
F van Dijk
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:00
Veld 1 (A)
Rick Rijkers
di
18:00
-
19:30
Veld 4 (A)
Rick Rijkers
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (B)
Rick Rijkers
Team resultaten
DHC | For | HBS | Qui | Spa | Spi | Wes | vvS | |
DHC JO16-1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | ||||
Forum Sport JO16-1 | 5 - 1 | 1 - 3 | 1 - 4 | 6 - 2 | 2 - 2 | |||
HBS JO16-1 | 6 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | ||
Quick JO16-1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 6 | 2 - 2 | |||
Sparta (AV) JO16-1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
Spijkenisse JO16-1 | 0 - 3 | 4 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 5 - 2 | ||
Westlandia JO16-1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||
vv Smitshoek JO16-1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 |
BVC | HBS | Hoo | Kon | Noo | Qui | Qui | Voo | |
BVC Bloemendaal JO16-1 | 4 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 8 - 3 | 2 - 8 | 5 - 0 | 4 - 1 | |
HBS JO16-1 | 8 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 4 - 1 | |
Hoofddorp s.v. JO16-1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 5 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | |
Koninklijke HFC JO16-1 | 0 - 1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 6 - 0 | 0 - 0 | 4 - 2 | 6 - 0 | |
Nootdorp JO16-1 | 2 - 10 | 0 - 3 | 1 - 3 | 1 - 6 | 0 - 9 | 1 - 3 | 2 - 2 | |
Quick Boys JO16-1 | 6 - 2 | 5 - 2 | 3 - 4 | 0 - 0 | 7 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | |
Quick JO16-1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 2 - 4 | 1 - 1 | 7 - 2 | 1 - 4 | 2 - 0 | |
Voorschoten`97 JO16-1 | 1 - 10 | 0 - 2 | 1 - 6 | 0 - 5 | 3 - 0 | 0 - 4 | 3 - 5 |
Exc | Exc | For | Nie | Qui | TOG | |
Excelsior M. JO16-1 | ||||||
Excelsior'20 JO16-1 | 0 - 3 | |||||
Forum Sport JO16-1 | 0 - 1 | |||||
Nieuwerkerk JO16-1 | 5 - 0 | |||||
Quick Boys JO16-1 | ||||||
TOGB JO16-1 |
DSO | Exc | Exc | For | For | Gra | HBS | Nie | Qui | RKD | Spa | TOG | VEL | vvS | |
DSO JO16-1 | ||||||||||||||
Excelsior M. JO16-1 | 1 - 0 | |||||||||||||
Excelsior'20 JO16-1 | ||||||||||||||
Foreholte JO16-1 | ||||||||||||||
Forum Sport JO16-1 | 4 - 3 | |||||||||||||
Graaf W II VAC JO16-1 | 0 - 5 | |||||||||||||
HBS JO16-1 | 4 - 0 | |||||||||||||
Nieuwerkerk JO16-1 | ||||||||||||||
Quick Boys JO16-1 | 1 - 0 | |||||||||||||
RKDEO JO16-1 | ||||||||||||||
Sparta (AV) JO16-1 | ||||||||||||||
TOGB JO16-1 | ||||||||||||||
VELO JO16-1 | 1 - 2 | |||||||||||||
vv Smitshoek JO16-1 | 1 - 2 |
FC' | HBS | |
FC 's-Gravenzande JO16-1 | ||
HBS JO16-1 | 2 - 1 |